איזו תסרוקת כלה מתאימה לך

ישנם סוגים רבים של תסרוקות כלה כאשר כל תסרוקת חייבת להיות מותאמת לסוג השיער והצמיחה שלו. התסרוקת יכולה לטשטש חלקים שהכלה אוהבת פחות ולהיפך, להדגיש את החלקים שהיא אוהבת יותר. כך למשל, אם הכלה מעוניינת לכסות את אזניה, היא תימנע מתסרוקת אסופה וצמודה. ברוב המקרים הכלות מתחבטות בין מספר תסרוקות. מעצב שיער כלות מקצועי יזהה מיד את התסרוקת שהכי מתאימה לאישיותה של הכלה ותתאים אותה לעיצוב השמלה. אך לא פחות חשוב הוא להתאים את התסרוקת לאיפור כלה. לכן, מומלץ לשכור את שירותיו של איש מקצוע שטוב הן בעיצוב השיער והן באיפור הכלה, כך תבטחנה תוצאות איכותיות למראה הכלה. נוסף לכך, איש מקצוע שעובד גם כמעצב שיער כלות וגם כמאפר, מפחית את הסיכוי לעיכוב ביום החתונה ובדרך כלל יספק את שירותיו במחיר מוזל יותר.

סוגי תסרוקות כלה נפוצים

תסרוקת כלה אסופה שנפתחת במהלך הערב

כיום כלות רבות בוחרות לשנות את ההופעה שלהן במהלך החתונה. הטרנד החדש הוא להתחיל עם תסרוקת אסופה בחופה ולפזר את השיער בהמשך הערב. זוהי תסרוקת שמצד אחד נראית מרשימה מאוד, אך קל מאוד לעשות את המעבר לתסרוקת אחרת, ללא עזרתו של מעצב השיער. תסרוקת נפתחת מוסיפה גיוון לצילומים ונותנת מראה מרשים, תחושה נפלאה והרגשה כיפית.

תסרוקת כלה אסופה מסודרת לצד

תסרוקת כלה אסופה מתאימה לכלות שרגילות ללכת עם שיער אסוף באופן קבוע ומעוניינות להיראות כך ביום חתונתם רק עם מעט שינויים. בנוסף, כלה שלובשת שמלה סגורה יחסית ורוצה להדגיש את עיצובה, תבחר בתסרוקת אסופה. למראה אלגנטי יותר ניתן לעצב תסרוקת לצד. תסרוקת כלה אסופה תתאים גם לכלות עם שיער קצר שלא מעוניינות בתוספות שיער. ישנן שיטות אחרות באמצעותן ניתן להוסיף נפח לשיער שאינו ארוך ובעל מראה דל. לדוגמה, כרית נפח שממלאה את השיער ונותנת מראה של שיער מלא ושופע.

תסרוקת כלה שיער פזור

תסרוקת כלה פזורה מתאימה לכלות שרגילות ללכת עם שיער פזור כל יום. תסרוקת פזורה מתאימה בייחוד לכלות עם שמלה חשופה שמעוניינות להסתיר חלקי גוף מסוימים כגון אוזניים, פצעים על הגב או על הכתפיים ולהיראות אלגנטיות עם מראה עדין. מבנה התסרוקת משתנה לפי סוג השיער ואורך השיער. לשיער דל וקצר כדאי להוסיף תוספות שיער להוספת נפח ומראה מרשים יותר.

תסרוקת כלה במראה וינטאג׳

לכלה עם שמלה בסגנון וינטאג' תתאים תסרוקת בסגנון עתיק עם כתר או עיטור וינטאג'. ניתן לאסוף את השיער למעלה או לפזר אותו בצורה חלקית במראה עתיק. להשגת מראה וינטאג' מושלם ניתן להשתמש באיפור פנים בגווני חום, שמנת, אפרסק וברונזה והשפתיים בגווני אפרסק עדינים.

איך למנוע התפרקות התסרוקת על הרחבה?

אחד הדברים הלא נעימים, היא התפרקות התסרוקת בזמן הריקודים. לא כל תסרוקת יכולה להחזיק מעמד עד סוף החתונה. כבר בשלבי האיפור ועיצוב השיער כדאי לברר לגבי חוזק התסרוקת. אחד הפתרונות היצירתיים לשמירה על מראה מרשים במהלך כל החתונה היא יצירת תסרוקת אסופה לחופה שנפתחת בשלבים המאוחרים יותר של האירוע.