תקליטן לחתונה | תקליטנים לחתונה | דיג'יי לחתונה

(3)
הוספה למועדפים
(17)
הוספה למועדפים
טוען...

 

 

תקליטנים לחתונה

אחת ההחלטות הכי חשובות בארגון החתונה היא בחירת התקליטן לחתונה. המוסיקה שתתנגן בחתונה שלכם היא החלק המרכזי שיקבע את האנרגיות בחתונה ולכן כדאי לא להקל ראש כשאתם ניגשים לבחירת הדיג'יי לחתונה שלכם. כדאי מאוד לא לבחור תקליטן לחתונה, שהוא חלק מעסקה כוללת מול האולם, מאחר שאז הוא עשוי להיות מחויב יותר לאולם מאשר אליכם.

תקליטנים מומלצים לחתונה

במידה ואתם מעוניינים לבחור באחד מהתקליטנים המומלצים לחתונה, כדאי לערוך בירורים ופגישות מקדימות מספיק זמן מראש. יש לקחת בחשבון שדיג'יי מומלץ לחתונה הוא כזה עם יומן מלא להמון זמן מראש. כדאי לקבל המלצות מזוגות חברים שהתחתנו לאחרונה אבל לא חייב להגביל את עצמכם רק לתקליטנים מהסביבה הקרובה אליכם.

דיגיי שגיב S

 

דיג'יי לחתונה מחיר

קשה להגדיר מראש מחירון לתקליטן לחתונה. תקליטן ותיק לחתונה או תקליטן לחתונה מאזור המרכז, עשוי לבקש מחיר גבוה יותר מאשר תקליטן עם פחות ותק או דיג'יי מאזור הצפון. כלומר, לא כדאי לשלול תקליטן לחתונה רק כי ביקש מחיר נמוך יחסית לתקליטן אחר.

איך בוחרים תקליטן לחתונה

ההמלצה היא לבחור 2-5 תקליטנים פוטנציאליים לחתונה ולקבוע איתם פגישה אישית. אין כל כך טעם לגשת ולראות אירוע, מאחר וכל אירוע שונה באופי שלו ותלוי מאוד בבקשות של הזוג ובקהל האורחים, כך שדיג'יי מנוסה ידע להגיד לכם מיד שהעניין הזה מיותר. ואכן, חבל על הזמן שתשקיעו בלבקר ב-5 אירועים שונים של 5 תקליטנים שונים לחתונה.

תקליטן לחתונה נועם זלאיט

בפגישה עם התקליטן

בפגישה עצמה, חשוב לוודא את החיבור שלכם מול הדיג'יי, את הניסיון והחוש המוסיקלי שלו ואת היכולת שלו לזהות את הסגנון והייחודיות של האירוע שלכם.
תקליטן מומלץ לחתונה הוא כזה שידע מהר מאוד לקלוע לטעם ולסגנון שלכם, מבלי שתצטרכו להאריך במילים ובהסברים.
מעבר לכך, כדאי לשאול את הדיג'יי מספר שאלות מנחות, כגון מה הוותק שלו, כמה אירועים עורך בשנה, האם תקלט בעבר באולם בו אתם מתחתנים, מה הסגנון המוסיקלי המועדף עליו וכו'.
כמובן, שחובה לבקש לראות סרטונים לדוגמא של כל אחד מהתקליטנים לחתונה וכן שמות וטלפונים של זוגות ממליצים.

חוזה מול התקליטן

לפני שאתם חותמים על חוזה מול הדיג'יי, מומלץ לוודא מה בדיוק כוללת החבילה שהוא מציע, האם הדיג'יי לחתונה מספק גם אטרקציות ואפקטים נוספים, האם הוא מגיע עם ציוד גיבוי ומה קורה במידה והוא לא יוכל להגיע לחתונה מסיבה כלשהי.
דיג'יי מומלץ לחתונה, הוא כזה שידע לענות לכם בצורה עניינית ומקיפה על כל אחת מהשאלות הללו מבלי להתחמק או להתפתל.

יש המון תקליטנים מומלצים לחתונה, אבל רק אתם תדעו לזהות את התקליטן המשולם לחתונה שלכם. וכשתיפגשו אותו, לא יהיה לכם ספק שזה התקליטן של החתונה שלכם.

יוני רז תקליטן לחתונה

בחירת תקליטן לחתונה

בחירת תקליטן לחתונה מצריכה המון כובד ראש. תקליטנים רבים מציעים את מרכולתם הזהה, ואתם נדרשים לבחור בקפידה את האחד שיבין לצרכים הייחודיים לכם - יבין את הקצב הרצוי, יגבה סכום סמלי ויותיר אתכם עם טעם של עוד. כדי להקל עליכם ריכזנו את כל הדילים בקטגוריית תקליטנים לחתונה כך שכל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר מאורסים, לבחור את התקליטן לחתונה המועדף עליכם - בתקציב שלכם ובסגנון שלכם. 

היות וקיימים אין ספור תקליטנים לחתונה, כתבנו עבורכם מספר טיפים חשובים שידריכו אתכם בבחירת דיג'יי לחתונה: ממה יש להיזהר, על מה כדאי להקפיד ואילו דברים חייבים לבדוק בטרם חותמים על חוזה. 

שפע של תקליטנים לחתונה

נכון, יש שפע. כולם מציעים לכם את אותו השירות ומבטיחים לכם את הטוב ביותר – אירוע בלתי נשכח. כיצד ניתן להתגבר על המשוכה? כיצד תבחינו בין תקליטן לחתונה מנוסה לבין חדש בתחום?  

צפו באירועים קודמים: לכל תקליטן לחתונה המכבד את עצמו, יש ערוץ חברתי פעיל אליו הוא מעלה את האירועים המובילים. את אלו שהוא הצליח באמת להקפיץ. צפו בהם, נסו להבין האם זהו הסגנון אותו אתם מבקשים לעצמכם, כמה הוא מדבר במהלך האירוע והאם אתם אוהבים את ההשפעה שלו כדיג'יי לחתונה על האירוע.

תקליטן לחתונה
תקליטן לחתונה + סקסופוניסט

התייעצו עם חברים: אם אינכם הראשונים בתור להתחתן ויש לכם משפחה או חברים שכבר עברו את המאורע, שאלו אותם אודות התקליטן לחתונה שנכח אצלם. אופי האירוע שלכם ושל זוג החברים שלכם יכול להיות דומה ועל כן זו יכולה להיות המלצה יעילה. 

מה לבדוק בדיג'יי לחתונה?

איכות וכמות הציוד: אולמות רבים מציעים כבר חלק נרחב מהציוד הדרוש לתקליטנים לחתונה. עליכם לבדוק את החלק הנותר, אן את כולו במידה והאולם אינו מציע שירות זה. בדקו האם מדובר בציוד חדיש והאם הוא מביא גיבוי במידה ותהיה תקלה. רובם המוחלט של התקליטנים לחתונה מביאים שני מחשבים לגיבוי מלא של האירוע.

פתיחות לז'אנרים שונים: לא משנה איזה סוג מוזיקה הוא המועדף עליכם. סביר להניח שתרצו לנגן כמה סוגים שונים. האורחים שלכם מורכבים מאוכלוסיות שונות וכדי שכולם ירקדו צריך שהמוזיקה תיגע בכולם. בדקו את מאגר הסגנונות בהם משתמש הדיג'יי לחתונה כדי שיענה על ציפיותיכם.

כימיה והתאמה אישית: נכון, החתונה היא ביניכם ולא עם התקליטן לחתונה אך כדי שהערב יתנהל בצורה חלקה, אתם תעדיפו תקליטן לאירועים שמבין אתכם מהר, כך שלכל דרישה או שינוי שיצוצו תוך כדי האירוע תהיה לכם כתובת לפנות אליה.

על מה אסור לכם לדלג כאשר מזמינים תקליטן לאירועים?

מחירים של תקליטנים לחתונה, משתנים בין ידוענים לאנונימיים. יהיו כאלו שידרשו תוספת לאחר שעה מסוימת ויהיו כאלו שייזכרו להוסיף מע"מ רק כשתצטרכו לשלם. ישנם תקליטנים לחתונה השולחים נציגים אחרים מטעמם לאירוע, כשהם עצמם בוחרים להופיע באירוע אחר. לכן, העלו את כל מרכיבי השירות וחתמו עליהם. חוזה הוא דבר נפלא לפנות אליו כשנשכחים ההסכמים. 

על מנת למנוע אכזבות, מומלץ לבחור כמות גדולה של שירים אותם תרצו בחתונה ולהעביר אותה לתקליטן שבחרתם. בנוס, זכרו שתקליטנים לחתונה הם גם מנחים. הם יצטרכו להזמין אתכם לחופה, לפזר את רחבת הריקודים ולשלהב את הקהל. בחנו את האינטראקציה בינו ובינכם, עברו על סרטונים מאירועים קודמים על מנת לבחון את ההתאמה שלו לאופי האירוע שלכם. וכדי לכסות את עצמכם לגמרי, בררו האם אתם רשאים לבטל את ההסכם ובמה זה כרוך.

כדאי לדעת:

תייחסו חשיבות לעצות של הדיג'יי - תקליטן לאירועים יכול להיות במידה מסוימת סוג של מנהל אירוע. יהיו לו לא מעט עצות למענכם בעניין הכניסה לחופה ואפילו גם בנודע ללו"ז החתונה כך שהמסיבה עצמה תזרום בצורה הטובה ביותר. קחו בחשבון את העצות שלו ואל תפסלו אותן על הסף גם אם אתם סגורים הרבה לפני שפגשתם אותו על הלו"ז.

השאירו מקום לשינויים – בחרתם שירים מסוימים והדיג'יי אומר לכם שהם פחות מתאימים או שכדאי לא לוותר על שירים מסוימים שאתם ממש לא רוצים לשמוע? גם במקרה הזה, אל תזלזלו במה שיש לו לומר. תקליטן לאירועים אמור לדעת מה עובד ומה לא עובד. לפעמים שיר אחד יכול למלא את הרחבה בדיוק כמו ששיר לא טוב יכול לרוקן אותה.

תוספת ללהקה -  בחרת להקה לחתונה במקום דיג'יי? רצוי לדאוג שיש בצוות שלה תקליטן על מנת שתוכלו להמשיך את המסיבה לתוך הלילה כשרוב האורחים הולכים הביתה ונשארים רק בני המשפחה והחברים הקרובים. במקרה זה, עלות התקליטן תהיה לפי שעה.

באתר מאורסים ריכזנו עבורכם את מיטב התקליטנים לחתונה. תוכלו למצוא שם דילים רבים שיוזילו לכם משמעותית את עלויות החתונה. היכנסו לקטגוריית תקליטנים לחתונה, עברו בין הספקים ובחרו בדיל המשתלם בשבילכם.