גני אירועים בשרון

מבחר גני אירועים בשרון בקבוצות רכישה וחתונה במחיר קבוצתי. האתר נמצא בשת"פ מלא עם רוב הגני אירועים בשרון. להצעת מחיר ומידע נוסף על קבוצות הרכישה חייגו 053-793-4000

 

ניווט לפי איזור:

גני אירועים במרכז גני אירועים בשרון גני אירועים ברחובות והסביבה גני אירועים בדרום גני אירועים בירושלים

שם הספק:
סולאנה אירועים
מתגבשת קבוצת רכישה סולאנה מחיר מנה יחודי ובלעדי לאתר מאורסים. להצטרפות השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם בהקדם. "סולאנה" מתחם אירועים בשרון הממוקם בנתניה
סולאנה
הוספה למועדפים
שם הספק:
OK הפקות
חתונה בטבע מחיר מיוחד פסטורלי באזור השפלה במקום בלעדי בעסקה הכוללת: לוקיישן טבעי בתוך כרם ענבים, ועוד לפרטים לחצו...
13% חיסכון
הוספה למועדפים
שם הספק:
גן הפקאן
מתגבשת קבוצת רכישה לגן הפקאן מחיר מיוחד (קבוצתי) להצטרפות לקבוצת רכישה המתקיימת בגן ורדים במחיר מנה מיוחד לקבוצה השאירו שם וטלפון ונציג יחזור אליכם עם פרטים נוספים *ההצטרפות לקבוצה אינה מחייבת
גן הפקאן
הוספה למועדפים
שם הספק:
מאורסים מאורסות
חבילת חתונה הכל כלול הכוללת: חתונה במקום קסום, באווירה כפרית בשרון קייטרינג, תאורה הגברה מסכים ובר תוצרת חוץ חבילת צילום, תקליטן ואיפור ושיער לכלה לחצו לפרטים...
18% חיסכון
הוספה למועדפים
שם הספק:
ערוגות הבושם
ערוגות בושם מחיר מיוחד 250 ש"ח הכל כלול. לקבוצת רכישה שהתאגדה. התחייבות בכתב למחיר בלעדי שלא ניתן להשיג לבד. העסקה כוללת: מנה. הגברה, תאורה, מסכים. ד'גיי לבחירה. עיצוב בשווי 4000 ש"ח. בר תוצרת חוץ .
מחיר מיוחד
הוספה למועדפים
שם הספק:
מאורסים - ארגון חתונה
גני אירועים, צלמים, תקליטנים, שמלה, רכבים ועוד, ועוד.
קבוצות רכישה
הוספה למועדפים
שם הספק:
סיטרוס
"סיטרוס" אבן יהודה מספר האולמות במקום- 1 חופה תחת כיפת השמיים-כן אין מינימום מוזמנים מקסימום מוזמנים קיץ- 600 מקסימום מוזמנים חורף- 450 אפשרות לגלאט- כן
סיטרוס אירועים
הוספה למועדפים
שם הספק:
עלמה
מספר האולמות במקום- 1 חופה תחת כיפת השמיים- כן מינימום מוזמנים בקיץ- 200 מינימום מוזמנים בחורף/חור/שישי- 200 מקסימום מוזמנים- 700 אפשרות לגלאט- כן
קבוצת רכישה
הוספה למועדפים
שם הספק:
תל יה
מספר האולמות במקום- 1 חופה תחת כיפת השמיים-כן מינימום מוזמנים בקיץ- 300 מינימום מוזמנים בחורף/חור-300 מינימום מוזמנים שישי-150 מקסימום מוזמנים- 800 אפשרות לגלאט- כן כולל הפרדה בישיבה.
תל-יה אירעוים
הוספה למועדפים
שם הספק:
גני אליזה
מספר האולמות במקום- 2 חופה תחת כיפת השמיים- כן מינימום מוזמנים בקיץ- 100 מינימום מוזמנים בחורף/חור/שישי- 100 מקסימום מוזמנים: קטן- 500, גדול- 1000 אפשרות לגלאט- כן רשיון עסק- כן
גני אליזה
הוספה למועדפים
שם הספק:
white
מספר האולמות במקום- 1 חופה תחת כיפת השמיים- כן מינימום מוזמנים בקיץ- 100 מינימום מוזמנים בחורף/חור/שישי- תלוי בתקופה מקסימום מוזמנים- 350 אפשרות לגלאט- לא
קבוצת רכישה
הוספה למועדפים
שם הספק:
לימון אירועים
מספר האולמות במקום- 2 חופה תחת כיפת השמיים- כן מינימום מוזמנים בקיץ-300 מינימום מוזמנים בחורף- 250 מינימום מוזמנים חור/שישי- 200 (גמיש) מקסימום מוזמנים: קטן- 500, גדול- 830 אפשרות לגלאט- כן רשיון עסק- כן
לימון אירועים
הוספה למועדפים
שם הספק:
ערוגות הבושם
ערוגות בושם מחיר מיוחד לחודשים נוב'-בפרואר לקבוצת רכישה שהתאגדה. התחייבות בכתב למחיר בלעדי שלא ניתן להשיג לבד. העסקה כוללת: מנה. הגברה, תאורה, מסכים. ד'גיי לבחירה. עיצוב בשווי 4000 ש"ח. בר תוצרת חוץ .
קבוצת רכישה
הוספה למועדפים
שם הספק:
הגן בשפיים
מספר האולמות במקום- 1 חופה תחת כיפת השמיים- יש מינימום מוזמנים בקיץ/חורף- 200 מינימום מוזמנים חור/שישי- 150 מקסימום מוזמנים- 550 אפשרות לגלאט- יש רשיון עסק- יש
הגן השקוף
הוספה למועדפים
שם הספק:
הגלריה
מספר האולמות במקום- 1 חופה תחת כיפת השמיים- כן מינימום מוזמנים בקיץ- 100 מינימום מוזמנים בחורף/חור/שישי- 100 מקסימום מוזמנים- 280 אפשרות לגלאט- כן
קבוצת רכישה
הוספה למועדפים
אין דילים נוספים לתצוגה.
טוען...

