חבילת זוהרים לחתונה
שתף:

 צילום באדיבות: הולה - חנות לאירועים

בחתונה שלכם אתם נמצאים במרכז האירוע, עטופים בשמחה ואהבה, ואף אחד לא מצפה מכם לחלק מתנות. אולם כאשר אתם מחלקים מזכרות קטנות, גם כאלה שלא עולות הרבה כסף, אתם משדרים למוזמנים שלכם כי חשבתם עליהם ובנתינת מתנה אתם מוקירים להם תודה על זה שבאו. לא חובה להעניק מזכרות לאורחים, אך זוהי מחווה מרגשת ויפה עם הרבה משמעות והערכה כלפי המוזמנם שלכם. בהזמנת חבילת זוהרים לחתונה שלכם וחלוקתם לאורחים אתם לא רק מעצימים את תחושות ההתרגשות והשמחה שלהם, אתם גם שולחים את האורחים הביתה עם חיוך רחב ובהרגשה שחשבתם עליהם באופן אישי.

חבילת זוהרים עם הקדשה אישית

אביזרים זוהרים אינם נחשבים למתנה יוקרתית, אך הטאצ' האישי, השילוב של ההקדשה האישית בתוך האביזרים, הופך את המתנה למיוחדת ונותנת לאורחים הרגשה טובה. חלוקת מזכרות קטנות בסיום האירוע או במהלכו, בעיקר כאשר יש עליהן כיתוב אישי כמו "תודה שבאתם", או "ניפגש בשמחות", או "תודה שהשתתפתם בשמחתנו", נותנות להם להרגיש שלמרות כל ההתכוננויות הארוכות לא שכחתם גם מתנות לאורחים לחתונה המושלמת שלכם.

האם הגימיק מתאים לאירוע שלכם?

זוהרים מעניקים גוון חדש לאירוע ומעשירים אותו באנרגיות חיוביות. הם מתאימים לשימוש בכל האירועים ובייחוד כאשר מדובר באירועים עם כמות גדולה של משתתפים. אווירה באירועים גדולים שונה לחלוטין מזו המתקבלת באירועים קטנים. אירועים כאלה פחות אינטימיים, פחות אישיים. בעוד שבאירועים קטנים קל יותר להגיע לכל אורח ולהוקיר לו תודה, באירועים גדולים הסיפור הוא אחר. חבילת זוהרים לחתונה תעניק לאירוע חוויה אחרת, תהפוך את רחבת הריקודים למקום שמח במיוחד ותשדר למוזמנים שחשבתם עליהם באופן אישי. זוהרים הם הדרך הנכונה להפוך את האירוע הגדול למיוחד עוד יותר ובעיקר לכזה שכולם יזכרו אותו.

מה כוללת החבילה?

קיים מגוון רחב מאוד של זוהרים בשוק. תוכלו לבחור את החבילה שמתאימה בדיוק לסוג האירוע שלכם ולקהל המוזמנים שלכם. חבילות זוהרים משתנות לפי סוג האביזרים והכמות הכלולה בהן. חלק מהספקים מציעים חבילות זוהרים מוכנות מראש לפי כמות המשתתפים. זהו פתרון אידיאלי לזוג הצעיר שלא רוצה להשקיע הרבה זמן בבחירת המזכרות לאורחים. בדרך כלל חבילת זוהרים לחתונה מוכנה מכילה ציוד מגוון כך שכל משתתף יוכל לבחור את האביזר המתאים עבורו. ניתן להרכיב חבילת זוהרים בעצמכם לפי המבחר שמציע הספק או ממספר ספקים. חבילת גימיקים סטנדרטית לאירועים תכלול תכשיטים שונים למיניהם כגון שרשראות טבעות וצמידים זוהרים, קשתות זוהרות, משקפיים זוהרים ומקלות לד. ניתן להעשיר את החבילה בהוספת אביזרים נוספים כמו כובעים זוהרים, כוסות צ'סר זוהרות ואף להזמין מאפר בצבעים זוהרים.

כמה עולה חבילת זוהרים לאירוע?

המחיר משתנה לפי סוג, כמות ואיכות האביזרים. אם אתם מארגנים אירוע עם כמות גדולה של משתתפים, קרוב לוודאי שתזמינו חבילת זוהרים גדולה לחתונה והמחיר ליחידת מוצר יהיה זעיר. לעומת זאת, לאירועים קטנים לא בהכרח משתלם לרכוש חבילת גימיקים אלה מספר מועט של אביזרים. במקרה כזה המחיר יהיה גבוה יותר. ללא הבדל בגודל האירוע, הזמנת זוהרים לחתונה תמיד תהיה ההוצאה השולית שלכם אל מול ההפקה הגדולה של האירוע. מומלץ לשלב את הזוהרים לאירוע לא רק בגלל המחיר הזעום שלהם ותמורתם הגדולה לאווירת האירוע, אלה גם בשל היותם מזכרת נפלאה שנשארת בידי האורחים גם לאחר שהאירוע מסתיים.


שתף: