איפור כלות עד אלייך
שתף:

 

אחרי שעשית סקר שוק באינטרנט לגבי מאפרות כלות וראית את תיק העבודות שלהן, תוכלי להתקשר ולבדוק האם הן ניידות ומהי זמינותן בתאריך החתונה שלך. לחלק מהמאפרות יש סטודיו נייד שמאובזר בכל הכלים להגשת שירותי איפור הכלות עד אלייך. רוב המאפרות מגיעות לבית הכלה (או לכל מקום אחר שהיא בחרה להתארגן לחתונה) ביום האירוע עצמו עם כל הציוד שנדרש לאיפור. בבית הכלה, מתקבלת ההחלטה על סגנון האיפור שיגרום לכלת השמחה להיראות זוהרת ולהרגיש נפלא עם התוצאה הסופית.

>>> מגוון דילים של איפור כלות

היכן תיערך פגישת איפור הניסיון?

איפור כלות חייב להיראות טוב למשך כל יום החתונה. מהסיבה הזו כדאי מאוד לעשות איפור ניסיון ולבדוק האם האיפור אכן נראה מקצועי ואיכותי ורמת המקצועיות של מאפרת הכלות עומדת בציפיות שלך. חשוב לבדוק עם המאפרת האם היא מגיעה לפגישת איפור הניסיון עד אלייך או שתצטרכי להגיע לסטודיו שלה. לא תמיד נותן השירות המציע איפור כלות עד אלייך לבית מוכן להגיע גם לאיפור ניסיון עד לבית. איפור ניסיון אינו חובה במידה ואת סומכת על ההמלצות מפי כלות אחרות ועל המוניטין של המאפרת, אך כדאי לקחת בחשבון כי ויתור על איפור הניסיון כרוך בסיכון שלא תאהבי את האיפור ביום החתונה.

האם ניתן לקבל שירותים נוספים?

אם את חושבת להזמין שירותי איפור כלות עד אלייך מטעמי נוחות או מכל סיבה אחרת, אולי תרצי גם לקבל שירותים משלימים כגון עיצוב שיער. בדקי עם הסטודיו לאיפור כלות האם הוא מציע גם שירותי עיצוב שיער לכלה ו/ או שירותי מניקור ופדיקור. בדרך כלל תוכלי לקבל מחיר אטרקטיבי בסגירת חבילת שירותים כוללת. לפני יום החתונה תרצי אולי להגיע לפגישת ניסיון מקדימה לסטודיו של המאפרת ולהתנסות בפועל כיצד תיראה תסרוקת החתונה שלך בשילוב איפור כלה שתבחרי.

היתרונות של איפור כלות עד אלייך

איפור כלה בבית, בבית מלון או בכל מקום אחר, מקנה לך את הגמישות הנדרשת ביום הכל כך חשוב בחייך. במקום שתרוצי כל היום ותגיעי מותשת לחתונה שלך, איפור בין כתלי הבית מאפשר לך לקבל עוד זמן לפינוק ולהתרגשות. כמו כן, כאשר את נמצאת בסביבה מוכרת לך ומוקפת באנשים קרובים לך, תהיה יותר נינוחה ורגועה ותוכלי להתארגן לחתונה בראש שקט.

כמה זה עולה?

כאשר את שואלת על מחיר איפור כלות עד לבית חשוב שתבדקי האם המחיר כולל את פגישת הניסיון וההוצאות הנלוות כגון נסיעה, חניה ושירותים משלימים נוספים של נותן השירות. כמו כן, בדקי עם מאפרת הכלות האם היא תוכל לאפר גם את המלוות שלך ומהו המחיר הכולל לשירות. המלוות הן בדרך כלל בנות המשפחה הקרובה או חברות טובות שירצו גם הן ליהנות מאיפור אישי ומקצועי. אחרי שביררת את כל הפרטים ובחרת במאפרת כלות מקצועית שמתאימה עבורך, לא פחות חשוב לציין את כל הפרטים על גבי הסכם כתוב. חשוב לוודא כי ההסכם כולל את כל הפרטים שסגרתם קודם, לרבות מחיר העסקה, שעות העבודה ותאריך החתונה.


שתף: