בעבור הכלה, יום החתונה הוא אינטנסיבי במיוחד, אפילו יותר מאשר לחתן. הוא מתחיל בסלון דרך תהליך איפור כלות, ממשיך לכמה שעות של צילומים כאשר האירוע עצמו מתחיל בסביבות 19:30 וניגמר לאחר חצות. הצילומים מתחילים בצהרים ונמשכים עד לרגע האחרון. זוגות רבים רוצים להוסיף אטרקציות לחתונה ודברים מקוריים שונים שיצטלמו בצורה יפה ומקורית באלבום. צלמי אירועים בהחלט יכולים לדאוג לכך, אבל הרעיונות הנוספים של הזוג יכולים לסייע. אנו שמחים להציג לכם כמה טיפים לשדרוג צילומים.

הביאו את הכלבים ליום הצילומים – חיות תמיד יוסיפו המון עניין וצבע לאירוע. יש לכם כלב או שניים, קחו אותם ליום הצילומים ותדאגו שמישהו יחזיר אותם הביתה לפני שאתם מגיעים לאולם. צלם חתונות מוכשר יצליח להפיק בקלות לא מעט תמונות יפות עם הכלבים שלכם. נכון, זה עלול ללכלך את השמלה והחליפה, אבל לשם כך יש כלים שאפשר לנקות בעזרתם את הפרווה מהבגדים בקלות.

תכננו את הלו"ז לפרטי פרטים – עיקובים עלולים להתרחש ביום הזה ולגרום לאיחורים. כדאי לתכנן את הלו"ז ע"י הגבלה לשעות ולקיחת מקדמי ביטחון. הכל בסופו של דבר מתנקז לקבלת הפנים, כלומר החתונה עצמה, שמתחילה ב 19:30. דברים שכדאי לקחת בחשבון: עיקובים בעיצוב התסרוקת והאיפור, פקקים, גשם או בעיות אור שיכולות למנוע צילומים במקומות מסוימים.

בקשו מצלם המגנטים שיגיע עם סימן זיהוי לתפקיד שלו – בכל אירוע יש צלם מגנטים ו 2 צלמי סטילס. בהרבה מאוד מקרים האורחים ובני המשפחה לא יודעים מה תפקידו של כל צלם וזה יכול לתסכל. הם חושבים שצלם מגנטים צילם אותם, הולכם לחפש את המגנט, ולא מבינים למה הם לא מוצאים אותו. רק אחר כך הם מבינים שזה היה אחד מ 2 צלמי הסטילס. אנשים אוהבים מאוד מגנטים בחתונות. כדי שהם בוודאות יקבלו את המגנטים שלהם לאחר צילום ע"י הצלם הנכון, כדאי לבקש מהצלם שיגיע עם חולצה שעליה כתוב צלם מגנטים או כל דבר אחר שיכול לזהות אותו בתור אחד כזה.

הקפידו שיש לכם מגנטים גדולים -  אחת המזכרות היפות ביותר מחתונות שבני הזוג מקבלים מגיע דרך שירות מגנטים. כאשר אתם מזמינים צלם כזה, חשוב להקפיד שהוא מספק לכם גם מגנטים גדולים שיהיה באפשרותכם לתלות על דלת המקרר או על החלק הפנימי של דלת הכניסה לבית. כאמור, לא כל צלם מגנטים מספק זאת.

נצלו את האולם לצילומים -  זוגות רבים שוכחים לנצל את הגן או האולם עצמו לצורך הצילומים. מלבד צילומי משפחה כדאי לנצל את האזורים הירוקים במקום. כמו כן, כדאי לעשות סט צילומים של לפני ואחרי האירוע.