איפור לכלה: טיפים חשובים

איך בוחרים מאפרת ליום החתונה?

חשוב לבחור מאפרת טובה על מנת לקבל איפור מקצועי, קל ועם מראה טבעי. כל כלה שואפת להיות עצמה ביום הכל כך מרגש. לפני שניגשים למלאכת האיפור חשוב לשתף את המפארת בפרטים כגון איך תראה השמלה המעוצבת שלך, האם את מתאפרת על בסיס יומיומי, האם פנית לשירותי מעצב מקצועי בעבר ועוד. ככל שהמאפרת תדע יותר פרטים לגביך, כך היא תוכל לפעול יותר לטעמך האישי. דבר נוסף חשוב הוא לבדוק האם את מתחברת לסגנון האיפור של המאפרת. בין אם הגעת דרך האינטרנט או ההמלצה של החברה, חשוב להעיף מבט על העבודות שלה ולהחליט אם את מתחברת לסגנון האיפור שלה. אל תשכחי לברר על המקום בו תאפרי: האם ביום החתונה המאפרת מגיעה עד אלייך או שאת מגיעה אליה. במידה והמאפרת מגיעה עד אלייך יש לזה יתרון עצום כי זה חוסך לך זמן רב על הנסיעות וטרחה ביום שגם כך כל כך עמוס.

לא לוותר על איפור ניסיון

אחת הדרכים להתרשם מכישורי המאפרת היא על ידי איפור ניסיון. נהוג לאפר שני חלקי הפנים בסגנונות איפור שונים, כדי שהכלה תוכל לבחור את האיפור האהוב עליה ביותר. איפור כלה הוא תהליך מרגש ומיוחד עבור כל כלה במהלכו אמן האיפור הופך את האישה לנסיכה ומגלם בתוכה את מיטב האיכותיות. הכלה יכולה לחוש את הרגעים היפים ואת ההתרגשות עוד בטרם האירוע. היא יכולה לדמיין את עצמה כלה ולהתרשם כיצד תראה באירוע. הפגישה הראשונה עם המאפרת חשובה מאוד להצלחת האיפור והאירוע. בפגישה זו המאפרת נחשפת לנתונים הטבעיים של הכלה ומכירה בטעמים האישיים שלה, מה שמאפשר לה להתאים בצורה מושלמת את סגנון האיפור לאופי האירוע ולאישיות של הכלה.

בחירת סגנון איפור

ישנם סגנונות רבים של איפור כלות וכדי לבחור איפור שמתאים לטעמה האישי של הכלה חשוב להתרשם מסגנונות שונים. את האיפור נהוג להתאים לפי סגנון הכלה. קיימים הרבה סוגי כלות, ביניהם הכלה הקלסית שמתאפיינת בשמלת כלה עדינה ומלכותית וסגנון איפור עדין בצבעים בהירים, הכלה הויקטוריאנית עם שמלה יוקרתית ומשובחת כשבהתאמה לכך איפורה יהיה איפור איכותי ומושקע עם דגש לאיפור עיניים מתוחכם. הכלה הרומנטית תבחר בשמלה עם תחרות ורקמות ואולי אף בשובל ארוך ומהודר, כאשר שפתיה יעטו בגוונים נועזים כמו אדום או סגול עם דגש לאיפור עיניים בצללית כהה מעושנת שמדגישה אותן וזאת מבלי להעניק להן לוק דרמטי מדי. סוג שמלת כלה משפיע באופן ישיר על סגנון האיפור.

טיפול פנים אצל קוסמטיקאית מקצועית

אין מאפרת מקצועית שלא ממליצה לעשות טיפול פנים לכלה העתידית לפני האירוע. טיפול פנים לפני האירוע תורם לעיצוב מצב העור, בייחוד כאשר העור נוטה לפצעונים או אדמומיות, מחדש את העור ומרענן אותו לקראת החתונה. מומלץ להכין עור הפנים לקראת האירוע המשמח רק אצל קוסמטיקאית מקצועית. ההמלצה היא להגיע לקוסמטיקאית מקצועית מוקדם ככל האפשר לפני האירוע, משום שעלולות להופיע תופעות אלרגיות אחרי הטיפול ונדרש זמן להחלמתן. כדאי לקבוע פגישה עם קוסמטיקאית לקבלת תזמונים והדרכה לפני תחילת טיפול. אחרי טיפול פנים האיפור יהיה בעל מראה מרענן וחלק ויישאר על העור למשך כל הערב, למראה מיטבי והכי נפלא שאפשר.