אטרקציות לצילומי חתונה

אלבום החתונה הוא דבר שעליו בני הזוג חושבים הרבה לפני החתונה עצמה. הם עוברים על אלבומים של בני זוג אחרים, בודקים בפייסבוק אלבומים שמציגי צלמי חתונות ומחפשים דברים מעניינים. ההבדל בין אלבום טוב לאלבום משעמם תלוי בעיקר באיכות הצלם. יחד עם זאת, אפשר להפוך את החוויה להרבה יותר מקורית, צבעונית ושמחה אם בוחרים להזמין אטרקציות לצילומי חתונה. הם לא אמורות לבוא במקום צילומים על חוף הים או מקומות אחרים, אבל הן בהחלט יכולות להוסיף המון לאלבום ולהפוך אותו להרבה יותר מיוחד ושמח. לפניכם כמה אטרקציות שאפשר להזמין.


>>> מבחר דילים בנושא אטרקציות לאירועים


כלי רכב מיוחדים

אם אתם אוהבים וינטג' מומלץ להשכיר אופנוע עם סירה או רכב אספנות. אין זה אומר שהרכבים צריכים להיות בדיוק באותו המצב שהם היו בשנות ה 70. הם צריכים להיות מחודשים, נקיים ומבריקים. ישנם ספקים שמשכירים אטרקציות לאירועים + נהג בדיוק למטרה זו. אם אתם אוהבים משהו חדשני אבל לא פחות מרשים, כדאי להשכיר האמר לחתונה. כך לא רק שיהיה לכם באמת רכב מיוחד ליום החתונה, אלא גם שתרצו להצטלם אתו יותר בזכות הנוכחות שלו.

פירוטכניקה

בועות סבון -   הן מוסיפות עניין וצבע לתמונות ואפשר לעשות זאת ב 2 דרכים: להזמין שירות הכולל פירוטכניקה, כלומר מכונה שמפריחה בועות סבון בזמן שאתם רוקדים את הסלואו, או לקנות לאורחים נוזל בועות סבון ולבקש מהם שיפריחו אותם בזמן הכניסה לחופה. בועות מצטלמות נהדר במהלך האירוע.

זיקוקים -  הם תמיד מצטלמים נהדר ואפשר לשלב אותם בשלבים שונים בזמן החתונה. למשל בדרך לחופה או בזמן ריקוד הסלואו. אטרקציות לחתונה מסוג זה אפשר להזמין בנפרד או דרך צלם מגנטים. למעשה זוגות רבים מעדיפים שהם יגיעו דרך צלם חתונות מאשר להזמין בנפרד כי כך הרבה יותר נוח להם לעשות זאת.

שלטים

זה יכול להיות רלוונטי יותר לצילום מגנטים לחתונה. כדאי לברר עם צלם המגנטים שלכם איזה אטרקציות לצילומים הוא יכול להציע. למשל מסגרת אינסטגרם, שלט של מספר רכב ובו מופיע תאריך החתונה ועוד. צילומים אלה נועדו יותר לאורחים מאשר לזוג עצמו אבל זה יראה נהדר גם כמגנטים לחתונה וגם באלבום בפרק של התמונות מהמסיבה.

צבע

לא רק בנושא איפור כלות כדאי להשקיע מחשבה רבה בחתונה, אלא גם אפשר לקחת זאת יותר רחוק ולאפר את האורחים שלכם. איך? בעזרת אטרקציית פול-מון לחתונה הכולל מאפרות שמסתובבות בין האורחים וצובעות את פניהם של האורחים המעוניינים בכך. זה יוסיף, תרתי משמע, המון צבע לאלבום החתונה שלכם.

טיפ: חשוב שלא להגזים בהזמנת יותר מידי גימיקים ואטרקציות לאירועים. חשוב לשמור על איזון כמו גם לדאוג שאתם לא חורגים מהתקציב שקבעתם לעצמכם מראש.