אטרקציות לאירועים קטנים
שתף:


הפקת אירוע קטן הוא דרכו של הזוג לחגוג בצורה אינטימית את החתונה לאו דווקא בעקבות רצונם לצמצם את ההוצאות שלהם אלא  כי במקרים רבים החתן והכלה מעוניינים להיות מוקפים רק באנשים שהם מכירים אישית. אטרקציות לאירועים יכולות לנפח את התקציב, אלא אם כן מתכננים אותן בצורה נכונה, מבצעים השוואת מחירים ומתמקדים בדברים חיוניים ושימושיים. במקרה כזה אפשר להשיג את המטרה בצורה שתהיה מצוינת גם לזוג וגם לטובת האורחים. כך תמנעו ממצבים שלא משתמשים באטרקציות או שהן פשוט מתגלות כלא מתאימות לאופי האירוע עצמו. להלן כמה אטרקציות לאירועים קטנים שכדאי לקחת בחשבון.


עמדת נרגילות - מתאים במיוחד לשישי אחר הצהרים בעונות המעבר בגני אירועים. יחד עם זאת גם בלילה זה יכול להיות נהדר. העמדה מאפשרת לאורחים לנוח ולהירגע מהמסיבה, או להעביר את הזמן בכיף למי שכבר לא מעוניין להיות על הרחבה.


מזכרות - אורחים אוהבים לצאת עם משהו ביד לאחר החתונה. רצוי שזה יהיה משהו שימושי. למשל ספלים, צ'ייסרים, תחתיות לשתייה חמה, מגנים לחלון, מחזיקי מפתחות ועוד. כולם כמובן יהיו ממותגים לפי החתונה.

 

אטרקציות צילום - אורחים רבים לא אוהבים לרדוף אחר צלמי חתונות. למעשה הם מעדיפים להצטלם בתנאים שלהם מבלי לרדוף אחר צלם חתונות או צלם מגנטים. הזמנת תאי צילום בהם כל התהליך הוא אוטומטי, כלומר האורח מצטלם ומדפיס לעצמו את התמונות, היא אופציה נהדרת שעונה על הצורך הזה. תאי צילום תמיד מהווים אטרקציה מושכת שנמצאת בשימוש מהרגע שהיא זמינה ועד לסוף החתונה. יש לוודא שאתם מקבלים הדפסה על מגנטים מחומרי גלם טובים שיחזיקו מעמד שנים רבות.


לילדים - אטרקציות לאירועים קטנים צריכות להיות מותאמות גם לילדים. מדוע? כי רבים מהם משתעממים ולכן כדאי לבדר אותם. למשל אטרקציה הכולל בלונים או קוסם לחתונה יהוו מוקד משיכה נהדר שיעסיק את הילדים ויגרום להם לשמחה רבה. בלונים, בין אם מדובר בצורה של חיות או כובעים, הן מזכרות שכל ילד ישמח לקחת אותו הביתה.


כדי לדעת: כדי לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, אתם מוזמנים לבחור את אחת האטרקציות דרך אתר מאורסים שמוצגות כאן בהנחה משמעותית. כמו כן, אין זה משנה מאיפה אתם מזמינים אטרקציות לאירועים קטנים - תמיד תשאלו כמה הן עולות ביחס לכמות המוזמנים שיש להם. זה משפיע על המחיר.


שתף: