איך לנהל מפגשים עם ספקים
שתף:

חלק בלתי נפרד מהחתונה הוא מפגש עם ספקים כמו דיג'יי לחתונה, צלם אירועים מנהלי גני אירועים במרכז או בשרון ועוד. קודם למפגש, הזוג מבצע לא מעט חקר באינטרנט, שם הוא מברר אודות מבצעים, מחירים והאני מאמין של כל אחד מהספקים. באתר מאורסים ניתן למצוא דילים משתלמים של כל הספקים הקשורים לעולם החתונות. בסופו של דבר, לאחר כל החקר האינטרנטי, מגיע שלב המפגשים עם הספקים. חלק מהזוגות נפגשים עם 2-3 ספקים ואז בוחרים את המועדף עליהם. אחרים בוחרים את הראשון שהם נפגשים אתו במידה והא עונה על הציפיות שלהם ונמנעים מבדיקה נוספת של ספקים. אז כדי שהמפגשים יהיו מוצלחים - הינה כמה טיפים לניהול נכון.

נהלו רשימת התרשמות מהספק

צלמי חתונות, כמו גם תקליטנים לחתונות אמורים לספק לכם כבר במייל או במפגש עצמו טופס מפורט של הצעת המחיר כולל מועדי התשלומים. אבל לא כולם עושים זאת, לכן חשוב להביא אתכם נייר ועט על מנת לרשום את כל הפרטים החשובים כדי שיהיה לכם למה להשוות כאשר תגיעו לספק נוסף. סמנו את הפרטים החשובים. תרשמו מה אהבתם אצל הספק, מה מיוחד בשירות שלו במידה ויש ואיך התרשמתם מתודעת השירות שלו.

מפגש אצל הספק עצמו

מפגשים עם ספקים עושים בבית העסק או בביתם הפרטי. למשל, אם אתם מחפשים מומחית איפור כלות, אתם צריכים לדעת איך הסטודיו שלה נראה. הרי אתם רוצים להתרשם גם מהמראה ולדעת האם מדובר במקום יפה שישתלב כמו שצריך באלבום החתונה שלכם. לכן כדאי להימנע ממפגש בבית קפה, אלא להגיע למקום בו יתבצע תהליך האיפור. מקום ההתארגנות יכול להיות גם סלון עיצוב שמלת הכלות, ישנן גם כלות שבוחרות לעשות את ההתארגנות בבית, אבל במקרה ואתן לא אוהבות להתארגן בבית – חשוב לבדוק את המקומות.

ארגון זמן יעיל

אל תקבעו יותר מאשר 2 מפגשים עם ספק ביום. למעשה אפילו רצוי מפגש אחד. במקרים רבים המפגשים נערכים מעבר למתוכנן. לא אחת קורה שזוגות חושבים שהם מגיעים למפגש של חצי שעה ואז הם מגלים שהם יצאו אחרי שעתיים כך שאין להם יכולת להגיע למפגש שקבעו עם ספק אחר. ישנם פרטים רבים שצריך לברר. למשל אצל צלמי חתונות, כדאי לראות סרטים שהם הפיקו לחתונות של אחרים כמו גם לבדוק אלבום מודפס לדוגמא. צפייה בסרט מוכן יכולה להימשך כ 40 דקות, אולי פחות עם מעבירים קטעים, אבל מומלץ לצפות בסרט במלואו לא רק כדי להתרשם מאיכות הצילום אלא גם על מנת להתרשם מאיכות העריכה. לא אחת זוגות הזמינו צלם אירועים מוכשר במיוחד, אבל הסבר שרמת העריכה הפכה את הסרט לגרוע במיוחד. לכן כדאי לדעת את רמת העריכה של הספק שתעבדו איתו.


שתף: