אטרקציות לחתונה: פרחים

 

פרחים הם אחד הגורמים החשובים להוספת הצבע והאווירה בחתונה. אפשר לעשות בהם שימוש גם כדי למתג בעזרתן את החתונה. כמעט ולא תמצאו כיום חתונה שלא משתמשים במהלכה בפרחים לפחות באופן אחד. אז אם אתם מתחילים לבדוק אטרקציות לאירועים -  כדאי שלא לוותר על השימוש בפרחים באחד או בכמה מהאופנים הבאים.

דוכן שזירת פרחיםאטרקציה שהולכת ותופסת תאוצה בשנים הארונות.. האורחים יכולים לשזור לעצמם פרחים ולהשתמש בהם בדיוק כמו שמשתמשים בכובעי בלונים בחתונה. מתאים במיוחד לחתונות בקונספט אביבי, חתונות שישי בצהרים ועוד. למעשה זה מתאים לכל חתונה. אם אתם מחפשים אטרקציות חדשות לחתונות -  זוהי אחת האטרקציות הכי עדכניות ומקוריות שאפשר להזמין היום בין היתר גם באמצעות הדילים באתר מאורסים. זוהי דרך נהדרת לספק לאורחים מזכרות מהחתונה, אומנם מזכרות זמניות -  אבל הן ישמרו לנצח באלבום.

קישוט חופה – פרחים הם הדרך הטובה ביותר לקשט חופה. אפשר לשזור אותם לאורך העמודים, למקם אותם על החלק העליון של החופה או בפינות. הם מוסיפים צבע, עדינות ואווירה למעמד החופה. זאת דרך מאוד קלה, פשוטה ויעילה להפוך את החופה שלכם ליוקרתית  מבלי לבזבז הון על כך.

קישוט שולחנות – מאז ומתמיד פרחים היו חלק בלתי נפרד מקישוט השולחנות לצד נרות. כאשר אתם נפגשים עם המעצבת, כדאי לקחת בחשבון שלכל מועד חתונה יש את פרחי העונה שלו כך שמה שזמין ברגע המפגש יכול להיות שלא יהיה זמין במועד החתונה.

לקישוט הבגדים – פרח לשיער לכלה ופרח בכיס של החתן זאת דרך נהדרת להוסיף סגנון וצבע לבגדים. נהוג במיוחד בחתונות ממותגות שיש להם קונספט הקשור לצבעים.

זר כלה  -  כמובן שאין חתונה  ללא זר כלה. אפשר להזמין אונו בנפרד מחנות פרחים ואפשר להזמין אותו גם דרך שירות קישוט רכבים לחתונה וכך להימנע מנסיעות מיותרות. לכך ידאג החתן ביום החתונה בזמן שהכלה תהיה בסלון איפור כלות.

כאמור, אתם מוזמנים להציץ במגוון הדילים שאני מציעים במסגרת האטרקציות לאירועים כולל דוכן שזירת פרחים לחתונה.