איך בוחרים אטרקציה מנצחת לאירוע שלכם?

למרות שאירוע החתונה שלכם הוא אירוע שמטרת העל שלו היא להפוך אתכם לזוג נשוי, הרי שמדובר על אירוע המעניק גם לכם וגם לאורחים שלכם הרבה מעבר. אירוע האהבה הגדול שלכם הוא במידה רבה גם אירוע שממנו האורחים שלכם יוצאים נשכרים, שכן לא מעט מהאלמנטים השזורים בו, הינם על מנת להעניק להם חוויה מרגשת ויוצאת דופן. האטרקציות באירועים כיום הינן אורחות קבע, וכעת גם אתם רוצים לשלב אטרקציה שכזו באירוע. אילו שאלות מנחות צריכות ללוות אתכם בבחירתכם? כל מה שחשוב שתדעו, לפניכם.

 

1.מה ממוצע הגילאים של קהל האורחים?

 

ענף האטרקציות נמצא ללא ספק בתור הזהב שלו, מה שאומר שאתם המרוויחים העיקריים. ישנו שפע אדיר של אטרקציות שונות שניתן לשלב במגוון רחב של אירועים, לרבות אירוע החתונה כמובן. על מנת להבטיח את הצלחת האטרקציה ולדאוג שהיא אכן תחמיא לאירוע ותמנף אותו, חשוב להתאים אותה אל קהל האורחים. מובן שאטרקציה שתשתלב באירוע חתונה, הינה בעלת אופי שונה מאטרקציה שתשולב באירוע מצווה. על כן, אפיינו את ממוצע גילאי האורחים באירוע שלכם, והתאימו אטרקציה שיכולה להתאים לכל הנוכחים באירוע.

 

2.באיזה שלב באירוע תרצו לשלב את האטרקציה:

 

ישנן אטרקציות המשתלבות באירוע בתחילתו, אטרקציות המגיעות בשיא האירוע ברחבת הריקודים, או אטרקציות שמלוות את האירוע מתחילתו ועד סופו. בעת שאתם עומלים על חיפוש אחר האטרקציה המושלמת לאירוע שלכם, כדאי שתשאלו את עצמכם איזה סוג של אטרקציה אתם מחפשים ומתי תרצו לשלב אותה. כך לדוגמא, ישנם הנגנים המלווים את אירוע קבלת הפנים, צלמי מגנטים הנוכחים בכל האירוע מתחילתו ועד סופו, ועד אטרקציות המגיעות לרחבת הריקודים כמו עמדת איפור זוהר.

 

3.כמה אתם מוכנים להשקיע באטרקציה:

 

חשוב לא פחות הוא כמובן הפאן הכלכלי. כל בחירה של ספק באירוע שלכם עולה לכם כסף, ומצטרפת לחשבון ההוצאות הכללי שלכם לאירוע החתונה. בעת שאתם בוחרים לשלב אטרקציה באירוע שלכם, אתם מוסיפים לעצמכם הוצאה נוספת. ברור לכם כשמש שתרצו לשלב אטרקציה, אך חשוב עוד יותר הוא להגדיר כמה תהיו מוכנים להשקיע בה. לשמחתכם, ישנן אטרקציות במגוון רחב של מחירים, כך שהבחירה היא לחלוטין שלכם. הגדירו מראש תקציב, וכך תוכלו להתפקס על בחירה ממוקדת יותר.

 

4.תיאום ציפיות עם האטרקציה – מה היא נותנת?

 

לבסוף, לאחר שהתמקדתם על כמה אטרקציות וכל שנותר לכם הוא לבחור אטרקציה אחת מתוכן, כדאי שתשאלו את עצמכם מה האטרקציה נותנת ואיזו מטרה היא משרתת באירוע. כך לדוגמא, ישנן אטרקציות שיכולות לשחק תפקיד נוסף והוא מזכרת מהאירוע – כך שאתם מרוויחים כפליים. את הבחירה החשובה ביותר כבר עשיתם בעת שבחרתם אולם אירועים בתל אביב להתחתן בו. כל מה שתוסיפו כעת, יהיה רובד נוסף באירוע שלכם שיכתיר אותו ללא כל ספק כאירוע השנה. מזל טוב!