התאמת איפור לכלה
כל בחורה שואפת להיות האישה היפה ביותר בערב חתונתה וניתן בהחלט להבין זאת- אחרי הכל, חתונה זה אירוע של פעם בחיים. כדי להגיע לתוצאה הרצויה יש לבחור שמלה מתאימה, מעצב שיער, נעליים, תכשיטים וחשוב לא פחות- מאפר או מאפרת מקצועיים שמתמחים בתחום איפור כלות ויודעים כיצד להתאים לכל כלה את האיפור המתאים ביותר. כמו בתחומים אחרים, גם לאיפור כלה יש טרנדים ומאפרים רבים שמקפידים להישאר עם היד על המסקרה, יודעים כיצד לגעת בסגנונות החדישים ובמידה והכלה מעוניינת להיות מאופרת לפי צו האופנה האחרון- הם ממלאים את רצונה. בניגוד לאיפור הטרנדי יש כלות שמעוניינות באיפור קלאסי שיראה טוב בתמונות גם בעוד עשור או שניים.
 
לצפייה במגוון דילים בנושא איפור כלות -  לחצו כאן
 

המראה הקלאסי עובר שינויים

יש לציין כי גם הסגנון הקלאסי של איפור כלות עובר שינויים. בעבר אופיין הסגנון הקלאסי במראה פנים נקיות ומבריקות תוך שימוש בהצללות והדגשה של עצמות הלחיים. לאחר מכן, אופיין הסגנון הקלאסי במראה בולט יותר. אין ספק כי האפשרויות אינן נגמרות אך יש כלל שחשוב להקפיד עליו. לא משנה מהו סגנון האיפור שנבחר, חשוב לשמור על התאמה מוחלטת בין האיפור, השמלה, השיער ואופי האירוע (יש חתונות שנערכות באולם אירועים בשעות הערב, יש חתונות שנערכות בים בשעת השקיעה, יש חתונות שנערכות בתוך גני אירועים בשרון וכדומה). 

 

לטשטש, להבליט ולהתאים  

התאמה בין האופי ובין איפור כלות-  את כל הגורמים שהוזכרו- האיפור, השמלה ואופי האירוע יש להתאים למבנה הגוף, לפנים ולאופייה של הכלה. מכיוון שלכל אישה יש מבנה גוף, מבנה פנים ואופי אחר, מדובר על אומנות בפני עצמה שכן על המאפר לאפר את הכלה באופן שיסתיר את החלקים הפחות יפים וידגיש את החלקים היפים תוך שמירה על מראה טבעי.  חשוב מאוד להתאים בין האופי של הכלה ובין האיפור משום שחוסר התאמה בין השניים יצור מראה שאינו הרמוני- לבחורה עדינה ושקטה למשל לא יתאים איפור בולט ומודגש מאוד שכולל צבעים עזים וההפך- לכלה אנרגטית ובעלת מזג חם לא יתאים איפור עדין מאוד.
 
להתאים את גוון העור לאיפור - בחירת האיפור לכלה עשויה להתבצע זמן רב לפני היום הגדול אך בחלק מהמקרים הכלות רוצות להראות שזופות ביום החתונה והן משקיעות זמן רב בשיזוף הגוף והפנים. כדי למנוע מצב בו האיפור שסוכם לא יתאים יש להיפגש עם המאפרת המקצועית מספר ימים לפני מועד החתונה ולהתאים את האיפור לגוון החדש.
 
להוסיף לעור לחות - עור לח יראה בריא ויפה. ניתן לקבל את המראה הזוהר באמצעות שימוש בקרם לחות. את קרם הלחות יש למרוח פעמיים ביום- בבוקר ובלילה כמה שבועות לפני החתונה. חשוב למרוח קרמים איכותיים שלא יגרמו לאלרגיות.
 
פגישת ניסיון עם המאפרת - פגישת הניסיון תסייע לכלה לבחור באיפור המתאים ביותר ולהכיר את המאפרת אשר ממלאת תפקיד חשוב ביום החתונה. חלק מהמאפרות מאפרות את הכלה באופן מלא, אחרות מציעות כמה סגנונות איפור ובוחנות את הסגנונות על פני הכלה באופן שמאפשר לה לערוך השוואה וחלק מהמאפרות רק מציגות עבודות שביצעו. חשוב לבדוק מה כוללת פגישת הייעוץ.
 
הכנה לתיקונים  - חשוב להכין כמה תכשירים שיסייעו לביצוע תיקונים. התכשירים יאפשרו לכלה לתקן איפור שנמרח או נהרס בעקבות מזג אוויר חם, התרגשות, נשיקות וכו'. באמצעות תכשירים זמינים יהיה ניתן להשיב את המראה היפה והמסודר.
 
הדבר החשוב ביותר הוא לבחור איפור כלה איכותי שמתאים לאופייה של הכלה וגורם לה להרגיש יפה ובטוחה. בחירה במאפרת מקצועית תסייע לכלה להשיג את המטרות ולהיראות יפה וקורנת לכל אורך האירוע.