הדפסת תפריט אישי לחתונה

 

אירוע מושלם מתחיל באוכל מושלם. אחת הבעיות הנפוצות באירועים, בייחוד באירועים גדולי ממדים, שהאורחים אינם מודעים לכל המבחר של האוכל שעומד לרשותם. המלצר שניגש אליהם מציע להם בפזיזות מספר סוגי מנות, ובמקרה הטוב, האורח ישמע את הצעתו בפעם הראשונה, ואף יזמין את סוג האוכל שנפשו חושקת בו. אך לרוב, בשל צלילי המוזיקה העוצמתיים, השיחות שמתנהלות בין המוזמנים מסביב לשולחן וחוסר ריכוז מלא לאחר יום עבודה קשה, האורח יבקש את המנה שהוא שמע ולא באמת את מה שנפשו חפצה.

תפריט בעיצוב אישי: מוצר משלים לאירוע

האורח מגיע לחתונה שלך כדי ליהנות יחד איתך ולחלוק כבוד לבעלי השמחה. רוב החתונות מתקיימות באחד מימי החול ובשעות הערב. המוזמן נדרש להשקיע זמן ומאמצים על מנת להגיע לאירוע שלכם בזמן ולהיראות חגיגי בהתאם לכללי האירוע. והדבר המינימלי שהנכם יכולים לעשות על מנת להקל עליו, זה להציע לו כלי עזר שיסייעו לו להעביר את הזמן ביעילות וללא השקעת מאמצים מיותרים מצידו. תפריט אוכל לחתונה מציע לאורח תועלות רבות כגון נוחות, הבנה, שליטה מלאה בבחירת המנה ואפשרות ליהנות מהאוכל שהוא יבחר בעצמו. האורח שלכם לא יצטרך לשאול מספר פעמים על וריאציות של המנות ולהגביר את קולו כדי שהמלצר ישמע אותו. באמצעות תפריט אישי האורח יוכל להצביע בדיוק על המנה הרצויה ולשמור על הכוחות לריקודים עם הכלה והחתן.

עיצוב תפריט אוכל לחתונה

כל זוג שמתחתן שואף לארגן חתונה מושלמת ומותאמת לאופי שלהם. ולמען האמת, מדובר במשימה לא פשוטה כלל. חשוב לשים לב על הפרטים הקטנים, להשקיע משאבים כלכליים למיתוג האירוע, להיעזר באנשי מקצוע שונים לארגון החתונה ועוד אינספור משימות שצריך להספיק להשלים בתקופת זמן קצרה. הכנת תפריט אוכל אישי דורשת השקעת מחשבות רבות לבחירת עיצוב גרפי ולבנית התפריט, וזאת מלבד להשתדלות להתאים אותו לקונספט העיצובי של האירוע. ניתן לפנות לאנשי מקצוע מקצועיים אשר יטפלו בנושא במקצועיות רבה, או לקחת את המשימה לידיים שלכם וליצור תפריט אוכל לחתונה בעבודת יד, מה שידרוש מכם להשקיע הרבה זמן ולהיאזר בהמון סבלנות.

הדפסת תפריט חתונה

כמו בכל מוצר דפוס אחר, כך גם קיים מבחר גדול של תפריטי אוכל לאירועים. התפריטים נבדלים אחד מהשני בסוג הנייר, סוג הגימור, גודל ההדפסה, צבעי הדיו, שיטות הדפסה, עיצוב גרפי וכיו"ב. אם לא מכירים את התחום על בוריו ולא מודעים לכל הפרטים הקטנים שיש להקפיד עליהם בעת הפקת תפריטים לאירוע, עלולים לקבל תוצאות לא משביעות רצון ולבזבז כסף רב. ניתן להתרשם מדוגמאות מוכנות של תפריטים באתרי אינטרנט שונים, או לעצב תפריט מותאם לאירוע שלכם יחד עם מעצב גרפי מקצועי, אשר ידאג להעביר את הגרפיקה להדפסה לבית דפוס. עבודה צמודה לאיש מקצוע חוסכת הרבה זמן וכאבי ראש, אך מצד שני דורשת השקעה כספית גדולה יותר. כמובן תוכלו לעצב תפריט אצל מעצב גרפי ולהדפיס את התפריטים באמצעות מדפסת ביתית, אך חשוב לקחת בחשבון כי איכות ההדפסה ונראות התפריט יהיו שונים בתכלית מאיכות ההדפסה המקצועית שמתבצעת בבית דפוס.

לסיכום, תפריט אוכל לחתונה בעיצוב אישי הוא אמצעי נפלא המאפשר לאורחים שלכם ליהנות מכל טוב האוכל המוגש בחתונה והמדגיש את הקונספט העיצובי של האירוע. יהיו בטוחים, כי המוזמנים שלכם לא ישכחו את הג'סטה לעולם!

 

נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס גרףאור ירושלים