טעויות נפוצות בארגון חתונה

כל אחד רוצה לארגן לעצמו את החתונה המושלמת, אבל מכיוון שלרוב האנשים אין את הניסיון או הידע הדרושים מראש, רבים מהם עושים טעויות. מי שעושה יותר טעויות מכולם הוא מי שלא נעזר בעצות של ספקים וחברים ופועל על דעת עצמו בלבד. אז אם אתם מחפשים עכשיו גן אירועים במרכז או בודקים גני אירועים בשרון ואם אתם שוברים את הראש איזה צלם חתונות או תקליטן כדאי להזמין, כדאי שתציצו ברשימת הטעויות הבאה על מנת שארגון האירוע שלכם יעבור חלק.

טעות 1: מועד הרישום ברבנות

את התהליך ברבנות מותר להתחיל 3 חודשים מראש מהמועד בו אתם מתחתנים. יחד עם זאת, אל תהיו שאננים. אל תעשו זאת חודשיים מראש או חודש מראש מכיוון שאתם תכניסו את עצמכם ללחץ מכיוון שלא כל תהליך הרבנות עובר חלק, במיוחד לאנשים שהם לא ילידי הארץ ולכן רבים מהם נאלצים להוכיח את יהדותם.  בירור יהדות הוא תהליך זה יכול לקחת כמה שבועות בין מפגש למפגש ברבנות. קחו זאת בחשבון.

טעות 2: פגישות עם יותר מידי ספקים

אין כל סיבה להיפגש יותר מאשר עם 2-3 צלמי חתונות או תקליטנים לחתונה. את הסינון תעשו באינטרנט ותיפגשו רק כדי להגיע להחלטה סופית שוברת שוויון. כך תחסכו לעצמכם זמן רב וטרטורים.

טעות 3: אי גיבוש תקציב וקפיצה מעל לפופיק

השלב הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לגבש את התקציב ולראות כמה כסף נזיל יש לכם, כמה כסף צפוי להיכנס לפי כמות המוזמנים שבוודאות יגיעו והאם יש או אין צורך בהלוואה. כדאי להימנע מהלוואה כמה שיותר כדי לא להיכנס לחובות. תכנון החתונה ללא חישוב תקציבי וביצוע הוצאות ללא חשבון, יכול להכניס אתכם לחובות ובעיות.

טעות 4: התעלמות מעצות של אחרים

כאמור, חשוב מאוד להתייעץ עם אחרים על מנת ללמוד מהטעיות שלהם וגם לקחת מהם את הדברים הטובים. זה יכול לא רק למנוע מכם טעויות אלא גם לחסוך לכם לא מעט כסף. קחו זאת בחשבון.

טעות 5: להסכים להצעת המחיר הראשונה שמקבלים

חלק מהספקים מציגים מחירים גבוהים על מנת שיהיה אפשר להתמקח עליהם. לכן אל תיקחו כל מחיר כמובן מאיליו. אגב, בחורף, תמיד ניתן להשיג מחירים הרבה יותר נוחים מכיוון שהביקוש נמוך יותר.