השכרת אטרקציות לאירועים
שתף:

אטרקציות לחתונה הן התבלין והכיף של כל אירוע כמו כן, הן יהפכו את אלבום החתונה שלכם להרבה יותר משמח וצבעוני. יחד עם זאת, צריך לדעת כיצד לבחור את אותן בהתאם לקהל היעד שלכם. אפשר להתייעץ על כך אם הספקים או עם מפיקי חתונות. באתר מאורסים ניתן להזמין השכרת אטרקציות לאירועים כולל חתונות. רגע לפני שאתם עושים זאת - להלן כמה דברים שכדאי לדעת.


>>> דילים בנושא השכרת אטרקציות לחתונה


חשבו על הפרקטיות ולא רק על היופי

ניקח אתכם צעד אחד קדימה לאחר החתונה ואז נחזור לאירוע. קניתם בית ועכשיו עליכם לבחור ריצוף. ידוע שריצוף מבריק הוא היפה ביותר, מצד שני הוא גם מחליק יותר ולכן כשיהיו ילדים קטנים הבחירה הזאת תהיה פחות יעילה. כאשר אתם מזמינים אטרקציות, כדאי לחשוב לא רק על היופי אלא גם על הפרקטיות. למשל: במטרה להפוך את המסיבה בחתונה לצבעונית אפשר להזמין בלונים, חבילת זוהרים וגם אטרקציית פול מון. להזמין את שלושתם ביחד עלול להיות קצר מעיק לאורחים. קחו זאת בחשבון. כמובן שאטרקציות פול-און לא מתאימות לחתונת צהרים בגלל האור.

השכרת אטרקציות לאירועים המתאימים גם לילדים

אם ילדים רבים הוזמנו לאירוע, רצוי לחשוב גם השכרת אטרקציות לאירועים המתאימים לילדים. לא אין כל צורך להזמין מתנפחים לחתונה אבל אפשר לתפוס 2 ציפורים במכה אחר ולהזמין קוסם לחתונה. הוא יכול להסתובב בשעת קבלת הפנים ולבצע קסמי קלוז-אפ למבוגרים וילדים. כמו גם במהלך החתונה הוא יכול להפעיל את הילדים.

לא כמו כולם

ישנן אטרקציות נפוצות יותר וישנן פחות. אורחים רבים מגיעים לחתונות ונתקלים במקרים רבים באותן אטרקציות. מומלץ לחשוב מחוץ לקופסא במיוחד אם אתם מתחתנים לא בחורף אלא בשיא עונת החתונות. בדקו איזה דברים מקוריים ניתן להזמין. אין זה אומר שכל האטרקציות לחתונה צריכות להיות מקוריות, מספיק שרק אחד תהיה קצר שונה או פחות צפויה.

השוואת מחירים ותכנון תקציבי נכון

לא רבים יודעים זאת בשלב תכנון השכרת אטרקציות לאירועים, אבל בחלק מהמקרים המחירים נקבעים לפי כמות המוזמנים בעוד שבמקרים אחריו אין השפעה כמותית על המחיר. לכן כדאי לעשות סבב טלפוני ומראש ולבצע השוואת מחירים בין ספקים בהתאמה מראש לכמות המוזמנים. כמו כן, חשוב מאוד לבצע תכנון תקציבי נכון לאירוע. אחזיר אתכם שוב לעניין מכירת הדירה והפעם כדוגמא אתייחס לשיפוץ. אפשר לשפץ אתה דירה ולהשקיע 100 אלף שקל רק על שיפוץ המטבח. אפשר גם לפזר את ה 100 ₪ אל פני שיפוץ כל הדירה ולא רק חדר אחד. אותו הדבר תקף גם לגבי תכנון תציב לחתונה. רצוי לפזר אותו כך שיספיק לכל דבר מאשר על דבר אחד יקר. כאמור, באתר מאורסים תמצאו אטרקציות חתונה במחירים נוחים ומשתלמים.

 


שתף: