טיפים שיעזרו לכך לעשות סדר בחתונה

לפני שאתם קובעים תאריך וסוגרים דיל עם הספק הראשון, אנו ממליצים לכם לעבודה בצורה מסודרת כדי לייעל את התהליך. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להתניע את הארגון.

רביעי, 28 ספטמבר 2016
טיפים שיעזרו לכך לעשות סדר בחתונה

ארגון חתונה יכולה להפוך לבלגן גדול אם לא עושים הכל בצורה מסודרת. לפעמים בני הזוג דוחים למועד מאוחר יותר מה שהם יכולים לעשות מוקדם יותר וכך הם מגלים שאותו תקליטן לחתונה או צלם אירועים שהם מעוניינים בו לא פנוי בתאריך החתונה שלהם. אנו שמחים להציג לכם רשימה קצרה ולעניין של טיפים שיעזרו לכם לעבוד בצורה מסודרת למניעת תקלות אפשריות בארגון חתונה בגן אירועים במרכז או בשרון.ניירת ובירוקרטיה -  בעת ארגון חתונה, צריך להתעסק עם לא מעט ניירת ובירוקרטיה. לפני שאתם מתחילים את התהליך כדאי שתבררו לפחות חצי שנה מראש מה בדיוק צריך לעשות כדי להשלים אותו. למשל כדי שיהיה לכם קל לפתוח תיק ברבנות, הכנו למענכם רשימה מסודרת של כל מה שצריך להביא אתכם כדי לעשות זאת. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להגיע מוכנים הוא לקרוא את הכתבה זו.

 

ניירת ובירוקרטיה -  בעת ארגון חתונה, צריך להתעסק עם לא מעט ניירת ובירוקרטיה. לפני שאתם מתחילים את התהליך כדאי שתבררו לפחות חצי שנה מראש מה בדיוק צריך לעשות כדי להשלים אותו. למשל כדי שיהיה לכם קל לפתוח תיק ברבנות, הכנו למענכם רשימה מסודרת של כל מה שצריך להביא אתכם כדי לעשות זאת. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להגיע מוכנים הוא לקרוא את הכתבה זו.

ניהול תקציבי -  חשוב מאוד לעבוד עם קובץ אקסל מסודר הכולל בהתחלה את העלות המשוערת שאתם מוכנים להקציב לכל פריט החל מהמטבעת של החתן ועוד לעלות אולם האירועים עצמו. לאחר כמן לראות כמה באמת הכל יעלה לכם. כך יהיה באפשרותכם לדעת איפה אפשר לקצץ במקרה שאתם חורגים מהתקציב במקום לשבור את הראש שעות רבות. התנהלות כללית במהלך החתונה היא דבר מאוד חשוב.

אותיות קטנות ומפגשי ספקים -  חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר מכל ספק בכתב לפני שאתם נפגשים. זה יחסוך לכם זמן יקר. במקרים רבים כבר בהצעת המחיר מגלים דברים שלא מתאימים לזוג. אל תבזבזו זמן יקר על פגישות שלא לצורך. פגישה עם כמה שיותר ספקים זה לא התקדמות, זהו בזבוז זמן. הידעתם שזוגות רבים נפגשים עם ספק אחד מכל תחום ואת הסינון הם עושים בטלפון או בתחקיר ברשת?

שיתוף פעולה עם ההורים -  חשוב לגרום להורים להרגיש מעורבים בתהליך במידה מסוימת שכן חשוב להם לרצות את האורחים שהם הזמינו לחתונה. אין זה אומר שהם צריכים לקבוע לכם מה לעשות, אבל יש דברים שהם ירצו וזה יהיה נתון לשיקולכם. זה יצור אווירה טובה ונעימה בארגון החתונה.

אישורי הגעה – הדרך הטובה ביותר לארגן זאת היא בעזרת תוכנה השולחת מסרונים לאישור. יחד עם זאת, שימו לב שלקהל מבוגר זה עלול שלא להתאים אבל לרוב הקהל זה יתאים בהחלט.

טיפים נוספים

33714popup