גני אירועים קטנים בשרון

 3 גני אירועים מומלצים בשרון

הגלריה  - המקום כולל אולם אחד עם אפשרות חופה תחת כיפת השמיים. הכמות המינימלית של המוזמנים לקיץ היא 100 והמקסימלית היא 280. הגלריה ממוקמת ב M  הדרך שבכפר ויתקין.  כאמור, ניתן להירשם לקבוצת רכישה דרך אתר מאורסים.


>>> לדיל של הגלריה


קסיאופיה - מתחם אירועים זה נמצא בהרצליה. גם כאן כמות המוזמנים המינימלית הי 150בחודשי הקיץ. המקסימום עומד על 470. ישנה אפשרות לחופה תחת כיפת השמיים מול הים וזהו יתרון גדול ומשמעותי כאשר מחפשים גני אירועים קטנים בשרון.


>>> לדיל של קסיאופיה


Sea Loft- זוגות רבים חולמים על כמה שיותר רומנטיקה בחתונה. חופה מול הים, היא הדרך הטובה ביותר להגיע למטרה זו. בסי לופט כמות המוזמנים המינימלית היא 100 והמקסימלית היא 250. מקום מושלם לחתונות עם כמות מוזמנים מעטה יחסית.


>>> לדיל של סי לופט


טיפים לגבי בחירת גני אירועים קטנים בשרון

חשוב מאוד לבדוק את המוכנות של המקומות בחורף. למשל לבדוק האם אוהל הקירוי הוא איכותי והאם יש אפשרות לערוך חופה בחוץ במקרה ואין גשם. ישנם גנים שמראש לא ערוכים חופות בחוץ בחודשי החורף אלא רק בקיץ. כמו כן, חשוב לבדוק אופציות להוזלת המקום. כדאי להתמקח על המחיר או לבדוק הוצלה דרך רכישת דיל מאתר מאורסים. כאמור, אפשר להשתתף גם בקבוצת רכישה. חשוב מאוד לראות את שני המסמכים הבאים:

  1. רישיון -  למען הבטיחות שלכם ושל האורחים.
  2. תעודת כשרות -  כאשר תיגשו לפתוח תיקח נישואין ברבנות, ידרשו מכם עותק של תעודת הכשרות העדכנית של המקום.

כדאי לדעת: ביקור בכמות גדולה של גנים תבזבז לכם זמן יקר. כדאי להתחיל את הבדיקות באינטרנט ולצמצם את הרשימה לעד 5 גני אירועים קטנים בשרון, להגיע לפגישות בכל אחד מהם, ולבסוף לקבל החלטה סופית.