איפור ערב זוהר

איפור ערב זוהר מתאים לכל אירוע: לבילוי עם החברים אחרי יום עבודה, לדייט, לקראת אירוע חשוב בחיים וכמובן ליום החתונה שלך. למעשה, סגנון איפור זה מתאים לכל אחת בשל המגוון הרחב של תכשירי האיפור הנכללים בו ובגלל וריאציות האיפור הרבות שניתן להפיק ממנו. מראה רענן והבלטת היופי הטבעי באמצעות איפור זוהר הופך אותו לאחד הסגנונות המבוקשים לאיפור ערב או לאיפור כלות. איפור במראה זוהר מתמקד בהבלטת תווי הפנים בצורה מחמיאה, גם אם מדובר באיפור עדין ולא מורגש במיוחד.

איפור במראה זוהר לכלות

איפור זוהר צריך להיות מותאם לאופי האירוע, ועל המאפר לדעת בדיוק איזה סגנון איפור להתאים לך תוך לקיחה בחשבון את סוג שמלת הכלה שאת הולכת ללבוש. לרוב הכלות יתאים איפור ערב זוהר בסגנון דרמטי שיעזור להן להיראות זוהרות ויפות מתמיד. חשוב מאוד להשתמש במוצרי איפור נכונים על מנת להשיג את האפקט הרצוי בשעות הערב ולהיראות מושלם בכל סוג של אור – חלש או חזק. איכות המוצרים חשובה מאוד כדי לשמור על העמידות של האיפור לאורך כל היום ובכל תנאי: חום, קור, גשם, זיעה. איפור זוהר איכותי ומקצועי לכלות יבטיח מראה קסום לשעות ארוכות יותר וצילומים נהדרים לכל החיים.

איפור ערב לכלות כהות עור

איפור ערב זוהר חייב להתאים לסגנון הכלה, לסוג עור ולאופי האירוע. חשוב להתאים לכל אישה את סגנון האיפור שלה, החל באיפור במראה טבעי ואיפור עדין ועד לאיפור ערב מעושן במראה זוהר. כאשר מדובר באיפור ערב במראה זוהר לכלות בעלות עור גוון כהה, חשוב ליצור הלימה בין גוון העור הכהה לבין שאר חלקי הגוף. איפור בגוון המתאים ובכמות המתאימה יביא למראה קורן יותר ויוסיף חינניות לעור, לכן יש להגיע לאיזון של הטקסטורות בפנים. אחד הדברים החשובים לאיפור איכותי הוא התאמת איפור וגווניו השונים בצורה נכונה.

איפור ערב זוהר: למי זה מתאים?

איפור זוהר מתאים לכל אחת, העיקר להשתמש במוצרי איפור בצורה מושכלת ומודעת. כדי לקבל איפור מקצועי ולא מוגזם, חשוב להשתמש בתכשיר שמקנה זוהר לאזור אחד בפנים או בשני אזורים לכל היותר, למשל שפתיים ולחיים. איפור זוהר מתאים מאוד לכלות כהות עור, מכיוון שמטשטש אופטית את הכהויות ומותיר מראה עור הפנים חלק ורך יותר.

שימוש בשימר להעצמת הזוהר

שימר (Shimmer), הוא תכשיר איפור אבקתי או נוזלי שנועד ליצור מראה קורן והוא מונח באזורים גבוהים בפנים כמו עצמות הלחיים, עצמות הגבה וגשר האף. להבדיל מהסמקים והברונזרים, שימר מאיר את תווי הפנים המובלטים כמו עצם הלחי ויוצר תחושת רוחב, לכן לנשים עם פנים צרות ובעלי עור חלק מומלץ להשתמש בשימר לקבלת מראה עור בוהק ומושלם. ישנם שני סוגי שימרים עיקריים. שימר מוצק הוא סוג של ברונזר שמתאים בעיקר לבעלות עור יבש וחלק והוא מעניק ברק וזוהר. השימר הנוזלי מתאים יותר למטרות מקצועיות כמו צילומים.