השכרת רכב לחתונה ללא נהג

כל זוג חולם על חתונה מיוחדת, כזו שתיחרט בזכרונם של המוזמנים ותהיה למוקד שיחה גם אחרי האירוע. בכדי להפוך את האירוע לכזה, חייבים לחשוב על אטרקציה אקסקלוסיבית, כזו שלא נראית בכל אירוע. כאשר מתחילים בתכנון החתונה, מבינים כי ישנם פרמטרים רבים המרכיבים את האירוע. אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון הינו השכרת רכב לחתונה ללא נהג. לרבות היותו פתרון שינוע , אמצעי זה בעל יתרונות רבים נוספים:


>>>מגוון דילים משתלמים של השכרת רכבים לחתונה


  • אם רוצים להדהים את המוזמנים ולהקסים את כל המשתתפים בכניסה משגעת של החתן והכלה, אין דבר טוב יותר מלשכור רכב לחתונה. כניסת החתן והכלה לאירוע עם רכב מפנק מושכר הינו אקט המשדר פאר ויוקרה. ומי לא חולם על כניסה מפוארת לחופה?!
  • החתונה הינו יום מלחיץ ומרגש בו זמנית, הנהיגה ברכב מפנק מסייעת להעביר את היום ברוגע, שלווה ונחת.
  • בעת השכרת רכב לחתונה ללא נהג אתם הבעלים של הרכב למשך כל היום. תוכלו ליהנות מנסיעה אינטימית, ולנסוע למקומות הכי רומנטיים בארץ.
  • השכרת רכבים לחתונה הינה אפשרות נוחה ומשתלמת להגיע ליום המיוחל. ובדרך לחתונה תוכלו ליהנות מצילומים עוצרי נשימה בתוך הרכב ומבחוץ.

למה כדאי להשכיר רכב ללא נהג?

ראשית כל, אם אתם חובבי רכבי יוקרה, ודאי תרצו לחוות בעצמכם את הנסיעה, להרגיש את ההגה, את המנוע החזק, הכוח והתאוצה שרכב יוקרה מספק לנהג. חווית נסיעה מוחשית שתפעיל לכם את כל החושים יחדיו. השכרת רכב לחתונה ללא נהג יכולה להיות ההזדמנות היחידה שלכם להגשים את החלום. דבר נוסף הוא שרוב חברות ההשכרה מעדיפות להשכיר את השירות למשך כל היום של החתונה. תוכלו ליהנות עם החברים שלכם ולנסוע לכל מקום בארץ שתחשקו. המגבלות היחידות ברוב חברות ההשכרה הן רישיון נהיגה מעל שנתיים ובתוקף והנהג חייב להיות מעל גיל 24.

יוקרתית או עממית?

רבים מן הזוגות המתחתנים חולמים על כניסה לחופה עם רכב החלומות שלהם. אך מפאת המגוון הרחב של קבוצות רכבים לבחירה, מתעוררות ספקות רבות והתלבטויות בנוגע לבחירת סוג הרכב. האם להיכנס עם רכב יוקרתי גדול המעוצב לפי סטנדרטים אחרונים, או להיכנס עם רכב אספנות המשדר את הקלאסיקה והסטייל הייחודי של הדגם, או אולי לשכור מכונית פנאי גדולה שתאפשר לבני המשפחה והחברים הטובים להתלוות אל הזוג הצעיר.

הבחירה בסוג הרכב תלויה במטרה לשמה אתם מתכוונים לשכור אותו. אם ביום החתונה אתם מתכוונים להצטלם בלוקיישנים רבים, כדאי לשקול לשכור רכב פנאי עם צריכת דלק נמוכה. לעומת זאת, אם אתם אוהדים את הסטייל של פעם וחולמים להיכנס לחופה עם רכב קלאסי בעל אופי מיוחד וצבעים נועזים של פעם, אין דבר יותר טוב מלהגיע ברכב אספנות. שיקולי ההשכרה שלכם צריכים להתבסס לא רק על שיקולים אסתטיים, אלה גם על שיקולי עלות וביצוע. כך למשל, תוכלו לשכור רכב ספורט יוקרתי כגון קורבט, BMW X6 או פורשה שיצר רושם זהה לזה של הלימוזינה, אך איתו תוכלו להתנייד בחופשיות רבה יותר.