תקליטן לחתונה | תקליטנים לחתונה | דיג'יי לחתונה

(17)
הוספה למועדפים
(0)
הוספה למועדפים
טוען...

בחירת תקליטן לחתונה

בחירת תקליטן לחתונה מצריכה המון כובד ראש. תקליטנים רבים מציעים את מרכולתם הזהה, ואתם נדרשים לבחור בקפידה את האחד שיבין לצרכים הייחודיים לכם - יבין את הקצב הרצוי, יגבה סכום סמלי ויותיר אתכם עם טעם של עוד. כדי להקל עליכם ריכזנו את כל הדילים בקטגוריית תקליטנים לחתונה כך שכל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר מאורסים, לבחור את התקליטן לחתונה המועדף עליכם - בתקציב שלכם ובסגנון שלכם. 

היות וקיימים אין ספור תקליטנים לחתונה, כתבנו עבורכם מספר טיפים חשובים שידריכו אתכם בבחירת דיג'יי לחתונה: ממה יש להיזהר, על מה כדאי להקפיד ואילו דברים חייבים לבדוק בטרם חותמים על חוזה. 

שפע של תקליטנים לחתונה

נכון, יש שפע. כולם מציעים לכם את אותו השירות ומבטיחים לכם את הטוב ביותר – אירוע בלתי נשכח. כיצד ניתן להתגבר על המשוכה? כיצד תבחינו בין תקליטן לחתונה מנוסה לבין חדש בתחום?  

צפו באירועים קודמים: לכל תקליטן לחתונה המכבד את עצמו, יש ערוץ חברתי פעיל אליו הוא מעלה את האירועים המובילים. את אלו שהוא הצליח באמת להקפיץ. צפו בהם, נסו להבין האם זהו הסגנון אותו אתם מבקשים לעצמכם, כמה הוא מדבר במהלך האירוע והאם אתם אוהבים את ההשפעה שלו כדיג'יי לחתונה על האירוע.

תקליטן לחתונה
תקליטן לחתונה

התייעצו עם חברים: אם אינכם הראשונים בתור להתחתן ויש לכם משפחה או חברים שכבר עברו את המאורע, שאלו אותם אודות התקליטן לחתונה שנכח אצלם. אופי האירוע שלכם ושל זוג החברים שלכם יכול להיות דומה ועל כן זו יכולה להיות המלצה יעילה. 

מה לבדוק בדיג'יי לחתונה?

איכות וכמות הציוד: אולמות רבים מציעים כבר חלק נרחב מהציוד הדרוש לתקליטנים לחתונה. עליכם לבדוק את החלק הנותר, אן את כולו במידה והאולם אינו מציע שירות זה. בדקו האם מדובר בציוד חדיש והאם הוא מביא גיבוי במידה ותהיה תקלה. רובם המוחלט של התקליטנים לחתונה מביאים שני מחשבים לגיבוי מלא של האירוע.

פתיחות לז'אנרים שונים: לא משנה איזה סוג מוזיקה הוא המועדף עליכם. סביר להניח שתרצו לנגן כמה סוגים שונים. האורחים שלכם מורכבים מאוכלוסיות שונות וכדי שכולם ירקדו צריך שהמוזיקה תיגע בכולם. בדקו את מאגר הסגנונות בהם משתמש הדיג'יי לחתונה כדי שיענה על ציפיותיכם.

כימיה והתאמה אישית: נכון, החתונה היא ביניכם ולא עם התקליטן לחתונה אך כדי שהערב יתנהל בצורה חלקה, אתם תעדיפו תקליטן לאירועים שמבין אתכם מהר, כך שלכל דרישה או שינוי שיצוצו תוך כדי האירוע תהיה לכם כתובת לפנות אליה.

על מה אסור לכם לדלג כאשר מזמינים תקליטן לאירועים?

מחירים של תקליטנים לחתונה, משתנים בין ידוענים לאנונימיים. יהיו כאלו שידרשו תוספת לאחר שעה מסוימת ויהיו כאלו שייזכרו להוסיף מע"מ רק כשתצטרכו לשלם. ישנם תקליטנים לחתונה השולחים נציגים אחרים מטעמם לאירוע, כשהם עצמם בוחרים להופיע באירוע אחר. לכן, העלו את כל מרכיבי השירות וחתמו עליהם. חוזה הוא דבר נפלא לפנות אליו כשנשכחים ההסכמים. 

על מנת למנוע אכזבות, מומלץ לבחור כמות גדולה של שירים אותם תרצו בחתונה ולהעביר אותה לתקליטן שבחרתם. בנוס, זכרו שתקליטנים לחתונה הם גם מנחים. הם יצטרכו להזמין אתכם לחופה, לפזר את רחבת הריקודים ולשלהב את הקהל. בחנו את האינטראקציה בינו ובינכם, עברו על סרטונים מאירועים קודמים על מנת לבחון את ההתאמה שלו לאופי האירוע שלכם. וכדי לכסות את עצמכם לגמרי, בררו האם אתם רשאים לבטל את ההסכם ובמה זה כרוך.

כדאי לדעת:

תייחסו חשיבות לעצות של הדיג'יי - תקליטן לאירועים יכול להיות במידה מסוימת סוג של מנהל אירוע. יהיו לו לא מעט עצות למענכם בעניין הכניסה לחופה ואפילו גם בנודע ללו"ז החתונה כך שהמסיבה עצמה תזרום בצורה הטובה ביותר. קחו בחשבון את העצות שלו ואל תפסלו אותן על הסף גם אם אתם סגורים הרבה לפני שפגשתם אותו על הלו"ז.

השאירו מקום לשינויים – בחרתם שירים מסוימים והדיג'יי אומר לכם שהם פחות מתאימים או שכדאי לא לוותר על שירים מסוימים שאתם ממש לא רוצים לשמוע? גם במקרה הזה, אל תזלזלו במה שיש לו לומר. תקליטן לאירועים אמור לדעת מה עובד ומה לא עובד. לפעמים שיר אחד יכול למלא את הרחבה בדיוק כמו ששיר לא טוב יכול לרוקן אותה.

תוספת ללהקה -  בחרת להקה לחתונה במקום דיג'יי? רצוי לדאוג שיש בצוות שלה תקליטן על מנת שתוכלו להמשיך את המסיבה לתוך הלילה כשרוב האורחים הולכים הביתה ונשארים רק בני המשפחה והחברים הקרובים. במקרה זה, עלות התקליטן תהיה לפי שעה.

באתר מאורסים ריכזנו עבורכם את מיטב התקליטנים לחתונה. תוכלו למצוא שם דילים רבים שיוזילו לכם משמעותית את עלויות החתונה. היכנסו לקטגוריית תקליטנים לחתונה, עברו בין הספקים ובחרו בדיל המשתלם בשבילכם.