גני אירועים כשרים בשרון

 

 

אחרי שעשיתם סקר שוק באינטרנט לגבי גני אירועים כשרים באזור השרון, קיבלתם המלצות או חוות דעת על המקום, ובשלב מאוחר יותר נפגשתם עם בעל המקום כדי לדון בשירותים נוספים המוצעים למארגני האירוע, הגעתם לנושא חשוב - כשרות. עבור משתתפים רבים חשוב שהאוכל שיוגש באירוע יהיה כשר. ראוי לציין כי ישנם סוגי כשרות שונים וחשוב לוודא כי ישנה תעודת כשרות רלוונטית, עם חותמת מיוחדת, תאריך נתינת התעודה ותפוגתה, עם ציון המקום בו ניתנה תעודת הכשרות ופרטים רלוונטיים נוספים הקשורים לכשרות העסק. רוב גני אירועים כשרים בשרון  שמכבדים את עצמם ופועלים על פי חוק יציגו את תעודת ההכשר במקום בולט כמו המשרד או הכניסה למקום. במידה ולא ראיתם את התעודה, עליכם לא להתבייש ולבקש לראותה.

אילו סוגי כשרות יש?

>>> רשימת גני אירועים בשרון

כשרות מטעם הרבנות - הרבנים האזוריים משמשים למעשה כזרועה לרבנות הראשית ונותנים תעודות כשרות למקומות שונים בארץ, לרבות גני אירועים בשרון. מדי פעם, מגיע הנציג מטעם הרבנות למטבח בו מכינים את האוכל לאירוע ובמידה והמקום מנוהל לפי נהלי הכשרות, ניתנת תעודת כשרות.

כשרות בד"צ למהדרין - זוהי הרמה המחמירה של כשרות והיא מחייבת קודם את קבלת הכשר הרבנות. בד"צ היא רמה גבוהה של כשרות, אם זה במרכיבים של האוכל, בפיקוח ובבשעות ההשגחה.

כשרות גלאט על בשרים - זהו הכשר על כל בשר הבהמות. הכינוי גלאט הוא במילה היידית שפירושה חלק. ישנה מחלוקת בנושא הכשרות גלאט בין העדה המזרחית לאשכנזית. הכשרות המזרחית נחשבת למחמירה יותר בנושא כשרות "חלק" ולכן רבים נמנעים מאכילת בשר בהשגחה אשכנזית.

איזה תפריט תרצו להגיש בחתונה שלכם?

ישנם סוגי כשרות רבים, ולפני שסוגרים גן אירועים בשרון מוטב קודם לבדוק עם המשפחה והאורחים על סוגי הכשרות שהם מקפידים. רצוי להזמין קייטרינג שיענה לדרישות של כל המוזמנים, גם אם ישנה קבוצת מיעוט ששומרת על סוג כשרות מסוים, כדאי לבדוק עם חברת הקייטרינג כיצד תוכל לספק את המבוקש לכל אורח, וזאת על מנת שאף אחד לא יצא רעב מהשמחה שלכם. המציאות היום כי אוכלוסיה מגוונת מגיעה לחתונה. גם אם רוב המוזמנים מסתפקים בכשרות הבסיסית מטעם הרבנות, עדיין כדאי להכניס לתפריט מנות עם הכשר מחמיר, על מנת שכל פרט שטרח להגיע לחתונתכם יהיה מרוצה ושבע רצון מהאירוע. ניתן להגיע להסכמה עם ספקית הקייטרינג על הכנת חלק מהמנות בכשרות מחמירה למיעוט שבין האורחים.

האם כשרות משפיעה על המחיר?

הכשרות הרגילה מטעם הרבנות האזורית לא אמורה להשפיע על הצעת מחיר של המקום. לכן, ברגע שאתם מקבלים הצעת מחיר מגן אירועים בשרון, ודאו כי המחיר אינו מופרז על כך שהתפריט המוצע לכם תחת השגחה רגילה, אלה אם כן אתם רוצים להציע לאורחים שלכם כשרות בד"צ למהדרין, אז המחיר עלול להתייקר, וזאת מפני שתידרש נוכחותו של משגיח הכשרות לאורך כל היום במטבח כדי להבטיח פיקוח מלא על האוכל והתפריט.