גימיקים לחתונה לרגעים המיוחדים

קיימים סוגי אטרקציות רבים לאירועים אותם ניתן להתאים לכל רגע מיוחד בחתונה שלכם. כך למשל, בעת הצעידה לעבר החופה ניתן להפעיל זיקוקים בצידי השביל המפואר או לפזר קונפטי לבבות. ובזמן ריקוד הסלואו הרומנטי ניתן להפעיל מכונת בועות סבון בשילוב אור זיקוקים אגדי המלווה בעשן כבד לבן ופסטורלי, כל זה יהפוך את הסלואו שלכם לריקוד חלומי. אטרקציות לאירועים הם מה שהופכים כל שלב בחתונה שלכם לרגעים הכי יפים של החיים.

אטרקציות לאירועים לקבלת פנים

המוזמנים מתחילים להגיע ואתם רוצים להעסיק אותם באמצעות אטרקציות מיוחדות לאירוע. קבלת פנים הוא טקס בו מקבלים את פניהם של המוזמנים, האורחים מכירים את הורי החתן והכלה ומשוחחים עם חברים. כאשר לוח זמנים של החתונה הולך כמתוכנן, קבלת פנים נמשכת כשעה ומפנה מקום לטקס חופה וקידושין. ברם, לא כך תמיד, ולעיתים קרובות טקס החופה עלול להתעכב במספר שעות. כדי שהמוזמנים שלכם ישארו באותו "מוד" חגיגי, כדאי לשלב אטרקציות מעניינות לקבלת פנים מקורית. מבין האטרקציות לאירועים לקבלת פנים ניתן למנות דוכני מזון ובר אקטיבי, הולכי על קביים, רקדניות מחופשות או שלל דמויות אחרות, נגינה על כינור, זמרים ועוד שיעסיקו כל אחד ואחת מהמוזמנים שלכם.

אטרקציות לחופה

אי אפשר להתעלם מהרגע הכל כך מיוחד בו שני בני הזוג צועדים לעבר החופה. רבים שואפים לתעד רגעים הללו בצורה הכי מקורית ומיוחדת שאפשר. ישנן אטרקציות מגוונות לחופה שבוחרים לפי התקציב ואופי האירוע. בחתונה רומנטית למשל, ניתן להפריח יונים או בלונים ולהדליק שדרת זיקוקים, לחתונה מודרנית ניתן להניח רצפת לדים או להפעיל זיקוקי דינור בשבירת הכוס לאפקט של ריגוש, וחתונה מסורתית יכולה להיות בליווי של שופרות ומתופפים שיצרו אווירה קסומה ומרגשת בעת הצעידה אל עבר החופה.

גימיקים לחתונה ברחבת הריקודים

כיום ישנה נטייה לערוך אירועים עם ביצועים גבוהים על מנת להרשים את המוזמנים ולתעד את האירוע כיום הכי מיוחד בחיי הזוג המתחתן. אולי אפשר להתפשר על אטרקציות לאירועים בעת הצעידה לעבר החופה, או להישאר צנועים בכל הקשור לגימיקים לחתונה לאורחים, אך לא ניתן לוותר על אטרקציות ברחבת הריקודים. אטרקציה הכי פופולארית לרחבת הריקודים היא השימוש בזוהרים ונוצצים למיניהם כגון קשתות וכובעים מוארים, צמידים טבעות ושרשראות זוהרים, מקלות ספוג זרחניים, כובעים זוהרים באולטרה, משקפיים עם אורות, עניבות זוהרות ועוד. אלה שמעוניינים באטרקציה מקורית וקצת נועזת אפילו, יכולים להזמין קריקטוריסט לאירוע. ציור קריקטורה היא מזכרת נפלאה לכל החיים שהופך את האירוע לחוויה מדהימה ובלתי נשכחת, גם לבני הזוג אך בעיקר לאורחים.

איזה גימיקים להעניק לאורחים בתום האירוע?

לא חייבים להשקיע סכומי עתק להקמת חתונה גרנדיוזית ובלתי נשכחת. לרוב, הדברים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל. בתום האירוע תוכלו לפנק את המוזמנים שלכם בגימיקים לחתונה שיהוו למזכרת ייחודית ומרגשת. הדברים הבנאליים הם אלה שמוסיפים ערך מוסף לכל אירוע. לדוגמה, כפכפים או חולצות בהדפסה אישית, קופסאות חתן כלה מתוקות, צמידים צבעוניים, מחזיקי מפתחות עם הקדשה אישית, עוגיות מזל ועוד. תתפלאו לגלות, אך המוזמנים מכל קשת הגילאים ייהנו מכל גימיק שיוענק להם, משום שחתונה היא הזדמנות לשמוח מכל הלב ואטרקציות לאירועים תורמים לאווירה שמחה וקלילה.