טראנס לחתונה
שתף:

ישראל נחשבת למעצמת טראנס גדולה ומרכזית. לא רק שישנם אלפי אמני טראנס פסיכדלי בישראל, אלא שלא תמצאו היום חתונה אחת מבלי שמתנגן בה איזה טראק טראנס באמצע. תקליטנים לחתונות מנגנים לרוב את להיטי הטראנס הידועים כמו למשל "סמול טוק" של לאוד, "ביקמינג אינסיין" של אינפקטד מאשרום, "ספיריטואל הילינג" של דה מיוסס ראפט, ו"בייליס" של אפגרייד  שבמקרים רבים יגרור אחריו מיזוג לתוך "היא רק רוצה לרקוד" של עומר אדם ומשה פרץ מכיוון שהם מבוססים גם על אותו קצב וגם על סגנון אירי. לא אחת זוגות פונים לאותו תקליטן לחתונה שהם בחרו ומבקשים ממנו לוותר על הלהיטים ולמצוא משהו אחר. לפעמים הם משאירים לו את הבחירה ולפעמים הם שולחים לו רשימת טראקים מלאה. 
 
אם אתם מתלבטים לגבי בחירת טראנס לחתונה -  אז במיוחד בשבילכם הכנו רשימה של כמה טראקים שעוד לא נשחקו בחתונות בישראל. ניתן לשמוע את ההמלצות כפלייליסט כאן או פשוט לחצו פליי על הסרטון בתחתית הכתבה.
 

אטרקציית פול מון לחתונה

את הטראנס נהוג לשלב ב 2 דרכים במהלך החתונה: בטראקים בודדים במהלך האירוע עצמו וברצף ארוך שסוגר את החתונה. זאת במידה כמובן והזוג אוהב את הסגנון המוזיקלי ובהתאמה לקהל הספציפי באותו אירוע. כדי להפוך את האירוע לצבעוני יותר כדאי לשלב את המוזיקה עם אטרקציות לאירועים. ספציפית כדאי לשלב זאת עם אטרקציה לחתונה שנקראת פול-מון.  מה נכלל באטרקציה זו? תותחי אולטרה, זוהרים, מאפרות שמסתובבות בין הקהל וצובעות את האורחים ועוד אלמנטים נוספים. את האטרקציה הזו כדאי לשמור לשלבים יותר מאוחרים בחתונה, אבל לא לשלבים מאורחים מידי. כמובן שהיא יכולה להשתלב גם עם סגנונות מוזיקליים אחרים, אבל אין ספק שהיא הכי מתאימה למוזיקה אלקרטונית בכלל ולטראנס בפרט. מאיפה המקור של החוויה הזאת? מסיבות הפול-מון אשר מתרחשות בחופי קופנגן בתאילנד.

איך מחליטים מתי עוברים לרצף של טראנס בחתונה

כאמור, במקרים רבים זוגות מעדיפים לסגור חתונה עם טראנס. למוזיקה הזו נמשכים יותר הצעירים מאשר המבוגרים ולכן אי אפשר לעשות רצף ארוך של טראנס באמצע המסיבה. זאת הסיבה בזכותה סוף האירוע הוא הרגע המתאים ביותר. אז איך יודעים מתי אפשר לעבור לטראנס? אחרי הקינוחים ואחרי שרוב האורחים כבר הלכו. אפשר לתאם זאת עם תקליטן לחתונה מראש או פשוט למצוא את הרגע המתאים. יחד עם זאת, לא בכל חתונה זה יכול לעבוד. חשוב לוודא שנשארים אתכם לפחות 10 אנשים כדי שלא תיווצר רחבה ריקה. זה יהיה מעין אפטר פארטי מאוד נחמד שכדאי לא לוותר עליו. לרוב, בסוף החתונה, נשארים ההורים של החתן והכלה והחברים הכי טובים שלהם.
 

שתף: