השכרת רכבי אספנות לחתונות

 

לאחר שבחרתם גן אירועים בשרון או במרכז, תקליטן לחתונה וצלם, כדאי להתחיל לחשוב על הרכב שתשתמשו בו במהלך יום החתונה. ישנם אופציות שונות כמו למשל הזמנת רכב גדול לחתונות, שימוש ברכב הפרטי שלכם, השכרת רכב רגיל וגם את האופציה של השכרת רכבי אספנות לחתונות. יש לכך לא מעט יתרונות.

>>>  דילים משתלמים בנושא

משתלב נהדר באלבום החתונה

בלא מעט אלבומי חתונות, נכללות, בסופו של דבר כמה תמונות בלבד של הרכב. אבל כאשר מדובר ברכב אספנות, הוא הופך לפריט שכדאי להצטלם על הרקע שלו לא רק במהלך יום הצילומים אלא גם בערב החתונה. זה מוסיף הרבה עניין לחתונה ולאלבום. זה לא שרכב גדול או רכב רגיל ומקושט לא נראים טוב, אבל רכב אספנות -  הוא בהחלט לא משהו שרואים כל יום.

אפשר להשכיר  רכב עם נהג

השכרת רכבי אספנות לחתונה יכולה לעלות חשש מצד הנהג של נהיגה ברכב מיושן וידני. זה לא מסובך כלל, אבל אם הנהג מטעמכם לא רוצה לנהוג על רכב כזה או לא יודע כיצד לנהוג ברכב עם גיר ידני, אפשר להזמין נהג שילווה אתכם לאורך כל היום. זה פתרון נהדר שימנע מכם לוותר על התענוג.

השכרת רכבי אספנות לחתונה במחירים משתלמים

באתר מאורסים תמצאו מגוון גדול של רכבים לחתונה כולל רכבי אספנות הנקראים גם רכבים עתיקים. ניתן למצוא דילים מוזלים ובכך להתאים אותם לתקציב החתונה שלכם. השכרה מסוג זה לא חייבת לקרוע לכם את הכיס בין אם מדובר ברכב בלי או אם נהג.

כדי לבדוק:

  • תקינות -  רכב אספנות הוא רכב ישן מאוד. לכן חשוב לבדוק שהוא תקין. כלומר לוודא עם חברת ההשכרה שלא יהיו תקלות ולמקרה הצורך לוודא שיש רכב חלופי.
  • מתאים לציפיות שלכם -  תבדקו את מגוון הרכבים של חברת ההשכרה כדי לראות שהוא מתאים לציפיות שלכם. אל תזמינו רב מבלי לבדוק את המאגר שלכם.
  • הזמינו כמה שיותר זמן מראש – כמו שמזמינים אטרקציות לאירועים, אולמות וספקים אחרים כך גם עדיף לשריין את התאריך כמה שיותר זמן מראש. אין דבר כזה מוקדם מידי.