ביגוד והנעלה

הגעתם לקטגורית ביגוד והנעלה של אתר מאורסים, כאן תוכלו למצוא מגוון דילים שקשורים לביגוד והנעלה לחתונה ולאירועים מבחר רב של שמלות כלה, חליפות חתן, נעלי כלה, נעלי חתן ועוד.

ספקים בקטגוריה

דילים בקטגוריה

טוען...
מאורסים
(3)
הוספה למועדפים

קניית בגדים לחתונה

חתנים בשונה מנשים המחפשות שמלות כלה, יכולים לרכוש הלבשה מלאה ביום אחד. הקנייה מהירה, האפשרויות מצומצמות והפריטים הנדרשים מעטים יחסית. אלפי חנויות הלבשה מתחרות על שוק החתנים. המחירים תמיד גבוהים יותר בצורה משמעותית ולכן כדאי לבצע קנייה זהירה ולהבין את הלך הרוח שבשוק. באתר מאורסים ריכזנו לכם את מלא הדילים שברשותנו וכעת תוכלו לרכוש בקלות, במהירות ובמחירים אטרקטיביים את כל ההלבשה הנדרשת לחתונה. היכנסו לקטגוריית בגדים לחתונה ובחרו חולצות לחתונה או את אחד מהדילים להלבשה מלאה.

איך לבחור בגדים לחתונה, מתי כדאי לקנות, עם מי לצאת למסע הקניות ואילו דגשים כדאי לכם לדעת פני שתרכשו את הבגדים? רשמנו לכם מאמר מפורט שייתן לכם מענה לכל השאלות כך שתוכלו לבצע קנייה חכמה, מהירה וזולה.

איך לבחור בגדים לחתונה?

באופנה המתחלפת במהירות רבה ובאינדיבידואליות הרבה הכרוכה באופנה קשה לענות על שאלה מסוג זה. למרות זאת ישנם כללים השייכים לכל חתן, מכל סגנון ובכל תקופה.

אתם צריכים לרקוד: הימנעו מלקנות חליפה ומכנס מבד עבה. אתם הולכים להסתובב במשך יום הצילומים וללכת לא מעט ברגל. כדי להימנע מזיעה בחופה ובמהלך הריקודים בהם ממילא תזיעו, השתדלו לקנות בד קליל, נושם ומאוורר. צבע החליפה לרוב יהיה שחור. חתנים מסוימים, נועזים יותר, ילבשו אפילו חליפה בצבע לבן או צבע בהיר אחר.

 

בגדים לחתונה
בגדים לחתונה

חולצות לחתונה: אל תקנו חולצה אחת. כבר אחרי הריקודים הראשונים אתם תזיעו וייתכן ותצטרכו להחליף את החולצה. קנו כמה חולצות זהות כך שתוכלו להחליפן במהלך האירוע ולהישאר חתנים עד לסוף הלילה. גם בהלבשה תחתונה כולל הציצית, מומלץ להכפיל את הפריטים כדי להרגיש טוב עם עצמיכם במהלך כל הערב.

טיפ: אם אתם מזיעים הרבה, קיימים היום משחות, ג'לים וספריי נגד הזעה המכלים במאה אחוזים את הזיעה. שימו לב כי חלקם אומנם מונעים את הזיעה מבית השחי אך מוציאים אותה ממקום אחר בגופכם. קראו את ההוראות והיעזרו בהמלצות.

בצעו סקר שוק: בעיני מוכרי הבגדים אתם לקוחות עם אצבע קלה על הארנק. ממש בדומה לכלות – אם כי במחירים מופרכים פחות – מחירי הבגדים לחתונה ואפילו החולצות לחתונה נוסקים באורח פלא ומכפילים את עצמם. דאגו ליידע את המוכרים כי אתם מבינים ומכירים את התחום, הסתובבו בכמה חנויות, כך שתבינו את המחירים האמתיים לכל פריט ורק אז בצעו את הרכישה.

נעליים נוחות: אל תתפשרו על הנעליים. הריקודים בלילה כזה לא מעטים והשניים היחידים שרוקדים ללא הפסקה הם אתם – החתן והכלה. רכשו נעליים נוחות שייתנו לכם את האפשרות ליהנות, לשמוח ולרקוד עד השעות הקטנות של הלילה.

עם מי לצאת למסע הקניות?

ובכן, בעולם אוטופי, הדרך הטובה ביותר היא לצאת עם חבר הניחן במעט חוש אופנה אך היות והמצב הוא ליל הכלולות והכלה ייתכן ותרצה הלבשה מאוד מסוימת כפי שחלמה תמיד, כדאי לצרף גם אותה למסע הקניות. אל תשכחו שלנשים תמיד היה חוש אופנה מפותח יותר כך שזה לא יזיק באמת.

טיפ: אל תשכחו את החולצות המבדרות. כבר אין חתונה בה אין חולצה לחתונה ייחודית המיועדת לחתן ועליה רשומים בדיחות על היום הגדול. כיום לא רק החתן נזקק לחולצה לחתונה כזו אלא גם חבריו, משפחתו ואפילו הוריו. 

באתר מאורסים תמצאו את כל החולצות לחתונה – המיוחדות והרגילות – תפגשו בדילים מיוחדים שיוזילו לכם באופן משמעותי את עלויות הבגדים לחתונה. היכנסו לקטגוריה באתר, עברו בין הספקים ובחרו לכם את הדיל המתאים לכם בסגנון, באיכות ובתקציב.