גן אירועים כפרי בשרון

אין ספק שכל אחד רוצה שאת החתונה שלו יזכרו להרבה זמן. איך משיגים תוצאה זו? יוצרים חתונה מיוחדת ובעלת קונספט מסוים שלא רואים כל יום. חתונה כפרית באווירה אביבית, זאת דרך מעולה. אומנם הזמן המושלם לכך הוא שישי בצהרים, אבל ממש לא חובה לעשות זאת. אפשר ליצור חתונה כזו גם בשעות הערב.

בחירת גן אירועים כפרי בשרון

הכל מתחיל, כמובן, בבחירת גן. באתר מאורסים תמצאו מגוון גדול של גני אירועים בשרון מהם ניתן לבחור את הגן המתאים לצרכים שלכם. במידה ואתם מתכננים חתונה ובטוחים ב 100 אחוז שלא ירד גשם, אחת הדרכים להשגה של אווירה כפרית היא האפשרות למקם את השולחנות בחוץ ולא בתוך האולם של הגן. בדקו ביחד עם מנהל האירוע את היתרונות והחסרונות של שיטה זו.

יצירת אווירה כפרית בעזרת אטרקציות

לא רק המקום עצמו הוא זה שיכול לתרום לאווירה הכפרית אלא גם מה שמסביב. האטרקציה המושלמת לחתונה בגן אירועים כפרי בשרון היא עגלת פרחים לחתונה. אטרקציה לאירועים זו ידועה גם בשם דוכן שזירת פרחים לחתונה והיא הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. היא מספקת אווירה כפרית כמו גם מאפשרת לאורחים לחזור עם מזכרות הביתה.

אירוע בחורף

כאשר בודקים גני אירועים בשרון בחורף, מומלץ לבדוק שהם אכן מתאימים לתנאי מזג אוויר חורפי לפי הפרמטרים הבאים:

  1. מקום מכובד בתוך האולם לחופה -  תבדקו האם כאשר יורד גשם, וכאשר אין ברירה אלא לערוך את החופה בתוך האולם, האם המקום מספיק גדול ומכובד לצרכים שלכם. לפעמים רק בגלל סיבה זו, שאינה מתאימה לצרכי הזוג, החתן והכלה בוחרים לוותר על המקום.
  2. קירוי ראוי -  חשוב לבדוק שאזור קבלת הפנים מקורה ומחומם כראוי כך שלאורחים שלכם יהיה נוח לאכול. העובדה שאתם בוחרים גן אירועים כפרי בשרון, לא אומרת שהאורחים שלכם צריכים לאכול בתנאי שטח. 

איך אפשר להוזיל את עלות גן האירועים?

כאמור, באתר מאורסים תמצאו דילים מוזלים של גני אירועים בשרון ובמרכז. יחד עם זאת, ישנה עוד דרך להוזיל את עלות הגן: השתתפות בקבוצות רכישה לגני אירועים. מדובר בעניין בטוח ויעיל מאוד. לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.