 

 בחירת גני אירועים בשרון

בחירת גן אירועים בשרון לחתונה הוא בדרך כלל השלב הראשון בתכנון חתונה ואין ספק שמדובר בהחלטה לא פשוטה. גן האירועים בו תיבחרו להינשא יקבע הלכה למעשה את אופי החתונה שלכם, כך שרצוי מאוד לבקר במספר גני אירועים בשרון ולשכלל את הפרמטרים השונים בטרם תתקבל החלטה סופית. ארגון החתונה נושא בחובו הוצאות כלכליות לא מעטות כך שכדי למקסם את הרווח וגם להצליח להפיק חתונה בקונספט ובתקציב המתאים לכם, מוטב לחשוב היטב על מיקום החתונה. אם תרצו להפוך את הבחירה לקלה, חכמה וזולה יותר, היכנסו כעת לקטגורית האולמות שבאתר מאורסים ובחרו את הדיל המושלם בשבילכם.

זוגות רבים בוחרים לאחרונה להינשא דווקא בגני אירועים בשרון. אין ספק כי הדבר טומן בחובו יתרונות רבים, אולם חשוב לקחת בחשבון כי חתונה בגן אירועים בשרון אינה מתאימה לכל זוג ויש לשכלל גם את החסרונות שבדבר. במאמר שלפניכם ריכזנו את היתרונות והחסרונות של חתונה בגני האירועים בשרון בניסיון לעזור לכם לגבש את ההחלטה הנכונה.

גן אירועים בשרון

גן אירועים white פרדס חנה


לקטגוריה גני אירועים במרכז לחצו כאן 


 

אולם או גני אירועים בשרון?

בטרם נסכם את היתרונות והחסרונות של גני אירועים בשרון ראוי ונכון לכל זוג שמתכנן חתונה, לשים את הדעת על שאלה מקדימה שעשויה לסייע לקבל את ההחלטה היכן להתחתן: מהו אופי החלל בו היכן כדאי לקיים את החתונה? חתונה בטבע, באולם אירועים, או דווקא בגן אירועים בשרון? ובכן, אם אינכם אנשים דיכוטומיים ואופי החתונה ייקבע לפי מספר פרמטרים, חישבו על האורחים משני הצדדים. מהיכן הם מגיעים, מהו טווח הגילאים המשוער של מרבית האורחים, האם חתונה בטבע תואמת את אופיו של קהל האורחים או שמא דווקא אולם אירועים רגיל במרכז. כך תוכלו לקבל החלטה שתגרום לאורחים שלכם ליהנות מהערב.

גני אירועים בשרוןגני אירועים בשרון שמיים וארץ

יתרונות של גן אירועים בשרון

נגישות לכלל האורחים: במקרים שבהם מדובר בזוג שבו אחד מבני הזוג הוא מהדרום והשני מהצפון, ובוודאי שבמקרים בהם שני בני הזוג מהמרכז, אזור השרון הוא האזור האופטימאלי לקיום החתונה מבחינת נגישות גיאוגרפית ונוחות ההגעה עבור מרבית המוזמנים. הדרומיים לא יצטרכו לבלות פרק זמן ממושך בנסיעה בדרך לחופה וכך גם הצפוניים שבחבורה. מיקום מרכזי ונוח יאפשר לכם לנהל את החתונה בזמן אמת בלוחות זמנים התואמים את אלו שהוגדרו מראש, מבלי שתצטרכו להתעכב בהמתנה לאורחים כאלה ואחרים שנאלצו לצלוח כברת דרך ארוכה בדרכם לחתונה שלכם. ייתרה מכך, אם תתחילו את החופה בזמן, תוכלו גם לסיים את החתונה בזמן שנקבע מראש מול הספקים השונים, ובכך להימנע מתוספת תשלום הנהוגה אצל חלק גדול מהספקים ואולמות האירועים במקרה של חריגה מהלו"ז שנקבע. לא זאת בלבד אלא, שאחד השיקולים המנחים חלק לא מבוטל מהאורחים באם להגיע לחתונה או לא, הוא כמובן משך ההגעה לאירוע, כך שחתונה שמקיימת במיקום נוח יחסית, צפויה ליהנות ממספר גדול יותר של מוזמנים שייבחרו להגיע אליה.

גני אירועים בשרון 1

גן אירועים תל יה אבן יהודה

גן אירועים, שילוב מנצח:  האורחים שלכם, שאותם קיבצתם לכבוד החתונה, עשויים להיות בעלי העדפה שונה זה מזה בכל מה שקשור לאווירה ולחלל האירוע. חלקם יעדיף את הישיבה בגן תחת כיפת השמיים וחלקם דווקא את האולם הסגור. כדי להתחשב בהעדפות של כולם, תוכלו לבחור את אחד מגני האירועים בשרון, לקיים את החופה תחת כיפת השמיים, ולהרוויח מעט מן הטבע, ולאחר מכן לקיים את שלב הריקודים באולם סגור עם רחבת ריקודים מקורה. כמובן, שיש להתחשב בעונות השנה ובתחזית מזג האוויר הצפויה כשבוחרים לקיים חופה תחת כיפת השמיים.

שעת סיום האירוע: גני אירועים בשרון בדרך כלל ממוקמים באזורים חקלאיים מנותקים יחסית ממקום יישוב, עובדה שמקלה על האפשרות של קיום אירוע הכולל מוזיקה בעוצמות גבוהות גם בשעות מאוחרות יחסית בלילה. אם החלום שלכם הוא חתונה עד השעות הקטנות של הלילה (או הבוקר...), גן אירועים בשרון הוא מקום אידיאלי לכך מבחינת ההיתרים הדרושים, זאת מאחר ואין כמעט הפרעה לתושבים המתגוררים בסמוך לגן האירועים. אם חשוב לכם שגן האירועים לא יגביל אתכם בשעת סיום האירוע, מומלץ מאוד לתאם את הנושא מראש ואף להעלות את הדברים על הכתב במעמד החתימה על החוזה, זאת על מנת להימנע מאי נעימות ואכזבה בזמן אמת.

גני אירועים בשרון אמדו

גן אירועים אמדו הרצליה

היצע מגוון ואיכותי: העובדה כי אזור השרון משופע בגני אירועים מסוגים שונים, הובילה לשדרוג משמעותי של לא מעט גני אירועים, המעוניינים לצבור יתרון על פני גנים אחרים, הן מבחינת עיצוב החלל והן מבחינת איכות האוכל והשירות. התוצאה היא שגני האירועים בשרון מציעים בדרך כלל אירוע איכותי ויוקרתי יותר, יחסית למה שתקבלו בגני אירועים באזורים אחרים בארץ.

