פתאום אתם מוצאים את עצמכם, ממצב אחד - שבו אתם בפעילות מתמדת במסגרת ההכנות לחתונה, אין לכם שנייה פנויה והסיבה היחידה שאתם לא רבים כל היום היא שאין לכם זמן לדבר אחד עם השנייה, למצב שבו כל מה שאתם עושים זה לריב, כי חייבים למלא את הזמן איכשהו.

אין מה לעשות, השגרה משתלטת מהר מאוד על חיינו וקשה מאוד לשמור כל הזמן על גיוון ועניין, וזה בסדר. כי שגרה ויציבות הן חלק מהסיבות שבגללן החלטנו להתחתן מלכתחילה. אבל... לקפוץ בצורה כל כך קיצונית מאירועי החתונה האינטנסיביים לחיי השגרה המשמימים, זו בעיה. ולכן, יש לרכך את התהליך.

אז איך עושים זאת?

אנחנו באופן אישי ממליצים על שבוע-שבועיים חופש מייד לאחר החתונה. אפשר לנצל את הזמן כדי לנסוע לירח- הדבש הנכסף, או, לאלו מביניכם שבוחרים לוותר, ניתן לבלות בדרכים אחרות, כמו ספא, טיולים או אפילו סתם בילוי זוגי בבית. כל זה כדי להתרגל לרעיון שתקופת ההכנות לחתונה הסתיימה ובקרוב החיים האמיתיים מתחילים.

לא משנה איך תבחרו לבלות את הימים הראשונים שאחרי החתונה, תזכרו שהשיגרה היא המסגרת של חיינו ושהיא לא בהכרח דבר שלילי. מה שחשוב הוא לדעת לתבל את אותה שגרה ולהכניס עניין לחיים היומיומיים. רק כך ניתן לזכות בחיי נישואין מאושרים, מלאים ומעניינים לאורך זמן.


מאחלים לכם חיים מאושרים, מגוונים ומתובלים...