וויט סקרין סטודיו נייד לאירועים

צילום וויט סקרין, המילה האחרונה בעולם האירועים.

הצילום על הרקע הלבן מחליף בצעדי ענק את אטרקציית המגנטים האגדית, ומייצר מזכרת מקצועית וחוויתית כאחד. האטרקציה מיועדת למי שמחפש משהו שונה, מושקע ולא סטנדרטי .

חמישי, 07 מאי 2015
וויט סקרין סטודיו נייד לאירועים - אתר מאורסים

 צילום וויט סקרין, המילה האחרונה בעולם האירועים.

הצילום על הרקע הלבן מחליף בצעדי ענק את אטרקציית המגנטים האגדית, ומייצר מזכרת מקצועית וחוויתית כאחד. האטרקציה מיועדת למי שמחפש משהו שונה, מושקע ולא סטנדרטי.

אז מה זה בעצם?

וויט סקרין הוא סטודיו נייד לארועים, המלווה במגוון אביזרי במה וצילום מגניבים ומוצב בסמוך לרחבת הריקודים. הצילום עצמו נעשה על גבי מסך לבן עם תאורה מקצועית, כך שהאורחים מקבלים הרגשה של סטודיו של ממש!

מקצועיות בצילום סטודיו

חשוב שתדעו כי רוב ספקי הוייט סקרין בישראל מגיעים מתוך עולם האירועים, או לצורך העניין יכולים גם להיות מפיקי מגנטים מן השורה.  שימו לב לבדוק את איכות הצילום והמקצועית של הספק בכל מה שקשור בצילום ותאורת סטודיו כי, בסופו של דבר, זו המטרה של צילומים מסוג זה. צלם מגנטים שלא חווה עבודה בסטודיו לא תמיד יספק לכם את האיכות המייחדת את הוויט סקרין . כדאי לשים לב לתהליך ההסבר של הספק בשיחה המקדימה, ולבקש להתרשם מלפחות 3 אירועים שונים שביצע.

מיקום הסטודיו הנייד

חשוב מאד לדעת היכן למקם את הסטודיו הנייד מבלי שיפגע באירוע. ספק שאין לו מספיק ניסיון בתחום ימקם את הסטודיו במקום בו האורחים שלכם "יעלמו" להרבה מאוד זמן מרחבת הריקודים. מיקום הסטודיו הנייד הוא קריטי ולכן חשוב לתת עליו את הדעת.  

אביזרים לסטודיו נייד

רוב הספקים מגיעים עם האביזרים הסטנדרטים כגון : כובעים זוהרים , מסכות , צעיפים ועוד.. המשודרגים מביניהם מציעים, בנוסף, גם שלטים עם גרפיקה , מקלות שפמים ועוד. שימו לב שלספק שבחרתם יש מספיק אבזור ואם הבקשה לא תהיה מוגזמת, בקשו גם אביזרים נוספים שעשויים לתרום למקוריות האטרציה. אחרי הכל, אתם משלמים עבור התענוג המון כסף.

אופי פעילות הסטודיו

בשונה משאר האטרקציות, הסטודיו שמור כהפתעה לאורחים ואינו פועל במהלך הקבלת פנים. הפעילות לרוב מתחילה לאחר סיום החופה כך שהצוות צריך להיות ערוך לכך ולהפעיל את הסטודיו בזמן.

זמן פעילות מומלץ

מרגע סיום החופה עד השעה 00:30 זה מספיק בהחלט. במידה ואם מעוניינים לחרוג משעות אלו, אנא דאגו לתאם זאת מראש עם הספק, על מנת להמנע מחוסר נעימות במהלך האירוע.

תמונת מגנט או תמונות וייט סקרין ? המוצר הסופי

כיום ישנן שתי אפשרויות להפקת התמונה:

  1. תמונת וייט סקרין - תמונה מודפסת על נייר סופר גלוסי עטוף בשקית צלופן איכותית. כל התמונות ניתלות על לוח תלייה מעוצב בארוע. זו האפשרות המומלצת, שהופכת את האטרקציה למאד מיוחדת.
  2. תמונת מגנט -  תמונת מגנט מודפסת על נייר גלוסי ועוברת למינציה. את תמונות המגנט בדרך כלל מדביקים על לוח מגנטים סטנדרטי. בכל אופן, רצוי לבקש מהספק מתקן תלייה לתמונות.

התמונה המודפסת מגיעה במספר וריאציות :

  1. גודל פולארויד 7.5/10 מודבק על גבי מגנט
  2. גודל 10/15 בתוך מסגרת מיוחדת עם רגל נשלפת
  3. גודל 10/15 מודבק על גבי מגנט

לידיעתכם, בהפקת וייט סקרין כל התמונות צריכות להיות בגודל גלויה ולא בגודל תמונת מגנט סטנדרנטית. לכן, חשוב שתראו דוגמאות של תמונות.

מה מקבלים בסוף האירוע ?

ברוב המקרים, בסוף האירוע הצלם יספק לכם כ- 2 הגדלות תמונה לפחות וחבילה אישית הכוללת תמונות של המשפחה הקרובה.

 

בברכת מזל טוב והצלחה,

צוות אתר מאורסים.

 

להצגת כל הדילים לחצו אטרקציות לאירועים

 

טיפים נוספים