חתונה מסוגננת
שתף:

כל אחד הולך לפחות ל 2-3 חתונות בשנה. זוגות שעומדים להתחתן בקרוב חושבים תוך כדי החתונות כיצד תראה החתונה שלהם, הם בוחנים כל פרט קטן, מתרשמים לטובה ומתרשמים לרעה ומחליטים מה יעשו ומה לא. זוגות רבים רוצים חתונה כמה שיותר ייחודית וכמה שפחות גנרית על מנת שהאורחים שלהם יתרשמו ויזכרו אותה. כדי להגיע למטרה זו, יש צורך בבחירת סגנון ייחודי לחתונה. לכן חשוב לבחור בקפידה ספקים כמו צלם חתונות, דיג'יי לחתונה וגם גן אירועים בשרון או במרכז שביחד יצרו אירוע בלתי נשכח. אז איך בוחרים סגנון? להלן כמה טיפים.

אל תתביישו להביע את עצמכם

אם תרשו למה שאתם אוהבים לבוא לידי ביטוי בעיצוב החתונה, יהיה באפשרותכם ליהנות ממנה כמה שיותר. מה דעתכם למשל על חתונה אביבית? על מנת שהקונספט הזה יצליח, רצוי לבצע את החתונה באחד בימי שישי בצהרים. רצוי לבחור באביב כמובן, כדי שלא יהיה חם מידי בשעת החופה לאורחים.

חתונה בקונספט אחר צהרים בטוסקנה

עיצוב שולחנות - חלק מהזוגות בוחרים לוותר על כך מטעמי תקציב, אבל כאשר מדובר בחתונה אביבית זהו אחד הדברים החשובים ביותר. בחרו סידורי פרחים יפים לשולחנות. החתונה שלכם מיועדת ל 300 איש? אתם לא חייבים לבחור בדיוק את אותם סידורי הפרחים לכל השולחנות. אפשר לבחור 150 מסוג אחד ו 150 מסוג אחר או אפילו לבחור ב 4 סוגים.

עיצוב חופה – כידוע החופות הבסיסיות הניתנות ע"י גני אירועים במרכז או בשרון כוללות בד ו 4 מקלות בדרך כלל. לפעמים ישנם סידורים יותר מתקדמים. מומלץ לבצע שדרוג הכולל שזירת פרחים.

הזמנות לחתונה בעיצוב אישי - הכולל עיצוב בעזרת פרחים. רצוי שההזמנה תהיה מעוצבת באותם גוונים שאתם בוחרים כבולטים דרך סידורי הפרחים ועיצוב החופה.

פול מון בקופנגן

אחד הטיולים הכי מהנים שיוצא לצעירים לעשות בחו"ל הוא ביקרות במסיבות הירח המלא של קופנגן. מסיבות אלה מתאפיינות במוזיקת טראנס והופכות לחוויה צבעונית במיוחד הכוללת תאורת אולטרה וצבעי גוף זוהרים. אפשר לשחזר את החוויה הזו ע"י הזמנת חבילת פול-מון לחתונה הכוללת זוהרים, ומאפרות שצובעות את האורחים. כמו כן, כדי להפוך את החוויה לעוד יותר גדולה ומשמחת אפשר להזמין רובוט לדים. את החתונה הזו כדאי לעשות בערב. יש לדאוג שיהיה כמה שפחות אור במהלך המסיבה כדי שהחוויה תהיה אפקטיבית ככל שניתן.

הפקת אירועים

אם אתם מתקשים לבחור קונספט או שהולכים לאיבוד בהפקת האירוע, כדי לשקול הזמנת שירות הפקת אירועים דרך אתר מאורסים. אצלנו תמצו מגוון מפיקי אירועים במחירים משתלמים שיעזרו לכם בכל דבר קטן וילוו אתכם מהדקה הראשונה ועד האחרונה כך שאתם תוכלו להיות בראש שקט בזמן החתונה שלכם ותתמקד אך ורק בשמחה.

 


שתף: