אטרקציות לריקוד סלואו
 
סביר להניח שאת ריקוד הסלואו הראשון שלכם רקדתם כאשר הייתם מאוד צעירים- בסביבות גיל 11-12 במסיבות הכיתה בהן הזוגות עמדו בטור ושוחחו עם זוגות אחרים כדי להימנע מיצירת קשר עין עם בני זוגם. עם השנים התבגרתם וריקוד הסלואו הפך להיות ריקוד אינטימי, אישי ופופולארי ולכן רוקדים אותו בני הזוג בחתונות.
 
 כאשר בני הזוג רוקדים את הריקוד הראשון שלהם בתור זוג נשוי הם זוכים לתשומת לב רבה שכן באותן הדקות כל המוזמנים מסתכלים עליהם. כדי להפוך את הריקוד למרשים עוד יותר ניתן ואף מומלץ להוסיף אטרקציות לאירועים. על האטרקציות האפשריות נסביר בהמשך.
 
לא כל הזוגות נולדו רקדנים וכדי שהריקוד יהיה מרשים וייחודי מחליטים רבים לפנות אל בתי ספר שמתמחים בלימודי ריקודים לחתונות- בבית ספר מקצועי לריקוד ניתן להפוך את הריקוד הפשוט והמוכר- בו בני הזוג "מתנדנדים" לריקוד קסום.
 

הבמה שלכם- הגיע הרגע להפנט את הקהל

חלק מהזוגות חוששים להופיע בפני הקהל, ייתכן ובני הזוג נמנעים מריקודים באופן שגרתי- אם אתם נמנים בין האנשים שחוששים לרקוד יוכלו לימודי הריקוד לסייע לכם לחרוג ממנהגכם ולגלות את הכוח שיש לריקוד. באמצעות שיעורי ריקוד בבית ספר איכותי ובעל ניסיון תוכלו ללמוד את כל התנועות הנכונות ולנוע באופן טבעי. מעבר לזאת, הלימודים יקרבו בינכם ותהיה לכם עוד חוויה משותפת. השליטה בשפת הגוף, המבט בעיניים, האימפרוביזציה והיכולת לקרוא את הצעד הבא של בן הזוג יצרו הכרות עמוקה ברבדים שלא הכרתם. כמובן שמומלץ להתאמן הרבה כי כמו שאומרים- " practice makes perfect". 
 

אטרקציות לריקוד סלואו- להוסיף אנרגיות לרחבה

כפי שציינו ניתן להוסיף מגוון אטרקציות לריקוד הסלואו. 
 
להלן 4 אטרקציות מדהימות ומרגשות:
 פירוטכניקה- או במילים אחרות: "אומנות האש" אשר כוללת מכונת עשן, זיקוקים וכו'.
 בלונים לחתונה - ניתן לקשט את רחבת הסלואו באמצעות בלונים ולהוסיף בלונים שמתפוצצים ומתוכם יוצאים בלוני הליום בצורת לבבות. אמן בלונים לאירועים יוכל לייצר גם בלונים רגילים בצורת לבבות ולהפריח אותם במהלך הריקוד.
 
בועות סבון- אטרקציה מקסימה. ניתן להפריח בועות סבון אשר ימלאו את כל הרחבה ויתעופפו מסביבכם.
 
 פרחים ענקיים מתנפחים- ניתן להזמין פרחים ענקיים אשר יתחמו אתכם ויפתחו באיטיות.
 
טיפ: את האטרקציות כדאי להתאים לאופי שכלם ולא להתמקד במה הקהל יחשוב. יחד עם זאת, חשוב שלא להגזים ביותר מידי אטרקציות כי כמו שהקלישאה אומר -  פחות זה יותר.
 

צילום ריקוד סלואו- לצלם אתכם בדיוק כמו שאתם רוצים

 

לכל זוג יש העדפות שונות בנוגע לצילום הריקוד ולכן חשוב מאוד לאתר צלם חתונות מנוסה או לייצר דיוק, צוות צילום.
 
 להלן כמה טיפים שיסייעו לכם להתמקד. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון הזמנת מצלמת רחף אשר יכולה לצלם בגובה ולתת זווית מאוד מעניינת לריקוד בפרט ולחתונה בכלל.
 
1. יש לוודא שהצלם יודע מתי הריקוד מתקיים ומה הוא כולל- במידה והזמנתם אטרקציות לאירועים כמו למשל- עשן או בלונים אשר עשויים להסתיר אתכם הוא ידע כיצד להתמקד בכם ולא ייווצר מצב בו אתם נעלמים בין האטרקציות.
 
2. יש להנחות את הצלם ולומר לו האם הריקוד כולל רק אתכם או האם יש לצלם גם זוגות אחרים. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים שזוגות נוספים ירקדו גם הם בשלב מאוחר יותר של הריקוד, כדאי לעדכן חבר מראש שידאג שיזמין אנשים להיכנס לרחבה. 
 
3. יש לתת לצלם סמכות לומר למוזמנים שהם מפריעים לצילומים- בצורה זו לא ייווצרו מצבים בהם אנשים מסתירים אתכם או מצלמים אתכם בפלאפון ומפריעים לו להתמקד בכם.
 
4. אם אתם מעוניינים לרקוד עם אחד ההורים (אם את רוצה לרקוד עם אביך או אם אתה רוצה לרקוד עם אמך)- ואתם מעוניינים לצלם את הריקוד עם ההורים יש ליידע את הצלם.