מזכרות לאירועים

מזכרות לאירועים, כן או לא?

בימינו, עולם האירועים עמוס טרנדים הצצים חדשות לבקרים, ובחלק מהמקרים, לא עושים את ההבדל. אבל...טרנד המזכרות לאירועים הוא מאוד חינני בעיני. מדובר בסה"כ בפריט או מתנה קטנה וסמלית, שהאורחים מקבלים בסיום האירוע, ונועדו לשמש כמזכרת.

ראשון, 01 מרס 2015
מזכרות לאירועים - אתר מאורסים

כמובן, שגם כאן אלמנט התקציב הוא הדומיננטי, והוא זה שייקבע אילו מזכרות לחתונה תבחרו לחלק לאורחים, אם בכלל.

שוק האירועים מוצף בבתי עסק שמתמחים בהכנת מזכרות לאורחים, החל מסבונים ריחניים מעוצבים וכלה במחזיקי מפתחות, ואין ספק שהבחירה בין כל אילו קשה.

חשוב לקחת בחשבון, שמדובר בהוצאה שעשויה להגיע לכדי כמה אלפי שקלים, ולכן חשוב לא להתפתות לפריטים שנראים יקרים יותר רק במעט. התוספת המזערית הזו עבור פריט בודד, עשויה לתפוח בקלות למאות שקלים, כשמדובר במאות פריטים לחתונה. מעבר לכך, כדאי להתמקח עם בית העסק ממנו אתם מתכוונים לרכוש את המזכרות לחתונה, משום שבחלק גדול מהמקרים, הרווח של בתי העסק הוא גדול יחסית, ולכן הם מסוגלים להוזיל את המחיר באופן משמעותי, בעיקר כשמדובר בכמות כל כך גדולה של פריטים בקנייה אחת.

הרבה זוגות טועים לחשוב, שמזכרות לאירועים אמורות לכלול את תאריך האירוע ושם הזוג. לא מכירה אורח אחד שישמח לצרף לצרור המפתחות שלו מחזיק מפתחות שכתוב עליו " ליאור ומורן 22.2.12", אלא אם כן מדובר בהורים שלכם.

מזכרות לאירועים אמורות להיות פריט סמלי שיהיה שימושי לאורח, בלי קשר לעובדה שהוא חולק בחתונה. רעיונות למזכרות שכאלה יכולים להיות:

  • פרלינים מושקעים ארוזים באריזות אישיות (שומרי הכשרות שבינינו, שימו לב שמזכרת כזו היא בעייתית באירוע בשרי)
  • זוג תחתיות עץ לכוסות, עליהן מוטבעת המילה אה-בה
  • פריטים שקשורים לעונות השנה כגון, צעיפים בחורף או מניפות בקיץ
  • אלמנטים שקשורים בחגים, שאמורים להיחגג בסמיכות לאירוע כגון, כלי לדבש בראש השנה או הגדה מאוירת בפסח.

מעבר לכך, יש זוגות שבוחרים להעניק מזכרת מסוימת לנשים ואחרת לגברים, רעיון נחמד בעיני.

בכל מקרה, זכרו שהמזכרות לאירועים לא אמורות להיות כבדות או מסורבלות מדי, אלא קומפקטיות וקלילות, כאלה שמשאירות זיכרון קטן ונעים מהאירוע שלכם.

 

בברכת מזל טוב,

חן מלכה וצוות אתר מאורסים.

טיפים נוספים