טיפים לבחירת צלם מגנטים לאירועים - אתר מאורסים

לפני שאתם בוחרים צלם מגנטים, חשוב להקפיד לבדוק את הדברים הבאים:

מחיר הוגן

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק את טווח המחירים המקובל בתחום זה. המחיר משתנה בהתאם לאיכות החומר וכמות התמונות. בצעו השוואת מחירים בין לפחות 5 צלמי מגנטים. קחו בחשבון שיהיו צלמים שידרשו מראש מחיר גבוהה, כדי לרדת למחיר אותו הם באמת רוצים לקבל. מצד שני יהיו צלמים שיבקשו מחיר ממש נמוך ומה שאתם תקבלו זאת עבודה חובבנית וגרועה.

רמת הצילום

צלם מגנטים לאירועים אינו אמור להיות אמן, אבל אמור להיות לו כשרון מסוים לצילום כך שידע לתפוס את הרגע הנכון. בדקו את הגלריה באתר שלו כדי להבין מהי רמתו. אם התצלומים לא יהיו מספיק טובים, אף אחד לא ירצה לתלות אותם על המקרר אצלו בבית.

איכות חומרי הגלם

חשוב להקפיד שהצלם עובד עם חומרי גלם איכותיים. מדוע? כי לפעמים קורה אנשים לוקחים את המגנטים הביתה ומגלים שאחרי כמה חודשים הם דהו לגמרי וכך אין להם כל משמעות. כמו בכל תחום אחר, רמאים עלולים להשתמש בחומר גלם ירוד במחיר של חומר גלם איכותי.

2 אנשים בצוות שירות מגנטים לאירועים

רצוי להקפיד שיש 2 אנשים בצוות. אחד שאחראי על הדפסת וחיתוך המגנטים והשני אחראי על הצילום. אם מדובר באדם אחד בלבד, תהליך ההפקה שלהם יהיה איטי ומסורבל וגם הצילום יכול להיפגע לא רק מבחינת כמות, אלא גם מבחינת איכות.

תודעת שירות גבוהה

זהו אחד הדברים החשובים ביותר בעת תהליך הבחירה. על הצלם להיות בעל סבלנות רבה מכיוון שעליו לקבל הדרכה ולהבין מי הוא מי מבין האורחים וקרובי המשפחה. עליו להיות סבלני לא רק כלפי חתני השמחה אלא גם כלפי האורחים והמשפחה.

 

לצפיה בכל הדילים לחצו מגנטים לאירועים