בלונים לחתונה

הגעתם לקטגורית בלונים לחתונה של אתר מאורסים, כאן תוכלו למצוא מגוון דילים של בלונים לחתונה כולל דיל של אמן בלונים לחתונה.

דילים בקטגוריה

טוען...
מאורסים
(3)
הוספה למועדפים
אטרקציות לחתונה מושלמת
(30)
הוספה למועדפים
קולאז הפקות
(6)
הוספה למועדפים

בלונים לחתונה

הפרטים הקטנים, לפעמים הם אלו שעושים את ההבדל. אמן בלונים לחתונה למשל. הצבעים, האומנות, החיוך - שלושה ממרכיבי האירועים שבאים יחד עם הבלונים. בשוק החתונות קיימים לא מעט אמני בלונים לחתונה המציעים את ניסיונם ומרכולתם במטרה לשדרג במעט את האירוע שלכם. באתר מאורסים לקחנו צעד אחד קדימה, ריכזנו את כל אמני הבלונים, הורדנו בשבילכם את המחיר וכעת תוכלו לבחור מבין שלל הספקים את הדיל המתאים עבורכם.

מה תקבלו בהזמנת אמן בלונים לחתונה? איך תדעו לבחור את האמן הנכון וממה כדאי לכם להתרחק? כתבנו עבורכם מאמר מקיף על אנשי הבלונים כך שתוכלו להזמין באתר שלנו את האמן שבאמת ישדרג לכם את האירוע.

בלונים לחתונה – מה זה?

כעיקרון בלונים יכולים להשתלב בכל אחד מחלקי החתונה כאשר יש לשים לב הן להתאמה של צבעים, אווירה וסגנון בין עיצוב הבלונים בחלקים השונים באירוע לבין האלמנטים העיצוביים האחרים, כגון מבנה החלל וצבעי המפות והמפיות. וכמובן, להימנע ככל האפשר מהעמסה של אלמנטים עיצוביים שעשויים להשוות לאירוע מראה עמוס וצבעוני מדי, בבחינת כל המוסיף גורע.

כניסה חלומית: אם גם אתם ראיתם את הכניסות היוקרתיות לאירועים כבאנליות, אמני בלונים לאירועים נותנים לכם מענה מדויק. ניתן לעצב את הכניסה לאירוע בצורה עם המון צבע, רעננות, אפקטים מיוחדים בצורה ששוברת את המתח, מעניקה תחושה חגיגית ומדרבנת את האורחים להיכנס עם מצב רוח חיובי. ניתן להשתמש בבלונים גם על מנת לעצב את השביל לחופה כתחליף לסידורי פרחים, או להפריח בלוני הליום ממותגים ברגע שבירת הכוס.

חתן וכלה: בכניסה לאירוע, אמני בלונים לחתונה וותיקים ומקצועיים, ידעו למנף את העיצוב ולנפח שני בלוני ענק בדמות חתן וכלה שיגרמו לנכנסים להתחיל את האירוע בחיוך אמיתי. מעבר לכך ששני הבלונים הם מזכרת נחמדה מהחתונה שלכם, הם גם יהוו מוקד לצילומים של האורחים ושלכם.

על השולחנות, חשבתם? אלפי שקלים לוקחים מעצבים על עיצוב האירוע כשהנתח העיקרי מהתשלום מיועד עבור השולחנות. אמן בלונים לחתונה יכול לחסוך מכם את ההוצאה, לתת עיצוב ייחודי ומרענן לשולחנות האורחים ולהפוך את החתונה שלכם למקורית במיוחד. שוב, חשוב לשים לב ולהתאים את עיצוב הבלונים במרכז השולחן לחלל האולם ולאופי האירוע. סידורי בלונים צבעוניים ומוגזמים מידי עשויים לשוות לחתונה שלכם מראה המזכיר יותר יום הולדת מאשר חתונה.

 

בלונים לחתונה באבום 4
בלונים לחתונה: באדיבות -  באבום בלונים לחתונה

 

אטרקציה: אחרי הבלונים עצמם שתקבלו מאמני בלונים לאירועים, עמדת איש הבלונים היא אטרקציה בפני עצמה שמשדרגת כל רחבת ריקודים. העמדה מקושטת ובולטת באולם ומושכת אליה את ילדי האירוע ואף את המבוגרים. איש בלונים איכותי הוא גם דינאמי ויוזם כך שהאטרקציה הופכת ניידת.  חשוב לקבוע מראש עם אמן הבלונים (וכמובן, להעלות על הכתב) את מספר הבלונים המשוער שיכין במהלך האירוע, את השלב באירוע בו תתחיל לפעול האטרקציה וכן את מספר אנשי הצוות שצפויים להגיע לאירוע כך שיהיה מענה הולם לביקוש בזמן אמת.

איך בוחרים אמן בלונים לחתונה?

וותק של עבודות: לא וותק של זמן, וותק של עבודות. המשימה היחידה שמוטלת על איש הבלונים שלכם היא להוציא בלונים בשלל צורות במהירות מקסימלית. בדקו את מספר העבודות בהן הוא השתתף, בקשו לראות תמונות מאירועים בהם לקח חלק ואל תחששו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים איתם תוכלו לברר לגבי אמינות, מקצועיות ויכולת התפוקה. 

צבעים, רמה וכמות: כדי להרכיב זר בלונים הנראה טוב לעין צריך ניסיון לא קטן בבחירת הצבעים הנכונים. לא כל צבע מתחבר לכל צבע והחיבור ביניהם, במהירות, הוא אומנות. בדקו בתמונות האם התוצר המוגמר לרוחכם. אם חשוב לכם שסידורי הבלונים שיחולקו ברחבת הריקודים יורכבו מבלונים בצבעים או צורות מסוימות, עדכנו מראש את אמן הבלונים וודאו כי הוא מיומן מספיק בהרכבת בלונים מהצורות שבחרתם.

המלצות: אין כמו המלצות אמיתיות כדי להגיע לספק שהוא באמת אמן בלונים לחתונה עם כשרון. נסו לברר בין החברים והקרובים האם הם הזמינו בלונים לחתונה שלהם. אם אין לכם מקורות להמלצות אמינות, הסתפקו בהמלצות שיספק לכם איש הבלונים אך נסו לאמת את ההמלצות.

ממה כדאי להתרחק?

חדשים בתחום אינם בהכרח דבר רע אך כדי שאת הניסיון שלהם הם לא יצברו עליכם הימנעו מאלו שאינם יודעים את העבודה. דבר נוסף, ספקים מסוימים יציעו לכם אין ספור בלונים. זכרו כי עודף בלונים יכול דווקא לקלקל יותר מאשר לשדרג את האירוע. מאידך, מעט בלונים הוא גם מצב לא סימפטי שעלול להפוך את המחזה לעצוב יותר מאשר משמח. מעבר לכך, כפי שצוין קודם, שיחה עם לקוחות עבר הוא תנאי חשוב לסגירת העסקה. אל תתפתו לשכור אמן בלונים גם אם הוא מציע לכם מחיר אטרקטיבי, אם הוא לא מאפשר לכם לשוחח עם לקוחות קודמים ולקבל המלצות ממקור ראשון.

באתר מאורסים ריכזנו עבורכם את כל נותני השירות המספקים בלונים לאירועים או כאלו המספקים שירות אמן בלונים לחתונה כך שתוכלו לעבור בין כולם, לבחון את הדילים המוצעים ולבחור את איש הבלונים הצבעוני ביותר, בתקציב שלכם ובאיכות עליה אתם לא מוכנים להתפשר.