איפור ועיצוב שיער לכלות

תהליך איפור ועיצוב שער לכלות הוא מרגש. באתר מאורסים יש באפשרותכן למצוא מגוון דילים משתלמים לקראת יום החתונה.

חמישי, 07 יולי 2016
איפור ועיצוב שיער לכלות

אחד הדברים הכי מרגשים ביום החתונה הוא תהליך איפור ועיצוב שער לכלות. הכלה מבלה מהבוקר ועד הרגע בו צריך לצאת לצילומים בתהליך מתמשך של איפור ועיצוב התסרוקת. קיימות לא מעט תסרוקות וגם סוגים שונים של איפור כלה. באתר מאורסים תמצאו מגוון גדול של דילים הכוללים איפור ושיער לכלה. רגע לפני שאתם עושים את הבחירה הסופית – להלן כמה טיפים יעילים.


>>> דילים משתלמים בנושא איפור ועיצוב שער לכלות


איפור ניסיון

בשום אופן אל תוותרו על תהליך זה. כך תדעו עד כמה איכותית ומנוסה המאפרת שבחרתן. כמו כן היא תוכל להכיר אתכן טוב יותר. כך תוכלו להתאים את האיפור הסופי בצורה מיטבית. תהליך זה הוא מאוד חיוני. כמו כן, מכיוון שיום החתונה הוא מרגש מאוד, חשוב מאוד להתנהל עם ספקים בעלי תודעת שירות גבוהה. דרך תהליך זה יהיה באפשרותכן לקבל רושם אמתי על המאפרת.

איפור ועיצוב שיער לכלות במקום אחד

עדיף לעבור את התהליך במקום אחד במקום להתרוצץ בין כמה מקומות.

בבית – להזמין את המאפרת ומעצבת השיער אליכן ביום החתונה ולעבור את התהליך במקום הכי נוח לכן. כלות רבות מעדיפות לעשות זאת מטעמי נוחות מכיוון שהן יכולות לקום בבוקר ופשוט להתחיל את התהליך במקום לנסוע למקום אחר.

בסלון המיועד לכך - כדאי לבחור מאפרת ומעצבת שיער שנמצאות באותה עיר כדי שיהיה באפשרותן להגיע בקלות למקום שבו אתן מתארגנות. ממש לא כדאי לבחור אחת שנמצאת בעיר אחרת כדי להימנע מאיחורים אפשריים ובזבוז זמן בתהליך איפור ועיצוב שיער לכלות.

דברים שכדאי לקחת בחשבון

פרקטיות - כאשר אתן בוחרות תסרוקת, תבחרו אחת שהיא לא רק יפה אלא גם פרקטית. כלומר, ישנן תסרוקות שנראות יפה מאוד אבל הן מתפרקות על רחבת הריקודים. במקרה זה כדאי לשקול תסרוקת אחת לחופה ואחרת לרחבה. זה יכול להיות ממש לא נעים להתחיל להתעסק עם השיער בזמן שהמסיבה מתחילה. כמו כן, בררו מראש מהי עמידות התסרוקת.

איזון – חשוב מאוד לבחור מראש סגנון של איפור כלות. לכן, לפני שאתן מגיעות בפעם הראשונה למאפרת כדי לעשות מחקר קטן. חשוב מאוד גם לבצע תיאום בין המאפרת למעצבת השיער. תהליך איפור ועיצוב שיער לכלות צריך להיות מאוזן. ישנן תסרוקות וסגנונות איפור שלא מתאימים האחד לשני. כמו כן כדאי לקחת בחשבון את מזג האוויר ליום החתונה ולדאוג שתהיה לכן ערכת טאץ' אפ זמינה לאורך כל היום כולל הערב עצמו.

לבוש – המאפרות יבקשו מכן להגיע עם חולצה שאתן לא צריכות על מנת שהאיפור לא ילכלך את הבגדים שלכן. כדאי לחשוב על חולצה שנראית טוב בצילומי החתונה כי כך השלב הזה באלבום יראה יפה יותר.

טיפים נוספים