הזמנות לחתונה על מגנט
 

הדפסת הזמנה לחתונה על מגנט

אלטרנטיבה טובה להזמנות חתונה רגילות היא הזמנות על מגנט. המוזמנים בדרך כלל אינם שומרים הזמנות לחתונה שקיבלו ומשליכים אותן לפח האשפה הקרוב. כתוצאה מכך, לא נשארת שום תזכורת על מועד החתונה. הדפסת הזמנה על מגנט מאפשרת למוזמן שלכם לתלות אותה על דלת המקרר או דלת הכניסה וזה ישמש אותו כתזכורת מצוינת לאירוע. את ההזמנות המגנטיות, בדומה להזמנות שמודפסות על נייר, ניתן להתאים לאווירה ולאופי האירוע. הדפסת הזמנה מגנטית עם תמונה אישית מוסיפה נופך אישי להזמנה והופכת אותה לייחודית.

במה שונה הזמנה מגנטית מהזמנה עשויה נייר?

כאשר מעצבים הזמנה מגנטית לחתונה, אין להתייחס אליה כאל הזמנה רגילה. סגנון עיצוב הזמנה מגנטית ושיטת הדפסה שונים מזה של הזמנות רגילות. גודל הזמנה מגנטית קטן יותר ועל כן פחות תוכן נכלל בהזמנה. אם בהזמנה מנייר ניתן לשלב טקסטים ארוכים, בהזמנה מגנטית לא ניתן להרבות במלל. למעשה, גם אין צורך בכך, מכיוון שהזמנה מגנטית מספיקה להעברת מידע הכרחי על האירוע למוזמן. בשל גודלה הקומפקטי של ההזמנה המגנטית אין צורך לדאוג למעטפות מותאמות אישית לגודל ההזמנה מכיוון שניתן לשלוח אותן בכל סוג מעטפה.
 
מאפיין נוסף שקיים רק בהזמנות מגנטיות לחתונה הוא האפשרות לצפות את ההזמנה בציפוי למינציה מט או מבריק. ציפוי למינציה יקנה להזמנה את הברק ויגן עליה מפני נזקים חיצוניים. זה יבטיח את שימור ההזמנה במשך כל החודשים שתהיה תלויה על המקרר. 

מדוע כדאי להדפיס הזמנות על מגנט?

הזמנה מגנטית לחתונה יעילה יותר בביצוע תזכורת. הזמנות רגילות לא נשארות זמן רב בידי המוזמנים שלכם, וכבר יום למחרת רוב ההזמנות ימצאו את דרכם אל ערימות האשפה. רק מעטות מן ההזמנות ישארו בביתם של האורחים כאשר מונחות על אחד המדפים בבית או נמצאות במעמקי מגירה נידחת. הסיכוי שההזמנה תימצא פעם נוספת בידו של האורח הוא קלוש. לעומת זאת, הזמנות מגנטיות נתלות באופן כמעט מידי על גבי המקרר ונשארות תלויות שם עד לחתונה, ולעיתים גם אחריה. הוצאה כלכלית על הזמנות לחתונה מגנטיות מעט גדולה יותר מהפקת הזמנות רגילות, אבל לפעמים כדאי להשקיע קצת יותר ולקבל תמורה גבוהה יותר. אין ספק כי הזמנות לחתונה מגנטיות יעילות בהרבה מהזמנות רגילות ומבצעות את תפקיד התזכורת בצורה מצוינת. 

הפקת הזמנות מגנטיות ב- 3 שלבים

אם חשבתם שהפקת הזמנות מגנטיות זה דבר מסורבל - טעיתם ובגדול! בעידן הדיגיטלי המתקדם של היום, כאשר לכל אחד יש מכשיר נייד ו/ או מחשב אישי, פשוט וקל להפיק הזמנות מגנטיות לחתונה. אחרי ביצוע מחקר קצר ברשת האינטרנט, תגלו כי קיימים ספקים רבים שמציעים הפקת הזמנות מגנטיות דרך חנות האינטרנטית שלהם. תיחשפו לשלל עיצובים ודוגמאות מוכנות של הזמנות לחתונה, וכל מה שעליכם יהיה לעשות, זה לבחור בעיצוב גרפי מסוים ולצאת איתו למסע עיצוב קצר שמורכב משלושה שלבים: עיצוב, עריכה ושיגור הקובץ להדפסה לבית הדפוס. תמו הזמנים בהם נדרש היה להגיע פיזית לבית הדפוס, לבלות שעות ארוכות עם המעצב ולבזבז הרבה זמן יקר על הנסיעה או חיפוש חניה פנויה באזור בית הדפוס. בזכות הקדמה הטכנולוגית ועידן האינטרנט הפרוע ניתן לעצב הזמנות אונליין ולקבל אספקה שלהם עד לבית.
 
הזמנות מגנטיות לחתונה מהוות תזכורת מתמשכת לאירוע הקרב. לעיתים, מומלץ להשקיע קצת יותר משאבים במטרה ליצור הזמנות לחתונה ייחודיות, כדי שאף אחד לא ישכח להגיע!
 
נכתב ע"י קטי ניימרק
באדיבות: גרףאור ירושלים