חסרונות של גן אירועים בשרון

מיקום: אף על פי שעבור חלק גדול מהזוגות, חתונה בגן אירועים בשרון היא אידיאלית מבחינת מיקום גיאוגרפי, עבור חלק אחר ולא מבוטל, מדובר במיקום בעייתי ולא אטרקטיבי. זוגות, שבהם שני בני הזוג ומרבית האורחים מגיעים דווקא מאזור השפלה הדרומית, מהצפון הרחוק ואפילו מאזור ירושלים, יימצאו כי חתונה בגן אירועים בשרון, משמעותה למעשה מסע לא פשוט עבור המוזמנים. במקרים כאלה, אין ספק כי עדיף לבחור גן אירועים בממוקם באזור התואם את מקום המגורים ולהקל על האורחים בהגעה לאירוע.

עלויות ותקציב: אחד החסרונות הבולטים בגני אירועים בשרון הוא המחיר. מאחר וגני אירועים בשרון הצליחו בשנים האחרונות למתג עצמם כאיכותיים ויוקרתיים, גם המחיר, בחלק גדול מהמקרים שודרג בהתאם וגבוה משמעותית מזה שמציעים גני אירועים באזורים אחרים בארץ. אין ספק כי המחיר הוא פרמטר קריטי בכל מה שקשור לבחירת גן אירועים לחתונה, כך שלפני שבוחרים איזור גיאוגרפי לקיום החתונה, כדאי להתאים את הבחירה לתקציב שלכם.

גני אירועים בשרון 6

אגדת דשא פרדס חנה

דברים שחייבים לברר לפני החוזה

כיום, מרבית גני האירועים בשרון מתנהלים בהיתר ונושאים את האישורים הנדרשים. אף על פי כן, חשיבותם של רישיון עסק ואישור ממשרד הבריאות היא משמעותית ועל כן חשוב מאוד לבקש לראות את הרישיון והאישור בטרם החתימה על החוזה. שאלו לגבי סידורי אבטחת המקום ומספר המאבטחים. וודאו את מספר המלצרים הכלולים בדיל. נסו לדמיין את כמות האורחים שלכם ביחס לרחבת הריקודים. בדקו את איכות האקוסטיקה במקום והאם התאורה והעיצוב כלולים במחיר. אם לא, וודאו מהי התוספת הדרושה. בררו מהי שעת הסיום המוגדרת של האירוע, ומה גובה תוספת התשלום במקרה של עיכוב בשעת הסיום. וכמובן, סכמו מראש את הפרטים לגבי מדיניות הביטולים של הגן. לעולם אין לדעת מה יקרה בהמשך. אל תתביישו לשאול, זה האירוע שלכם.

כדי להקל עליכם בתהליך הבחירה תוכלו להיכנס לקטגורית גני אירועים בשרון ולבחור את הגן, המועדף עליכם, מבין מבחר הדילים המוצעים.

עוד כמה דברים שכדאי לדעת:

מוכנות המקום לחורף: זוגות רבים מעדיפים להתחתן בחורף גם משום שעלות גני אירועים בשרון נוחה יותר באותם זמנים. יחד עם זאת חשוב לבדוק עד כמה הגן מוכן לחורף. האם הקירוי איכותי, האם יש מיזוג אוויר יעיל, פטריות חימום ועוד. זה בהחלט לא נעים לראות אורחים קופאים מקור גם אם הזוג בחר לעשות את החופה בחוץ.

אופן ההגשה – הידעת שבמקומות מסוימים, אופן ההגשה יכול להוזיל את עלות המנה? למשל ישנם גני אירועים בשרון בהם המנה תעלה פחות אם תבחרו בשיטת ההגשה במזנונים על פני השיטה הרגילה של הגשה בעזרת מלצרים לשולחן. יש זוגות שאפילו מעדיפים את השיטה זו על פני השיטה הרגילה ללא קשר למחיר.

תקראו טוב את האותיות הקטנות -  חשוב מאוד לקרוא כל סעיף וסעיף בחוזה. כלומר לקחת אותו הביתה, לקרוא להתייעץ ולהבין כל מילה ומילה גם אם כבר בפגישה הראשונה כל התנאים מקובלים עליכם.

הסרטון שגני האירועים לא היו רוצים שתראו