טיפים לארגון חתונה בטבע
שתף:

בחירת קונספט עיצובי לאירוע

העיצוב בחתונה הוא הנגזרת להרבה מאוד אלמנטים אחרים שמעורבים בהקמת האירוע שלכם. ברגע שתחליטו על העיצוב, תוכלו לבחור את סוג הריהוט ואביזרי הקישוט לאירוע שלכם, סגנון מוסיקלי שילווה אתכם ואת האורחים שלכם במהלך האירוע, וכמובן המוד אותו תעצבו באמצעות שילוב של כל האלמנטים. אחרי שבחרתם בסגנון עיצוב לחתונה שלכם, תוכלו לשכור רהיטים מתאימים, להביא דקורציה לאזור החתונה שלכם, לבנות אוהלים ומבנים ניידים בהתאם לסוג האירוע.

להכין את הקרקע לחתונת טבע

לרוב, חתונת טבע מתקיימת באזור שלא ערוך לגמרי לאירועים, על כן נדרש לבנות מבנים ארעים וניידים. כדאי לדאוג לשירותים ניידים לאורחים שלכם ולא להסתפק בדרכים ה"טבעיות". כיום ניתן לשכור תאי שירותים מפוארים, אפילו מתעלים מהשירותים באולמי האירועים היוקרתיים. פנקו את האורחים שלכם על ידי יצירת אווירה נינוחה ורגועה אשר משפיעה באופן ישיר על חווית האורח. אף על פי שבחרתם לקיים חתונה באוויר הפתוח, כדאי להשקיע עוד כמה מאות שקלים אך להבטיח נוחות מרבית למוזמנים שלכם.

מוסיקה זה טעם החיים

חלק מהזוגות מתחתנים בשטח פתוח כדי להתמזג עם מוסיקה חיה ממקורות הטבעיים ולאפשר לאורחים שלהם לנהל שיח ביניהם ללא הצורך בהרמת קול. למרות האיחוד המרגיע והנינוח עם פלאי הטבע, זוגות רבים מעדיפים להעשיר את האווירה במוסיקה מנגנת. הסגנון המוסיקלי פעמים רבות מכתיב את קצב החתונה. ניתן לשכור מערכת הגברה מקצועית כדי להשמיע מוסיקה איכותית לאורחים שלכם. השקיעו בהשכרת ציוד איכותי כדי לאפשר למוזמנים שלכם ליהנות מצלילי המוסיקה האיכותיים ולהתאים את המנגינה לאקוסטיקה בשטח הפתוח. כדאי לשכור עם מיקרופון עצמתי כדי שכל המאזינים ישמעו היטב את הרב או את מנהל האירוע.

חתונה ביער, על חוף הים או בחצר הגינה?

חתונת טבע יכולה להתקיים במקומות רבים למשל, על חוף הים, ביער הירוק, בחצר של הוילה, בפארק ועוד. כאשר מתכננים חתונה בטבע כדאי לפנות לחברה שמתמחה בארגון חתונות מסוג זה. הם יודעים אילו מסמכים צריך להשיג מהרשויות לקבלת אישור לקיום האירוע, כיצד להקים חתונה בתנאי טבע שונים, מכירים את הניואנסים ואת היתרונות והחסרונות של כל תנאי שטח. מהם תוכלו לקבל תמונה מלאה לגבי כל אזור פתוח. ארגון חתונה בטבע היא חוויה בלתי נשכחת, ופעמים רבות אף מחזקת את היחיסים בין בני הזוג. עם זאת, הרמת חתונה בטבע יכולה לגרום לכם להרבה כאבי ראש והסתבכויות.

אם אתם רוצים להתאחד עם הטבע הירוק ולערוך חתונה בין עצי היער וליהנות ממוסיקה מלודית של הציפורים, תוכלו לבחור בארגון חתונה ביער. לעומת זוגות, זוגות שמוכנים ללכת על הכל ולא מפחדים מהרוחות והמדבר, יכולים ללכת על חתונה על חוף הים. ואלה ששמים משקל גבוה יותר לנוחות אך לא רוצים לוותר על החוויה של האיחוד עם הטבע, יכולים לבחור לקיים חתונה בחצר הוילה או בית פרטי. היום ישנן וילות רבות שמיועדות במיוחד לחגיגת אירועים כמו חתונה. אלו מקומות מרווחים הכוללים אטרקציות עבור המוזמנים, כך שכמעט ואין צורך לתור אחר אטרקציות נוספות. לא משנה היכן תבחרו לחגוג את יום חתונתכם, אין ספק כי בחירה באחד ממקומות הללו היא דרך לא שגרתית לחגיגת החתונה שלכם.

נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס גרףאור ירושלים


שתף: