חתונה בגן אירועים במרכז
שתף:

הצעת הנישואים הגיעה ועכשיו עליכם לארגן חתונה בגן אירועים במרכז? לא יודעים מאיפה להתחיל? אתם באתר הנכון – מכאן הדרך לחופה, העוברת בין חבילות של כל הספקים הנחוצים, תהיה נוחה וקצרה.

כאשר חושבים על חתונה בגן אירועים במרכז, לא מעט שאלות צצות החל מכמה זה יעלה, דרך איך בדיוק צריך לארגן אותה ועד למתי הכי טוב להתחתן. אין כל צורך להיכנס ללחץ. כאמור דרך אתר מאורסים אפשר למצוא לא מעט גני אירועים במרכז כולל אופציה להשתתף בקבוצות רכישה וכך להוזיל את המחיר. אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך -  להלן כמה דברים שחשוב לדעת לקראת חתונה בגן אירועים במרכז.

כמה אולמות יש במקום?  ישנם זוגות שהאינטימיות מאוד חשובה להם ולכן הם יעדיפו לצמצם עד כמה שיותר את האופציה שהחתונה תיחשף בפני אנשים שהוא לא רוצים שיהיו שם. במקרה כזה, רצוי לבחור גן אירועים שיש בו אולם אחד בלבד. כלומר שבאותו הערב תתקיים בו אך ורק חתונה אחת במקום. זה לא שגני אירועים בשרון או במרכז יוצרים ערבוביה בין האורחים, אבל כאמור, למי שמעדיף להתחתן במקום כמה שיותר אינטימי, כדאי שיחבר גן שהוא כזה מראש.

ביטוח צד ג' -  את הביטוי הזה כולם מכירים מעולם הרכב. אבל הוא חל גם על תחום גני האירועים. ישנם לא מעט גני אירועים שלא יאשרו לספקים שאין להם ביטוח צד ג' לעבוד בתחומי האולם. כך שאם תכננתם שחבר יצלם את האירוע שלכם, או הזמנתם מכר שהוא במקרה תקליטן אירועים על מנת שהוא ינגן אצלכם בחתונה – תבדקו שהם מבוטחים – אחר לא תהיה לכם כל אפשרות לארוך חתונה בגן אירועים במרכז כאשר הם מספקים בה שירות.

גישה וחניה  - לא כולם חושבים על הנושא ורבים לוקחים את התחום כמובן מאיליו. יש לוודא שקיימת חניה נוחה וזמינה בסמוך לגן האירועים. אחרת זה עלול לגרור איחורים של האורחים וגם עיקוב בלוח הזמנים של החתונה. כמו כן, תבדקו אז איזה ציר תנועה ממוקם הגן והאם הוא עלול להיות פקוק. בהתאם לכך יש להיערך ולהחליט באיזו שעה לקיים את החופה.

גודל האולם -  על מנת להימנע מבחירת גן אירועים שלא מתאים לכמות המוזמנים שלכם, כדאי לבדוק קודם כל את המקום ע"י סיור וירטואלי. קחו בחשבון שלא כדאי לערוך חתונה בגן עם אולם ענק המיועד לחתונות של 500 איש ומעלה, כאשר יש לכם 150-200 איש למרות שכמות המינימום בו היא 200 לעריכת אירוע. עדיף לבחור במקום קטן יותר על מנת לשמור על פרופורציות נכונות של האירוע.

אקוסטיקה -  ישנם דברים שזוגות מתחתנים לא מייחסים להם חשיבות וגם לא מבינים בהם. ולכן כדאי להיעזר, במקרה הזה בחוות דעת של ספקים אחרים. גן אירועים, יפה ככל שיהיה, צריך להיות בנוי טוב ולכן מקום אם אקוסטיקה לא טובה, יכול לפגוע באיכות האירוע. איך תדעו שמדובר במקום טוב? תשאלו תקליטנים מנוסים לפני שאתם בוחרים גן אירועים. הם מכירים כמעט כל אולם אפשרי.

היתר בניה – חשוב מאוד לוודא שכאשר אתם בודקים גן אירועים לחתונה במרכז, שיש לו לא רק רישיון עסק אלא גם היתר בניה. לכן חשוב לשאול את נציג האולם האם יש להם היתר כזה כמו גם לחפש על כך מידע בלתי תלוי ברשת. כמובן שחשוב לקבל את כל הניירת ולא להסתמך על מילים.

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי חתונה בגן אירועים במרכז, אל תהססו ליצור קשר. נשמח לסייע לכם. 


שתף: