פנים לקראת החתונה


כלה לקראת חתונתה עושה הכל כדי להיראות במיטבה ביום המשמח, וזה מתחיל מבחירת הנעליים ועיצוב השמלה ועד הניסיונות למצוא את התסרוקת והאיפור המתאימים לה ביותר. אולם שום דבר לא ייראה במיטבו כאשר יש בעיות בעור, או כאשר העור אינו מטופל בטיפולי פנים ואקנה חיוניים לו במקרה הצורך, כדי להיראות בצורה הטובה ביותר. יש חשיבות גדולה מאוד לטיפול יסודי בעור לקראת החתונה ולא רק כדי לרפא נגעים ובעיות שונו שאפשר למצוא להן פתרון אצל קוסמטיקאית. הסיבה העיקרית לטיפול כזה גם אינה הפינוק שמעניקים לכלה ביום חתונתה. הטיפול בעור נחוץ לא רק כדי להשלים את המראה הבריא, הצעיר והקורן, אלא גם כדי להכין את העור לקראת האיפור והשעות הארוכות שתצטרך הכלה להסתובב אתו, גם בצילומים וגם בטקס וגם במסיבה השמחה שתהיה אחר כך.


לשמח את הכלה ביום כלולותיה


החוויה המלאה של הטיפול בפני הכלה אמור להתחיל הרבה לפני כן, כדי לשמור את הפינוק והטיפוח הקליל ביותר ליום החתונה עצמו. נשים רבות אינן מקפידות על שגרת טיפולים שכוללת גם פילינג קליל וקבוע וטיפול בכתמי פיגמנטציה קלים, במיוחד אצל מי שרגילה להשתזף שעות רבות ולהיחשף לשמש כל הזמן. לכן הכנת העור למצבו הצח והנקי מכתמי שמש אורך מעט יותר זמן. שגרת הטיפוח והטיפול אצל קוסמטיקאית מתחילה מוקדם יותר משום שיש כמה דברים שיש לטפל בהם עוד לפני החתונה כדי לבל את התוצאות הטובות ביותר. אבחון העור ומצבו והתאמת הטיפול הנכון לו מתחיל במקרים מסוימים שבהם יש צורך להעניק לכלה טיפולי פנים ואקנה מקצועיים כמה חודשים לפני החתונה כדי להבטיח החלמה מלאה של כל הסימנים והפצעונים בצורה אטית ובטוחה.


פילינג והזנה


עור של נשים רבות משקף את האקלים והתנאים שבהם הן חיות, מבלי להעניק לו ליחוח עמוק וניקוי של שכבות התאים המתים מהעור כדי לחשוף עור חדש וקורן לקראת החתונה. הפילינג יכול להיות עדין מאוד בהתאם לגיל ולמצב העור , ולהכין אותו כדי שיהיה חלק ומלא לחות כדי שאפשר יהיה לאפר את הכלה כך שהחומרים ייקלטו היטב והיא תיראה הכי טוב שאפשר. הטיפול הנכון באקנה גם יוכל לעזור לה להיפטר מצלקות ומפצעונים לקראת האירוע.


הטיפוח הוא חלק מהחוויה של יום החתונה


החוויה של הטיפוח וההתרגעות ביום החתונה היא החוויה הכי נעימה שיכולה להיות לכלה כאשר היא עוברת את טיפולי היופי בבוקר החתונה, כולל טיפולי פנים, שיער וגוף, פדיקור ומניקור, ישירות ליום הצילומים לקראת החתונה עצמה. חשיבות הטיפולים ביום זה אינם רק כדי להכין את הכלה להיראות הכי טוב שאפשר אם כי כדי לתת לה גם הזדמנות להירגע, להאט את הקצב ולצבור כוחות לקראת הערב העמוס והמרגש שממתין לה בעוד כמה שעות. התחלה של היום בסלון יופי שמעניק לה את כל הפינוקים ותשומת הלב היא התחלה נהדרת ליום הכי חשוב בחייה עד כה.