מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה

מעל 400 דילים לחתונה שלכם ומגוון דילים של מגנטים לאירועים, מגנטים לחתונה, ומגנטים ללא הגבלה ממספר ספקי מגנטים מובילים.

ספקים בקטגוריה

דילים בקטגוריה

אטרקציות לחתונה מושלמת
(30)
הוספה למועדפים
קרדו דיגיטל
(0)
הוספה למועדפים
טוען...
מאורסים
(3)
הוספה למועדפים
פלאשבק צלמים
(9)
הוספה למועדפים
קראון צלמים
(72)
הוספה למועדפים

מגנטים לאירועים | מגנטים לחתונה

צלמי מגנטים לאירועים הפכו לחלק אינטגראלי מכל חתונה. האטרקציה הלא יקרה תפסה לה מקום של כבוד וכיום כמעט ולא ניתן לראות חתונה ללא לוח המגנטים. להצטרף כצלם לצלמי מגנטים לחתונה זו אינה משוכה קשה ובדיוק בגלל זה ישנם לא מעט חדשים בתחום שלא מכירים את המלאכה לעומקה. באתר מאורסים ריכזנו את כל צלמי המגנטים לחתונה, מהטובים בתחום, הוספנו לכל צלם את הדיל הייחודי שלנו ויצרנו לכם מאגר מושלם של צלמי מגנטים לחתונה.

כדי לדעת מהן היתרונות והחסרונות, כיצד בוחרים צלם איכותי וקצת טיפים מהתעשייה, קראו את המאמר שלפניכם ולאחריו תוכלו לעשות בחירה מושכלת וחכמה.

איך לבחור צלם מגנטים לחתונה?

מספר אנשי הצוות: צלמי מגנטים לחתונה חייבים להיות זריזים, לנוע במהירות, לתפוס רגעים מיוחדים ולחייך הרבה. קצב העבודה משתנה משמעותית בהתאם למספר אנשי הצוות. בהתחשב בעובדה שצריך גם לצלם, גם לפתח את המגנטים וגם לסדר אותם על הלוח המיועד לכך, לנוחיות האורחים, כדאי מאוד לסכם מראש מול ספק המגנטים מהו מספר אנשי הצוות שצפויים להגיע לאירוע כך שיתאים לכמות האורחים שלכם. 

מגנטים לאירועים
מגנטים לחתונה

חומרי גלם: חומרי הגלם בהם משתמשים צלמי מגנטים לחתונה קריטיים מאוד לשימור המגנטים כמזכרת. חשוב לברר מהו עובי הנייר בו הם משתמשים וסוג המגנט עצמו. נייר דק מדי או עבה מדי לא יישאר הרבה זמן על המקרר של האורחים שלכם. כדאי מאוד לבקש מצלם המגנטים לראות דוגמאות של מגנטים מודפסים ישנים, זאת על מנת לקבל מושג לגבי איכות ההדפסה וחומרי הגלם ועמידותם לאורך זמן.

טיפ1: במידה ויציעו לכם מגוון סוגי מגנטים, העדיפו תמיד את אלו עם הלמינציה. ללא למינציה, איכות המגנטים תישחק במהירות והמזכרת שעליה שילמתם תכחד מהר מכפי שציפיתם.

מקצועיות הצילום: אחד התחומים בהם הכי פשוט לבחון את איכות העבודה בטרם מבצעים רכישה הוא הצילום. בקשו מספק המגנטים לראות את גלריית הצילומים שלו באתר, בדף הפייסבוק או על גבי דיסק. כך תוכלו לקבל מושג לגבי איכות ומקצועיות הצילום עצמו ולוודא כי לא מדובר בצלם חובב. כבר קרו לא מעט מקרים בהם הזוג גילה בסוף החתונה כי צלם המגנטים שנשכר אינו מקצועי והתמונות הכול כך חשובות מיום החתונה צולמו באיכות ירודה, ללא פוקוס או תאורה מתאימה.

מה כוללת העבודה? המחירים בתחום מגנטים לחתונה הם די דומים בין הספקים השונים, אך מה שתקבלו בתמורה עשוי להיות שונה לחלוטין. בררו היטב מול ספק המגנטים מהי כמות המגנטים הסופית אותה אתם והאורחים שלכם צפויים לקבל, כמה מהמגנטים יוגדלו ולאיזה גודל, האם תקבלו דיסק עם כל התמונות שצולמו ומה יהיו שעות הפעילות של צוות המגנטים באירוע? קחו בחשבון כי חלק גדול מצלמי המגנטים לחתונה גובים עמלה לאחר חצות.

טיפ 2: דאגו למנות אדם קרוב, שבזמן האירוע תפקידו יהיה להציג בפני צלם המגנטים מראש אורחים שחשוב לכם במיוחד לקבל מגנטים שלהם, כגון הורים, אחים וחברים קרובים.

מגנטים לחתונה – יתרונות וחסרונות

תיתכן צפיפות ברחבה: צלמי מגנטים לחתונה חייבים להיות תמיד במרכז הרחבה. אין להם מנוף או מצלמת רחף והם מהווים תוספת לצלם הסטילס שממילא קיים ברחבה. אם רחבת הריקודים שלכם קטנה או שמדובר באירוע בעל מספר גדול של מוזמנים, יתכן ותעדיפו לוותר על מגנטים לחתונה, מאחר והעומס שנוצר עשוי להיות רב ולעיתים אף מעיק.

טיפ 3: בקשו מצוות צלמי המגנטים שלכם לבוא עם חולצות ממותגות. כשהרחבה חשוכה וגם כשלא, קשה לזהות מי מבין הצלמים הוא צלם סטילס רגיל ומי צלם מגנטים לחתונה. חולצות זיהוי יקלו על האורחים שלכם לזהות את הצלם הנכון ויימנעו הטרדה מיותרת של צלם הסטילס הרגיל. מעבר לכך, שהופעה של צלמי המגנטים לחתונה בחולצות ממותגות אחידות משדרת לאורחים ולכם כלקוחות רצינות ומקצועיות.

מזכרת מעולה: למרות הצפיפות, השקעתם זמן ואנרגיות רבות בהפקת החתונה, אז מה יותר טוב ממזכרת להנצחה נוספת של האירוע? צילום של האורחים עצמם מהווה מזכרת מעולה וכמעט בכל בית ניתן לראות את המקרר עמוס בפנים מוכרות. בדיוק מאותה סיבה חשוב לבחור במגנטים איכותיים לחתונה מאחר ומגנטים פחות איכותיים ידהו לאחר פרק זמן קצר יחסית ויחטיאו את המטרה שלשמה נועדו.

היצע רחב מאוד: היתרון הנוסף והבולט הוא שפע צלמי מגנטים לחתונה הקיים בענף האירועים. רבים מהם הם אנשים בעלי זיקה עמוקה לצילום שהחליטו להפוך את התחביב למקצוע והפכו לצלמי חתונות. לאור התחרות, ירדו מחירי המגנטים לחתונה והפכו להרבה יותר אטרקטיביים משהיו בעבר, כך שהיום תוכלו למצוא מגנטים איכותיים לחתונה במחירים יחסית נמוכים. בכל אופן, השתדלו להימנע מחובבנים ובחרו לכם צלם מקצועי ומנוסה.

כעת, לאחר שקראתם את הטיפים, היתרונות והחסרונות, כל שעליכם לעשות הוא לעבור בין הספקים השונים שבאתר מאורסים, להחליט מהו הדיל המועדף עליכם, מהי האיכות שאתם מעדיפים ולשריין אותו לחתונה שלכם בקלות רבה.

עוד כמה טיפים לבחירת צלם מגנטים לחתונה

  • אטרקציות - חלקם הם לא רק צלמים אלא גם ספקי אטרקציות לחתונות כך שביחד עם שירות הצילום, ניתן להזמין גם אטרקציות שמתאימות לצילום כמו למשל זיקוקים, בלונים לסלואו ועוד. קחו את הצעות המחיר שלהם והשוו אותן מול הצעה של ספק שמציע רק אטרקציות ותראו האם המחיר משתלם לכם או לא.
  • גרפיקה -  לרוב נהוג לשלב את הגרפיקה של ההזמנה כמסגרת למגנטים. בין אם זאת הדרך שאתם רוצים לעצב בה את המגנטים, או שאתם רוצים מסגרת אחרת, תבקשו מאותו צלם מגנטים לחתונה שבחרתם, לשלוח לכם דוגמא של הגרפיקה על מנת שתוכלו לתת הערות לפי הצורך. במקרים מסויימים, בררת המחדל היא פשוט כיתוב על המסגרת וללא שימוש בגרפיקה. לכן חשוב לדבר על הנושא.