קבלת פנים בחתונה
 
למרבית החתונות יש מאפיינים דומים, כמובן שכל חתונה שונה מהאחרת אך כולן כוללות הכנות קבועות: את החופה, את רכישת השמלה, את ארגון המקום וכו'. אם אתם רוצים לגרום לחתונה שלכם להיות יוצאת דופן כבר מהרגעים הראשונים מומלץ עבורכם להזמין אטרקציות לקבלת פנים בחתונה. 
 
כיום, ניתן לבחור בין מגוון אטרקציות מלהיבות אשר יגרמו לאורחים להתרגש כבר מהדקות הראשונות- בדיוק לפני החופה כאשר הקהל מחכה לבאות, לוגם עוד כוס משקה, אוכל עוד מתאבן ועלול להשתעמם. מכיוון שיש מגוון אפשרויות יכול כל זוג לבחור באופציה המתאימה ביותר לאופיו ולסגנון החתונה, למיקום האירוע, למזג האוויר, לאווירה שהוא מעוניין לצור וכו'.
 
במאמר זה נציג בפניכם 3 אטרקציות לאירועים שמתאימות לקבלת הפנים.
 
 

אטרקציה 1: הזמנת כנר 

למנגינת הכינור יש צליל נעים, מרגיע וייחודי אשר יוצר אווירה קלאסית. זוגות שמעוניינים לבחור בין אטרקציות לחתונה ובוחרים בכנר יכולים לבחור את סגנון הנגינה המתאים להם- אפשר לבחור במנגינה רגועה או מקפיצה, שמחה ומלאת אנרגיה. מומלץ לבקש מהכנר לשלב בין הסגנונות ולנגן מוסיקת עולם, מוסיקה אירית, מוסיקה חסידית, ג'אז ועוד- כך שהשירים יגעו בכל המוזמנים ולכל אחד יהיה את הרגע המיוחד בו ישמע את הסגנון האהוב עליו. כדי להפיק את קבלת הפנים יצויד הכינור במיקרופון אלחוטי, ישולב עם מוסיקת רקע וימצא בעמדה של קבלת הפנים. במהלך קבלת הפנים יוכל הכנר לעמוד על במה או להסתובב בין האורחים- כל זאת בהתאם לבקשה של בני הזוג.
 

אטרקציה 2: הזמנת פסלים חיים

בין האפשרויות השונות של אטרקציות לאירועים ניתן למצוא אטרקציה נפלאה- הזמנת פסלים חיים. אפשר לבחור בין מגוון אפשרויות- ניתן להזמין פסלים חיים של פרפריות לבנות אשר ימלאו את החלל במהלך קבלת הפנים, ניתן לבחור פסלים של מלאכים ענקיים שיגרמו לאורחים להרגיש כאילו הגיעו לגן עדן, אפשר להזמין פסלים של פרחים ענקיים שמגיעים ל- 2 מטרים ומסתובבים בין המוזמנים, ניתן להזמין פסלים חיים של עצים שמתנשאים לגובה של 3 מטרים ומגיעים עם פסלים חיים של פיות ועוד. אפשרות נוספת ומשעשעת של אטרקציות לאירועים תהיה להזמין פסלים חיים שיעמדו בכניסה לאירוע ויבצעו מעין "בדיקה ביטחונית" למוזמנים, לצדם יעמדו המושלים ויברכו את המגיעים.
 

אטרקציה 3: הזמנת להקה

אופציה נוספת של אטרקציות לחתונה שכלולה במגוון האפשרויות של אטרקציות לקבלת פנים בחתונה תוכל להיות הזמנת להקה שתנגן במהלך קבלת הפנים ותמצא ברקע במהלך המפגשים עם המכרים, החברים וקרובי המשפחה. ניתן להזמין להקה שמנגנת שירים משנות ה- 60 וה- 70 ותצור אווירה של נוסטלגיה. אין ספק כי יש הבדל בין הזמנת נגנים שמנגנים ב"לייב" ובין שמיעת שירים מהמחשב- מדובר על מוסיקה שיוצרת אווירה שונה לגמרי. תוכלו לבקש מהלהקה לנגן את סוג המוסיקה האהוב עליכם ועל האורחים שלכם- לבחור ברשימת שירים שמתאימים לפתיחת המאורע ולצור אירוע בלתי נשכח. כדי שהמוזיקה תשמע בצורה טובה יש לוודא כי הלהקה מביאה מערכת הגברה איכותית ולהקפיד להשמיע את המוסיקה בסאונד מתאים שיוסיף לאווירה ולא יפריע לאורחים לשוחח.