איפור ושיער לכלות עד הבית

 אין ספק שיום החתונה, בעבור הכלה במיוחד, הוא יום עמוס ואינטנסיבי. הוא מתחיל מוקדם בבוקר. הכלה צריכה להגיע למאפרת, להסתרק להתאפר ולבצע התאמות אחרונות לשמלה. תהליך זה נמשך עד 15:00 בצהרים בערך. באותו הזמן מגיע החתן והזוג יוצאים ליום הצילומים. באתר מאורסים תמצאו מגוון דילים בנושא איפור כלות ותסרוקות כלה. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שאפשר להזמין שירות איפור ושיער לכלות עד הבית ולחסוך לחץ וזמן.

מה היתרונות המרכזיים של השירות הזה?

  • אין צורך בנסיעה  -  כאמור, הכלה נשארת בבית והחתן בינתיים הולך לקשט את האוטו ולרכוש זר פרחים. מצד שני, אם הכלה בבית, החתן יצטרך להיות במקום אחר, כי לא כל כלה רוצה שהחתן שלה יראה אותו לפני שהיא מוכנה לגמרי.  הכלה חוסכת פקקים בבוקר ואולי אפילו פקקים בדרך לצילומים.
  • מקום טוב לעשות בו צילומים – לא כל סלון כלות נראה יפה ומטופח. לעומת זאת אם יש לכם בית גדול עם גינה, זה יכול להיות מקום מעולה לצילומים הראשונים של החתונה. זהו יתרון משמעותי של הזמנת שירות איפור ושיער לכלות עד הבית.
  • אין לחץ -  להיות בסביבה זרה יכול קצת להלחיץ את הכלה במיוחד אם היא שם לבד ללא חברות או בנות משפחה. לעומת זאת, אם זה נעשה בבית, מדובר באזור הרבה יותר נעים ונוח לשהות בו.

בחירה נכונה של שירות איפור ושיער לכלות עד הבית

לא כל מאפרת כלות מוכנה לתת שירות של איפור כלות עד הבית. ישנם כאלה שלא יוצאות מתחומי מקום העבודה שלהם. לכן חשוב לברר מראש אם אפשר לקבל שירות זה ולוודא, שגם מי שעושה את התסרוקת והשמלות יכולות להגיע עד אליכן. חשוב מאוד לבדוק איתן אם עמדת האיפור בבית שלכם מספיק טובה לצרכים שלהן.