השוואת מחירי גני אירועים

בחירת גן אירועים הוא המרכיב החשוב ביותר להצלחת האירוע. ההיצע הגדול של גני אירועים בארץ וטווח מחירים עצום בתחום, מקשים על בני הזוג בבחירת המקום לחתונה. קבלו את הפרמטרים החשובים שיש לתת עליהם את הדעת בעת השוואת מחירים של גני אירועים שונים, אשר יסייעו לכם להבין את המקור להבדלים במחירים בתחום האירועים, ויקלו על קבלת ההחלטות שלכם.

למיזם שיתוף הצעות גני אירועים מחיר מנה עם למעלה מ-26,000 זוגות לחצו כאן >>>

עם חלוף השנים חגיגת אירוע משפחתי, גם אירוע קטן עד עשרות משתתפים, הפך לנורמה בקרב הישראלים. בעלי השמחה רצים לשכור גן אירועים או אולם אירועים בכל הזדמנות שתהיה ומוכנים להוציא עשרות אלפי שקלים, העיקר שהאירוע יצא מצליח. המוחצנות ותרבות הצריכה הבזבזני הולידו אטרקציות מגוונות בענף האירועים ואפשרו להופעתם של ספקי שירות חדשים ורבים. זה הביא להתפלגות עצומה במחירים בתחום, וכיום הפקת אירוע יכולה לנוע בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים עם אותה כמות של מוזמנים. השוואת מחירים של מקומות אירוח יכולה לחשוף את ההבדלים העצומים הקיימים בין גן אירועים אחד למשנהו.

על מנת לייעל את תהליך השוואת המחירים בין גני אירועים שונים כדאי לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

עונתיות: רוב האנשים מעדיפים להתחתן בעונת הקיץ, כאשר מזג האוויר נעים וחמים. גם עבור הסטודנטים חתונה בקיץ הוא פתרון נוח מכיוון שבקיץ אין לימודים. בשל הביקוש הגבוה יותר לערוך אירועים בעונת הקיץ, המחירים יהיו גבוהים יותר. לכן, כאשר תשוו מחירים בין גני אירועים שונים תגלו כי המחירים בתקופת הקיץ גבוהים יותר ביחס לחתונות חורף.

אזור גיאוגרפי: השכרת גן אירועים בשרון יעלה לכם יותר מהשכרת גן אירועים בפריפריה. בדרך כלל, ככל שמתקרבים למרכז המחיר שתשלמו עבור המקום, אטרקציות שונות, חברת קייטרינג וספקי שירות נוספים יהיה גבוה יותר. במידה ואתם מוגבלים בתקציב, או פשוט מעוניינים להשקיע אותו בדברים אחרים, תוכלו למצוא גן אירועים לא פחות מרשים מזה שראיתם באזור המרכז בטווח של 10 דקות נסיעה בלבד במחיר זול יותר.

מוניטין: ישנם גני אירועים במרכז שמלבד להיותם מרשימים וטרנדיים, הם גם שומרים לאורך זמן על המוניטין של מקום איכותי. בדרך כלל, גני אירועים הידועים במוניטין גבוה יתמחרו את עצמם גבוה גם כן ביחס למתחריהם. אם אתם רוצים חתונה ללא תקלות ולספק לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת מהאירוע, כדאי לשלם מעט יקר יותר, אך להיות עם ראש שקט. אספו המלצות על המקום באינטרנט, קראו חוות דעת עדכניים באתרים ופורומים שונים ואף ביקשו מהבעלים של המקום שיספק לכם המלצות מפי הזוגות הקודמים.

השוואת מחירים דרך האינטרנט

כיום כל אדם שמחובר לרשת יכול להיעזר באינטרנט על מנת להשוות את המחירים בין ספקי שירות שונים, לרבות גני אירועים. למעשה, באמצעות האינטרנט ניתן להגיע לשירותים ספציפיים ולקבל מידע מפורט על העלויות ומה זה כולל. דרך מאוד נוחה ופשוטה לאיסוף מידע מקדים. כמובן לא ניתן להסתפק ב- 100% על המידע המושג באינטרנט, מכיוון שישנם לא מעט גורמים אשר יכולים לבצע מניפולציה על התוכן שמפרסמים ברשת, לכן חשוב להתייחס במשנה זהירות אל הנתונים שבאינטרנט. תמיד כדאי להגיע פיזית למקום ולהתרשם מגן אירועים מסוים על מנת לוודא שהמקום אכן נראה כפי שהוא מוצג באתר. בנוסף תוכלו לשוחח עם הבעלים של המקום ולבדוק איך הכימיה ביניכם.

האם המחיר כולל את הנלווים?

לכל זוג שמתחתן יש תקציב מוגדר מראש לחתונה. יהיו זוגות שיערכו חתונה קטנה ואינטימית ולא יוציאו יותר מ- 100 אלף שקל, לעומת זאת אירועים עם מאות של משתתפים עלולים לעלות מעל 200 אלף שקל. בשני המקרים, הזוגות ירצו לקיים חתונה איכותית, ולכן ינתבו את התקציב לאטרקציות שיהפכו את האירוע שלהם למיוחד ובלתי נשכח. כידוע היום, מגוון האטרקציות לחתונה הינו עצום, כמו גם ההבדלים במחיר שלהם. בהשוואת מחירים של האטרקציות ניתן להבין כי המחיר מושפע מהמון משתנים כגון כמות המשתתפים באירוע, שעות ההפעלה, מספר אנשי צוות המעורבים, איכות הציוד וכן התחרותיות בתחום. אחרי שערכתם השוואת מחירים כוללת של אולמות אירועים וגני אירועים, וקיבלתם הצעות מחיר, תוכלו להבחין כי חלק מהמקומות מציעים לשלב אטרקציה לאירוע במחיר משתלם כחלק מהחבילה.