איפור כלות טבעי

סביר להניח שגם לכן יצא להגיע לחתונה של אחת החברות, המכרות או הקולגות והכלה הייתה מאופרת באופן מוגזם שעשה את הפעולה ההפוכה ובמקום להדגיש את יופייה, כיסה עליו והשפיע לרעה גם על הבעות פניה שנראו לא טבעיות. האיפור המוגזם בולט עוד יותר כאשר מדובר על כלה יפה בעלת תווי פנים נאים- במקרה זה הוא עשוי ממש להרוס את המראה שלה. כלות רבות שהבינו שאיפור מוגזם לא יגרום להן להיראות במיטבן ואף יפגע במראה שלהן בוחרות איפור כלה עדין וטבעי.

 

>>> מגוון דילים בנושא איפור כלות


מה זה בעצם איפור כלות טבעי?


דוגמה לאיפור טבעי ניתן למצוא בסרטים רבים בהם הכוכבת מתעוררת בבוקר "ללא איפור" ונראית רעננה ויפה כאילו לא קמה זה עתה משנת לילה. זהו בדיוק כוחו של האיפור הטבעי - להעלים את קמטי ההבעה, האדמומיות, הפצעון או כל פגם אחר בלי להסתיר את הפנים. כדי להגיע לתוצאה יש להשתמש בחומרים שונים כגון: מייק אפ נוזלי, פודרה שקופה, קונסילר ולהוסיף סומק בגוון שמתאים לעור הפנים כדי למנוע מראה חיוור. כמו כן, יש לאפר את העיניים באמצעות צבעים שדומים לגוון של העור, כמו למשל: צבעים חומים, גוונים של בז' וכו'. כדי לטשטש פגמים בגבות יש להשתמש בצללית בהירה ואת הריסים יש להדגיש באמצעות מסקרה. נוסף על כך, יש למרוח אודם בגוון דומה לצבע השפתיים. כפי שוודאי הבנתן, מדובר על עבודה מדויקת שדורשת הרבה ידע וכישרון. איפור כלות חייב להתאים לגוון העור של הכלה, לעיניים, לשפתיים וכו' כך שהוא ידגיש את החלקים היפים שלה ויטשטש את החלקים הפחות יפים- בסופו של דבר הכלה לא תראה כאילו אופרה- היא פשוט תהיה יפה בצורה טבעית.


כמה עובדות מעניינות וגורמים שמשפיעים על האיפור


פחות השקעה? ממש לא- חשוב לדעת כי גם האיפור הטבעי, כמו מגוון סגנונות איפור אחרים, דורש עבודה רבה ושימוש בחומרים שונים. בהחלט לא מדובר על איפור מינימאלי ויש להשקיע בתהליך לא מעט זמן ואנרגיה.


לבחור באיפור חזק- על האיפור להיות חזק ועמיד מאוד כדי שיוכל להישאר על הפנים במשך כל שעות היום ולהראות טוב גם לאחר שהכלה מזיעה, אוכלת, רוקדת, מתנשקת וכו', כך שגם אם בתחילה הוא נראה מעט חזק (כמובן שאם הוא נראה חזק מידי יש לדבר עם המאפרת) יש לזכור כי הוא ידהה עם חלוף השעות כך שלקראת האירוע הוא יראה טבעי.
צילומים- התמונות שיישארו מהחתונה הן אחת המזכרות החשובות ביותר וחשוב לדעת שגם להן יש השפעה על מראה האיפור- הפלש והמצלמה מפחיתים את העוצמה של הצבעים במחצית כך שאם האיפור נראה חזק מאוד הוא יראה נפלא בתמונות.


מרחקים- לאחר שהסתיים שלב האיפור השתדלי שלא להחזיק את המראה קרוב מידי לפנייך. במידה ותסתכלי על עצמך ממרחק של סנטימטר תוכלי לראות גם פגמים קטנים ביותר. חשוב לזכור שהאורחים לא יסתכלו עלייך ממרחקים כאלו ולא יראו את הפגמים שאת רואה והדבר ילחיץ אותך לחינם.
תאורה- תאורת הפלורסנט שמאירה את חדר האיפור אינה דומה לתאורה הצהובה שמאפיינת את אולמות האירועים. תאורה זו מעדנת את הפנים ומפחיתה את העוצמה של הצבע כך שבאירוע עצמו יראה האיפור הרבה יותר עדין.


איפור כלה טבעי ועדין יגרום לך להראות יפה וזוהרת בכל שעות האירוע. הוא יטשטש את הפגמים וישמור על מראה פנייך כך שכל מה שיישאר לעשות יהיה פשוט לחייך וליהנות מהיום המיוחד שלך!