אלכוהול למסיבת רווקים
שתף:

מסיבת רווקים נועדה לציין את המעבר מחיי הרווקות לחיי הנישואין, ואין כמו ערב בו מתכנסים כל החברים של החתן המיועד לחגיגה רוויה באלכוהול משובח, אוכל טעים ואטרקציות נוספות. בעוד נשים מתכננות לפרטי פרטים את מסיבת הרווקות, בקרב הגברים מדובר בהפקה יחסית קלה ומהירה. כל שעליהם לעשות הוא לבחור מיקום, לדוגמה לופט, וילה יוקרתית עם בריכה, צימר בצפון, או בית של אחד החברים, מארגנים רשימת מוזמנים, ורוכשים הרבה אלכוהול למסיבת רווקים, נתחי בשר עסיסיים, חטיפים ומוצרי מזון נוספים.

איזה אלכוהול מתאים למסיבת רווקים?

הפעלות למסיבת רווקות או רווקים נעשות במקרים רבים עם אלכוהול. לאחר ארגון מקום למסיבה יש לרכוש אלכוהול למסיבת רווקים, ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי כדי לרכוש אלכוהול איכותי בכמות מספקת לאירוע הפרוע. בדיוק כפי שרוכשים אלכוהול לחתונה כדי לשדרג את האווירה והשמחה, כך עליכם לנהוג בעת בחירת אלכוהול למסיבת רווקים, כלומר, כדאי לפנות לחברה מובילה המציעה מחירים סיטונאים של אלכוהול משובח בהתאם להעדפות האישיות שלכם ושל חתן השמחה.

אלכוהול איכותי למסיבת רווקים בלתי נשכחת

כדי לרכוש אלכוהול למסיבת רווקים חשוב לערוך סקר שוק מקיף בין חנויות וסיטונאים כדי להוזיל עלויות. עליכם לזכור כי מחירי האלכוהול מסוימים עלולים להיות גבוהים, אך במסיבה החשובה לא תוכלו להסתפק במשקאות פשוטים ומאיכות ירודה. לכן, כדאי להכין רשימת מוזמנים לאירוע, ובהתאם לתקציב עליו הוחלט קל לערוך רשימה של משקאות אלכוהוליים מועדפים, ביניהם בירות, בקבוקי וודקה, ויסקי, משקאות אניס כמו עראק מאיכות גבוהה, טקילה, רום, ג'ין וכדומה. למעשה, בהתאם להעדפות השתייה שלכם עליכם להרכיב רשימה של משקאות אלכוהוליים, ובמידה ואחד החברים יודע להכין קוקטיילים ומשקאות משכרים, כדאי להתייעץ אתו. 

כמה אלכוהול לקנות למסיבת רווקים?

מאחר ואתם אינכם ברמנים שיודעים להעריך כמויות אלכוהול לחתונה או למסיבת רווקים, כדאי לפנות לחנות מקצועית או לסיטונאי משקאות אלכוהוליים על מנת לקבל ייעוץ והמלצות לגבי סוג המשקאות למסיבה והכמות הנדרשת. אין טעם לרכוש יותר מדי בקבוקים מאחר ומדובר בהוצאה כבדה ובאירוע חד פעמי, לכן כדאי להיצמד לרשימה, ואם אתם חובבי אלכוהול תוכלו לרכוש מעל הכמות שהומלצה עברכם, כך תבטיחו כי כל האורחים במסיבת הרווקים יהנו היטב ולא יחסר לכם אלכוהול. בנוסף כדאי לבדוק מקומות בהם ניתן לקנות אלכוהול ולהחזיר את המשקאות שלא נעשה בהם שימוש. כך תוכלו לנהל בחוכמה את התקציב למסיבת הרווקים.

כדאי לדעת

הבטיחות צריכה להיות הדבר החשוב ביותר במהלך האירוע. לכן חשוב לדאוג לא רק למסיבה עצמה אלה לאופן בו תגיעו ותצאו ממנה. הזמינו הסעה לשם ובחזרה על מנת שיהיה באפשרות כולם לשתות כמו שצריך. כמו כן, כדי להתאושש כראוי מהמסיבה רצוי לדאוג שבעלי המקום מאפשר לכם להישאר כמה שיותר על מנת שלא תהיו בלחץ לעזוב. כמו כן, שתו באחריות לא רק מבחינת הימנעות מנהיגה אלא גם בצורה שתאפשר לכם ליהנות מהאירוע כמו שצריך ולהרגיש טוב.


שתף: