אטרקציות לרחבת הריקודים בחתונה

 

נסו להיזכר מתי הייתם בפעם האחרונה בחתונה שלא היו בה אטרקציות מסוג כלשהו לרחבה. זה מוסיף המון לאווירה. אטרקציות לאירועים אפשר לראות בכל שלב במהלך החתונה החל מהרגע שבו הזוג יוצא לריקוד הראשון שלו ועד לרגעי הסיום של האירוע. באתר מאורסים תמצאו מגוון גדול של אטרקציות לרחבת הריקודים בחתונה.

ציורי גוף או אטרקציית פול מון  -  אוהבים את המסיבות של תאילנד? מתכננים שם את ירח הדבש שלכם. אפשר לעורר את התיאבון לשם ע"י הזמנת אטרקציית פול מון הכוללת גם ציורי גוף בדיוק כמו במסיבות של קופנגן. אין מה לדאוג מדובר בציורים שיורדים בקלות ולא בציורים שצריך לנקות אותם במשך זמן רב. זה יעשה את האווירה בחתונה שלכם לשמחה מאוד. באותה הזדמנות, כמו בתאילנד אפשר לקבל באקטים עם שתיה.

חולצות מודפסות לחתונה – אטרקציות לרחבת הריקודים לחתונה מסוג זה לא נועדו להזמנת הזוג עצמו. החברים או בני המשפחה הם אלו שיכולים להזמין אותה. אלה חולצות עם כיתובים מצחיקים שיכולים לעשות שמח על הרחבה ולהיראות נהדר באלבום. זה הזמן גם להוציא את החתן מהחולצה המכופתרת שלו ולתת לו את ההזמנות ללבוש בגדים נוחים יותר.

גימיקים לרחבה – אין צורך לפרט יותר מידי על הנושא, בלונים, כובעים וזוהרים שונים תמצאו כמעט בכל חתונה. לרוב מדובר בפריטים שיוצאים בשליש האחרון של החתונה. יש מי שמזמין כובעי בלונים ויש מי שמזמין זוהרים. כמו כן, ניתן לראות חתונות שבהם מזמינים גם כובעים וגם זוהרים.

אותיות גדולות – אותיות Love. ניתן למקם אותם בשולי הרחבה או בכל מיני מקומות אחרים ולהפוך אותם לאטרקציה נהדרת לא פחות מאשר קיר פרחים או מסך לבן. זה יקשט את החתונה וייתן לרחבת הריקודים מימד נוסף.

ייעוץ בנושא בחירת אטרקציות לרחבת הריקודים בחתונה – אם אתם מרגישים מבולבלים, ולא יודעים מה לבחור או האם בחרת מעט מידי או פחות מידי אטרקציות לחתונה שלכם -  בשביל זה אנחנו כאן. אתם מוזמנים להתייעץ אתנו. נשמח לסייע לכם בכל עת.