אמן בלונים לחתונה

 צילום: באדיבות ריקי בלונים

 

אמן בלונים יודע לקפל, לסובב ולעצב בלונים ארוכים לצורות שונות. לעיתים האמן ישלב צורות נוספות של בלונים, צורות של לב או פרח, על מנת לשפר את יצירתו ולהפוך אותה למקורית יותר ומעניינת. לאמני בלונים מקצועיים יש שליטה יוצאת מן הכלל על עיצוב בלונים והם מסוגלים ליצור צורות מורכבות מאוד שכוללות מאות ואף אלפי בלונים. על כן, יצירות אמנות של אמני הבלונים מתאימות לעיצוב אולמי אירועים ויכולים להיות המזכרת האולטימטיבית עבור האורחים.

היכן ניתן לשלב את האטרקציה בחתונה?

אמן בלונים לחתונה יכול להציע לכם מספר אפשרויות ליצירת חוויה מרגשת באירוע שלכם. מלבד לעיצוב הבלונים עבור האורחים, אמן הבלונים יכול לקשט את האירוע ביצירות בלונים מרהיבות ומיוחדות.

קבלת פנים – אמן הבלונים מכין מראש צורות מרהיבות של בלונים עבור החוגגים באירוע שלכם כדי שהם יהנו לאורך כל החתונה. מגוון היצירות של הבלונים לחתונה הוא עצום וכל אחד יכול לקבל צורה שמועדפת עליו, לכן כולם גם נהנים. כדי לשמח כמה שיותר מוזמנים, האמן יגיע עם יצירות מוכנות ועם בלונים מנופחים על מנת להספיק לחלק לכמה שיותר אורחים מיצירותיו.

חופה – ניתן לקשט את החופה באמצעות יצירות בלונים מהפנטות וליצור אווירה מיוחדת לאירוע. הקמת שדרת בלונים בדרך לחופה, ואף את החופה עצמה תשדרג את האירוע שלכם ותרים אותו לגבהים חדשים. חופה עם בלונים תצבע את החתונה שלכם ואת התמונות שיגיעו לאלבום הדיגיטלי של החתונה.

רחבת הריקודים – בלוני צורות על רחבת הריקודים היא אטרקציה מרהיבה שמחיה את האירוע כולו ומשדרגת אותו בצורה משמעותית. ניתן לפסל בובות של חתן וכלה, לבנות עמודים מבלונים, מסגרות צילום מבלונים, גשר ענק וצבעוני וכיו"ב. אמן בלונים מקצועי ידע לקפל כל צורה שיבקשו ממנו ולהתאים את יצירותיו לקונספט של האירוע. האמן יוכל גם לקחת חלק פעיל מהאירוע ולעצב צורות עבור האורחים כגון כובעים, כתרים, פרחים, צמידים, צורות של חיות וכד'.

מזכרת ייחודית לאורחים

בחתונה שלכם אתם בטח רוצים שהאורחים ישמחו ויהנו מכל רגע, ולבסוף תרצו שהם יצאו עם מזכרת ייחודית ומקורית מהאירוע. על מנת להעניק לכל אורח מזכרת מהחתונה שלכם, ניתן להפעיל את אמן הבלונים בזמן הארוחה שייצור מזכרות לכל אחד ואחת בעת ביצוע מופע מרתק. אמן בלונים לחתונה ייצור עבור המוזמנים שלכם מזכרות מיוחדות מבלונים לפי בחירה אישית שישארו איתם גם אחרי החתונה. הבלונים המעוצבים יוצרים התלהבות ושמחה גם אצל הילדים וגם אצל המבוגרים.

כמה עולה אמן בלונים לחתונה?

מחיר האטרקציה אמן בלונים תלוי בעיקר בשעות העבודה של נותן השירות. ככל שתרצו להפעיל את האמן זמן רב יותר, כך עלויות האטרקציה יהיו גבוהות יותר. כמו בכל תחום, אמן בלונים מבוקש, עם ידע וניסיון רב שנים יגבה מחיר גבוה יותר. טווח מחירים של אמן הבלונים נעים בין 1,600 ש"ח ל 2,650 ש"ח. אמן שמעצב בלונים אינה ארטרקציה זולה, אך אין ספק כי היא עושה הרבה שמח לאורחים, משדרגת את האירוע ונראית מעולה בתמונות שנשארות לכם למזכרת מהאירוע.