חתונה הכל כלול

רבות נאמר ונכתב בנוגע לעלויות המופרזות של כל מה שקשור בארגון אירוע בכלל וחתונה בפרט.

מחירי המנה המאמירים, שאינם כוללים תשלום עבור הגברה / תאורה / מסכים / אבטחה / שקר כלשהו אחר שנועד לגזור עוד קופון על חשבון החתן והכלה/ההורים האומללים, אטרקציות הזויות שצצות חדשות לבקרים כמו פטריות אחרי הגשם, ומנסות לגרום לאירוע שלכם להראות פחות כמו חתונה ויותר כמו מופע של ליידי גאגא... הזמנות בשלל עיצובים, בר אלכוהול/קפה/ממתקים וכו', כל אלו תורמים לא מעט לניפוח החשבון ביום שאחרי (או לפני...). שלא לדבר על כאבי הראש והרגליים שהם מנת חלקם של כל זוג שנמצא בשלב "סקר השוק" בארגון החתונה שלו.

חמישי, 30 אוגוסט 2012
חתונה הכל כלול

תארו לכם שמישהו היה פותר אתכם מכל כאב הראש הזה. הוא היה עורך עבורכם את סקר השוק, משוחח עם ספקים, מארגן עבורכם את המידע בצורה מסודרת, ולא זאת בלבד אלא שמאחר והוא עוסק בתחום זמן לא מבוטל ובעל קשרים ענפים עם ספקים ממגוון תחומים, הוא מסוגל להביא להוזלה משמעותית בעלויות, מה שאתם לעולם לא הייתם מצליחים לעשות, ולא משנה עד כמה אתם מקסימים/חברותיים/מאיימים (כל אחד והאסטרטגיה שלו...).

פה נכנסות לתמונה כל חברות ה"חתונה הכול כלול" למיניהן. אלו הן חברות גדולות יותר או פחות אשר כל תפקידן הוא לארגן לכם את החתונה במינימום זמן ועלויות תוך שמירה על איכות הספקים, כמובן. החברות הללו מציעות, למעשה, חבילות חתונה הכוללות מגוון של ספקים לבחירתכם, החל מגן אירועים וכלה בעיצוב שיער ושמלה לכלה, כאשר העלות הכללית של החבילה מוזלת משמעותית יחסית לכל אחד מגורמיה בנפרד, וכמובן יחסית לעסקה שאינה מתבצעת דרכם כלל. יתרון נוסף בחבילות מסוג זה הוא, שהחתן והכלה אינם מחויבים לבחור בספק ספציפי אלא מוזמנים להתרשם ממספר ספקים מאותו תחום (לדוגמא, די ג'יי), שעובדים בשיתוף פעולה עם אותה חברה. בצורה כזאת, החבילה אמנם מובנית ומאורגנת אך עדיין מספקת רמה מסוימת של חופש בחירה לזוג.

בקיצור, "חתונה הכול כלול" היא פיתרון מעולה לכל אלו שמעוניינים להוזיל עלויות ולשמור על איכות האירוע שלהם אך, עם זאת, לחסוך מעצמם את בזבוז הזמן שכרוך בכך. כי הרי ידוע, שכולנו מעדיפים, שמישהו אחר יעשה בשבילנו את העבודה השחורה...

 

 

טיפים נוספים

33714popup