שתף:

למי זה מתאים?

רוב החתונות מתקיימות בחודשי הקיץ החמים. להקים חתונה במזג האוויר חמים תמיד יותר פשוט. אולמות אירועים וגני אירועים ערוכים היטב לחתונות בקיץ ומציעים תסריט שבלוני לזוגות הנישאים. לכן, רוב החתונות בקיץ נראים די דומה. אם ברצונכם לצאת מהקופסה, ולהרים חתונה "אחרת", חתונה בחורף יכול להיות פתרון מעולה עבורכם. ואל דאגה לגבי מזג האוויר הקריר ביום החתונה שלכם. כיום ישנם פתרונות מצוינים נגד הרוח והגשם. אם מרימים חתונה בחיק הטבע בחודשי החורף, ניתן לפזר תנורי שטח מיוחדים אשר יחממו את האורחים שלכם, לבנות אוהל או לפרוס מקורה.

מה עושים כשיורד גשם?

בחרתם לעשות חתונה בחורף, לא? אמנם חתונת חורף יכולה להיות מלווה בגשמים ורוחות, אך ישנם מספיק פתרונות יצירתיים להתמודדות עם המצב, אשר יגרום לאורחים שלכם להנות מכל תופעות הטבע המוכרות. היו יצירתיים וספקו פתרונות איכותיים לאורחים שלכם. למשל, תוכלו להניח מספר מטריות בכניסה לאולם, כך שבמידה ומישהו ירצה לצאת לבחוץ וירד גשם, הוא עדיין יוכל לעשות זאת. אתם יכולים גם לספק לאורחים שלכם שמיכות כדי להתחמם אם מערכת החימום במקום לא תהיה מספקת.

יתרונות של חתונת חורף בטבע

זוגות רבים חוששים להקים אירוע בתקופת החורף, אך לחתונה בחורף הרבה יתרונות. היתרון המובהק הינו כמובן המחיר. המחירים בתקופת הקיץ גבוהים משמעותית בהשוואה לחתונות חורף. לעיתים, המחיר להפקת חתונת חורף יכול לרדת בעשרות אחוזים. אך הרצון והשאיפה לערוך חתונה בחורף אינם נובעים רק מהוצאות כלכליות. השקיעות הכי יפות והכי רומנטיות קורות דווקא בתקופת החורף. לכן אם החלטתם להתחתן בחורף בחיק הטבע, תוכלו ליהנות מאווירה רומנטית במיוחד. דבר נוסף הוא שניתן לסגור תאריכים לחתונה בעונת החורף ללא אילוצים מיוחדים. יש הרבה יותר תאריכים פנויים וגם ספקי שירות יוכלו לתת לכם שירות איכותי יותר משום שאין הרבה חתונות בתקופה זו, והם יוכלו להקדיש את כל זמנם רק לכם.

ומה לגבי האוכל?

חייבים להתאים את המנות לעונות השונות. לא ניתן להגיש אותו תפריט בקיץ ובחורף. תחשבו על מנות עיקריות חמות כמו מרקים או סלטים חמים, טאג'ינים מעוצבים עם קדירות עשירות בבישול ארוך ועוד. למנות ביניים ניתן לבחור דגים או תבשילי בשר פיקנטיים לחורף. וכדי להשאיר טעם מתוק בפה אצל כל אורח, תחשבו על קינוח חמים ומתוק כמו עוגת תפוחים או קינוח שוקולדי חם. דאגו שהאורחים שלכם יקבלו אוכל חמים וטעים, תבשילי חורף, שתייה חמה. חשוב למצוא קייטרינג שמתמחה בהכנת תבשילים לחורף. עמדת שתייה עם ברד, שייקים, גלידות אינה מתאימה כמובן לחתונת חורף. חשבו על עמדה שתגיש שתייה חמה למוזמנים שלכם.

כמה תעלה לכם חתונת חורף?

המחירים בעונה הקרה נמוכים בהרבה מהמחירים בתקופת הקיץ. ארגון חתונה בחורף יכול לחסוך לכם עד 50% מחתונה מקבילה בקיץ. ההבדל נובע בעיקר בשל ההיצע והביקוש. רוב הזוגות בוחרים להתחתן בקיץ. זה יותר נוח, נעים יותר לצאת מהבית וכד'. בחורף לעומת זאת, הספקים צריכים להוריד את מחירים ובכך לפתות את הזוגות הצעירים לבחור בחבילות חורף המוזלות.


נכתב ע"י קטי ניימרק
באדיבות: בית דפוס Print2go


שתף: