בחירת מוזיקה לחתונה
 
אוכל ומוזיקה הם הדברים החשובים ביותר בכל אשר נוגע לחתונה. לזוג המאושר חשוב מאוד לתכנן את שניהם בצורה הטובה ביותר. אז בדיוק כמו שאתם מגיעים לטעימות לפני שאתם בוחרים את התפריט, כך חשוב להשקיע זמן עם תקליטן לחתונה בבחירת התפריט המוזיקלי לאירוע. כשבוע לפני החתונה אתם תפגשו עם הדיג'יי עם מנת לסגור את נושא המוזיקה לאירוע. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מוזיקה לאירוע.
 

מוזיקה לקבלת פנים ואוכל

 
הכנת רשימת שירים – לאחר המפגש הראשוני, הדיג'יי יבקש מכם לבחור שירים לקבלת פנים. ישנה אפשרות להשאיר את בחירת המוזיקה לקבלת הפנים לדיג'יי, אבל אנו ממליצים שתבחרו בעצמכם את המוזיקה מהטראק הראשון ועד האחרון. כ 60-70 שירים יספיקו למטרה זו. שלחו לו את הרשימה במייל ותשאלו מה דעתו. עוד לפני כן הוא ייתן לכם כמה טיפים לגבי אופי השירים שכדאי לבחור. מומלץ לשמור את כל השירים שבחרת בתור פלייליסט ביוטיוב ולנסות את זה על עצמכם. כלומר שמעו את הכל מהתחלה ועד הסוף ותראו אם יצרתם את האווירה שהתכוונתם אליה. גוונו בבחירת השירים. מומלץ לבחור במוזיקה שהיא לא רגועה מידי מצב אחד אבל גם לא קיצבית מידי.
 
מוזיקה למסיבה – כאן מדובר בתהליך קצר יותר מורכב. בעוד שהמוזיקה לקבלת הפנים והאוכל אמורה להיות אך ורק על סמך מה שאתם אוהבים, את המוזיקה למסיבה צריך להתאים לכולם כך שהרחבה תהיה מלאה כל הזמן. חשוב להתאים את המוזיקה גם לקהל המבוגרים וגם לקהל הצעירים. תקליטנים לחתונה מנוסים בעניין הזה. הם יודעים מה אנשים אוהבים. אבל אם אתם רוצים לעשות את עבודתו יותר יעילה, תשאלו את החברים ובני המשפחה מה הם אוהבים לשמוע בחתונה. כך תוכלו להרכיב רשימה האזנה מוצלחת. את המוזיקה לחתונה תרכיבו ביחד עם הדיג'יי במפגש כשבוע לפני החתונה. חשוב גם לבטוח בדיג'יי, להקשיב לעצות שלו ולתת לו חופש פעולה במקום אך ורק להסתמך על מה שאתם רוצים.
 
המסיבה שסוגרת את החתונה – המבוגרים והאנשים הפחות קרובים לחתן והכלה עוזבים אחרי הקינוחים. זה אומר בסביבות השעה 23:30. בישראל נהוג לסיים את המסיבות עם מוזיקה אלקטרונית או רוק כי רק הצעירים נשארים בשעות הללו. חלק מהזוגות מרכיבים בעצמם את רשימת הטראקים או השירים. אחרים מבקשים מתקליטן לחתונה לנגן את מה שנראה לו מתאים. כדאי לבדוק שיש מספיק אנשים שיישארו אתכם על הרחבה בזמן הזה.