איך מחשבים את כמות האלכוהול לחתונה

אלכוהול לחתונה- איך מחשבים כמה צריך? אם החלטתם שלא לשכור שרותי בר חיצוני לחתונה, אלא להביא את האלכוהול בעצמכם, ההתלבטות העיקרית שלכם כנראה תהיה, כמה אלכוהול צריך לקנות?

היום ישנם מספר אתרי אינטרנט, המספקים מחשבונים שמנבאים את כמות האלכוהול הדרושה לחתונה. זה אמנם נראה מבטיח, אך רצוי לקחת את התוצאות המתקבלות בעירבון מוגבל, מאחר וכמות האלכוהול הדרושה לחתונה משתנה מאירוע לאירוע. זאת לא רק כתלות במספר המוזמנים, אלא בעיקר בהרכב האורחים.

רביעי, 29 אוקטובר 2014
איך מחשבים את כמות האלכוהול לחתונה  - אתר מאורסים

חישוב כמות האלכוהול לחתונה

כשניגשים לאמוד את כמות האלכוהול לחתונה, צריך לדעת כי החישוב היבש קובע  שכ- 40 אחוז מהאורחים בחתונה צורכים אלכוהול מסוג כלשהו. זהו, כמובן, נתון כללי בעל טווח טעות. אחוז גבוה של קהל צעיר באולם, כנראה יעלה את כמות האלכוהול הדרושה. באופן כללי, יש לקחת בחשבון, כי וודקה ובירה הם סוגי האלכוהול הפופולאריים ביותר בקרב אורחי החתונה. לכן, לחתונה שבה צפויים להגיע כ- 300 מוזמנים, כדאי להביא כ- 15 בקבוקי וודקה, רצוי מסוגים שונים.

כמובן, שבנוסף, יש להביא גם משקאות אנרגיה. החישוב הבסיסי דורש 8 פחיות משקה לכל בקבוק וודקה. כלומר, ל- 15 בקבוקי וודקה תצטרכו כ- 5 מגשים של משקה אנרגיה (כאשר כל מגש מכיל 24 פחיות).

סוגי האלכוהול

מעבר לכך, עליכם להתחשב גם באורחים, בעיקר אלו המבוגרים יותר, שמעדיפים טעמים אחרים על פני הוודקה הסטנדרטית. לכן, מומלץ לרכוש מספר בקבוקי וויסקי שונים, כגון ג'וני ווקר, שיבאס או JB, וכן 3 בקבוקי יין איכותי. בנוסף, גם הקהל הצעיר אוהב לגוון מידי פעם את הוודקה ולבקש משקאות אחרים, כגון ליקרים למיניהם. לכן, רצוי להוסיף לרשימה גם כ- 4 בקבוקי ליקר איכותי לגיוון הטעמים.

ולסיום, רצוי לסמן את בקבוקי האלכוהול שהבאתם לחתונה, לפני שאתם מעבירים אותם לבר, ולבקש לקבל את הבקבוקים הריקים בסיום האירוע. לא פעם הבקבוקים המקוריים, בעיקר האיכותיים, נעלמים ובמקומם האורחים מקבלים אלכוהול זול באיכות ירודה.יתר על כן, מומלץ אפילו לשכור ברמן מטעמכם, שיוודא כי אכן האורחים מקבלים את האלכוהול אשר רכשתם לחתונה. כך תוכלו להיות רגועים, שהדברים מתנהלים כפי שביקשתם.

לבסוף, קחו בחשבון, שאלכוהול איכותי ובשפע, הוא פרמטר חשוב בחתונה. חשוב רק לא לשכוח להזמין מוניות לכולם בסיום האירוע.

 

בברכת מזל טוב,

אתר מאורסים.

 

טיפים נוספים